رفتن به مطلب

سوال در قسمت طرح تصاویر

lived

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه بچه های انجمن

دوستان وقتی من در قسمت طرح تصاویر یک تصویر جدید اضافه میکنم تصویر بزرگ اضافه میشود ولی تصویر کوچک(Alternative thumbnail) که پایین عکس نشان میدهد به هیچ عنوان اضافه نمیشود

لطفا راهنمایی نمایید چگونه طرح تصویر جدید با Alternative thumbnail اضافه نمایم ممنون از راهنمایی شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از جستجو متوجه شدم این ایرادی است که به نسخه 1.3.1 پرستا وارد است و با کنکاش تونستم مشکل رو رفع کنم

اول اینکه به قسمت تنظیمات و سپس قسمت تصاویر نگاه میکنیم که دو مقدار برای قسمت طرح تصاویر وارد شده که به شرح زیر است

large_scene (تصویر بزرگ که حداکثر میتونه اندازه 200*556 داشته باشه )

thumb_scene (تصویر کوچک که حداکثر میتونه اندازه 58*161 داشته باشه )

حالا از قبل سه تصویر دیفالت هستش که توی هاست نگاه کنید به صورت همین مقدار با یک عدد در ابتدای مقدار است حالا شما تصویر بزگ رو آپلود میکنید خود پرستا نسبت به عدد آخر یک عدد اضافه میکنه یعنی عدد چهار رو اضافه میکنه به large_scene

حالا شما باید برای اینکه تصویر کوچک رو بتونین آپلود کنین عدد مورد نظر رو اول مقدارthumb_scene اضافه کنید و ذخیر رو بزنید به راحتی آپلود میشه و هیچ مشکلی نداره بطور مثال :

4-lage_scence.jpg

4-thumb_scene.jpg

عدد ها در کنار L و T قرار میگیرند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...