رفتن به مطلب

تغییر محل قرارگیری نوشته ها در اسلایدر تصویری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا در ماژول اسلایدر تصویری صفحه اصلی راه برای تغییر محل قرار گیری نوشته ها و توضیحات اضافه شده روی عکس وجود داره؟ یا فقط به صورت پیش فرض این مکان ثابت هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تغییر مکان اون بخش نیاز به تغییر در فایل css داره و با توجه به اینکه ریسپانسیو هست باید دقت داشته باشید که در سایزهای مختلف درست عمل کنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یه مسئله که هست اینه که الان نوشته ها تواسلاید اول کامل سمت راست هستن، تو اسلاید دوم یکم اومدن وسط، و تو اسلاید سوم کاملاً وسط عکس اومده!

یعنی هیچ راهی نیست واسه تغییر مکانش؟

لینک به دیدگاه

عذر میخوام، متوجه منظورتون نشدم...

متن و عکس با هم یعنی چی؟

یه عکس هست که واسه اسلاید معرفی کردیم، یه توضیحات هست که مینویسیم و روی عکس نمایان میشه...

لینک به دیدگاه

ببخشید منظورم متن یا عکس بود. توضیحم به طور کلی در ارتباط با ادیتور پرستا هست. میتونید از منوی قالب بندی نوشته ردیف بندی رو روی وسط چین، چپ چین یا راست چین بذارید

لینک به دیدگاه

ولی توی منوی قالب بندی ردیف بندی که روی وسط چین و چپ چین و راست چین باشه من نمیبینم اصلاً!

زیر منوهای قالب بندی که من میبینم شامل اینا هست: درشت/خط کج/خط زیر/خط خورده/بالانویس/زیر نویس/قالب (که شامل سر صفحه های تعریف شده هست)/پاک کردن قالب

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام . من هم مشکل مشابهی دارم . با اینکه نوشته های فارسی رو در قسمت ادیت ماژول می تونم راست چین و یا چپ چین کنم. اما زمانی تغییرات رو  ذخیره می کنم ، باز هم نوشته های فارسیم قسمت راست تصویر میوفته. اگه باید تغییراتی بدم لطفاً بهم بگید. ممنون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...