رفتن به مطلب

سوال کلی در مورد پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی

بنده قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در زمینه کامپیوتر و لپتاپ دارم

چندتا ویژگی برا مهمه

اول زیبایی و شیک بودن

دوم حرفه ای بودن

سوم داشتن امنیت بالا

چهارم قابلیت گسترش سایت با افزودن ماژول

پنجم پرداخت راحت و ایمن

..........

گزینه و اول و دوم رو با یه قالب حل کردم

میمونه گزینه های بعدی

من بین دو فروشگاه پرستا شاپ و اوپن کارت از لحاظ امنیت موندم

از مدیران و کاربران حرفه ای خواهش میکنم به سوالات زیر جواب بدن

1- امنیت پرستا شاپ در چه حد تضمین میشه و آیا برای خرید و فروش خطری مشتریان و مارو تهدید نمیکنه چون قراره محصولات در حد چهار میلیون تومن بفروشیم

2- درگاه پرداخت بانک ملت که هم اکنون رایگانه ایا کاملا با نسخه 1.6 سازگاری داره و هیچ باگ امنیتی نداره؟

ایا این درگاه با تعویض قالب مشکلی نداره؟

بعد از نصب ماژول پرداخت بانک ملت ایا لازمه که حضوری به بانک بریم و مراحل رو تکمیل کنیم؟ایا هزینه ای باید به بانک بدیم؟

3- مراحل خرید و فروش به چه نحوی هست؟

مثلا من درگاه پرداخت بانک ملت رو نصب میکنم

مشتری میاد و یکی از محصولات من رو میخره پس از این که مراحل خرید مشتری به پایان رسید:

من چجوری میتونم متوجه بشم مشتری خرید کرده؟مشخصات خرید مشتری و ادرس مشتری کجا برای من ارسال میشه؟

و اینکه ایا یرای مشتری کد رهگیری ارسال میشه تا وضعیت سفارش خودشو مشخص کنه؟

ایا پرستا شاپ همانند اوپن کارت ماژول حمل و نقل و ارسال پستی رو داره؟

برای استفاده از این ماژول ایا باید با اداره پست قرار داد ببندیم؟

ممنون میشم جوابمو کامل بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بنده پرستاشاپ را از ویرایش 1.3 تا به حال استفاده می کنم و تا به این لحظه بسیار راضی هستم.

1- بسته به نوع کاری که بنده دارم امنیت یکی از مهم ترین عواملی است که اهمیت دارد و این مورد از جانب پرستاشاپ هیچ مشکلی نداشته.

2- مشکلی دیده نشده. مشکلی ندارد با همه قالب ها سازگار است.

3- باید جستجو کنید.

* ایمیلی برای شما (فروشنده) ارسال می شود و نیز در پنل مدیریت شما ثبت خواهد شد و نمایش داده می شود. مشتری یک بار اقدام به ثبت نام می کند و در سفارش وی، آن مشخصات نیز مشهود است.

بله شناسه رهگیری ارسال و ثبت می شود.

بله در انواع مختلف!

بستگی به نوع ماژول شما می تواند پاسخ بله یا خیر باشد!

با آرزوی بهروزی

لینک به دیدگاه

سلام ممنون بابت راهنمایی اما به توضیح بیشتر نیاز دارم

در مورد درگاه پرداخت بانک ملت از کحا دانلود کنم

میشه لینک دانلودشو بزارید برا ورژن 1.6 فروشگاه

اخه چندتا درگاه پرداخت ملت دیدم یکیش تو همین سایت یکی دیگه سایت پرستا تـــولـــز نفهمیدم کدومو دانلود کنم

کدوم یکی بهتره و امنیتش بیشتره

کارمون بزرگه یه شرکت کامپیوتری فیزیکی بزرگ داریم تو شیراز

فعلا میخوایم ازمایشی با پرستا شاپ حدود یک سال کار کنیم اگه جواب داد سایتی شبیه دیجیکالا بسازیم

لطفا از افراد سابقه دار و حرفه ای انجمن خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من الان دارم از درگاه بانک ملت همین سایت استفاده میکنم شما اونو دانلود و برا پرستا استفاده کنید مشکلی نداره کارش هم به این صورت که اول شما باید برید به سایت به پرداخت و مراحل ثبت نام درخواست درگاه رو انجام بدیین بدون هیچ هزینه ای پس از دریافت اکانت کاربری که یه مدت طول میکشه دریافتش میتونین این مازول رو نصب و با وارد کردن مشخصات ازش استفاده کنین. مراحل کار مازول هم اینجوری هست که مشتری میاد کالا رو به سبد خرید اضافه میکنه و پس از ثبت نام و کلیک بر روی پرداخت بانک ملت میره و پول رو واریز میکنه و در اخر اگه پرداخت موفقیت امیز باشه برمیگرده به سایت مورد نظر و کد رهگیری پرداخت همراه با شناسه سفارش رو نشون میده و این پول بعد از یک روز (جدیدا در طرح شاپرک) به حساب شما واریز میشه

لینک به دیدگاه

لطفا از کسایی که ماژول درگاه پرداخت بانک ملتو نصب کردن رو سایتشون کامل برام توضیح بدن چیکار کردن

از اول تا آخرش

اینجوری ادم گیج میشه خیلی کلی دارید توضیح میدین

باید از سایت شاپرک و بانک چی بگیرم کجا وارد کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز .

شما قبل از هرکاری باید سایت را ایجاد کنید بر روی هاست . بعد به سایت به پرداخت ملت behpardakht برید و در بخش پذیرندگان اینترنتی در خواست درگاه اینترنتی بدین .

بعد از طی کردن مراحل با به پرداخت و بانک ملت اونا به شما شناسه و رمزی میدن که شما در تنظیمات ماژولی که روی سایت نصب کردین وارد میکنید و تمام .

همیشه پیروز باشید .

البته اینم فراموش نکنید قبل از گرفتن درگاه باید برای دریافت نماد اعتماد اقدام کنید

لینک به دیدگاه

شاپرک چیزی یا جایی نیست که بتونید ازش درگاه بگیرید . شاپرک (شناسه الکترونیک پرداخت کارتی ) سیستمی هست از طرف بانک مرکزی که همه درگاه ها به اون متصل میشن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...