رفتن به مطلب

معرفی بهترین شمارنده و آمارگیر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز

لطفاً بهترین شمارنده و آمارگیر (ایرانی یا خارجی )برای سایت های فروشگاهی معرفی نمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من بهتر و کامل تر از گوگل آنالایتیک آمارگیری وجود نداره

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام

من آمارگیر گوگل آنالایتیکرو فعال کردم ولی در فروشگاهم گزینه ای نشون نمیده واسه نمایش به اعضاء

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتر و کامل تر از گوگل آنالایتیک آمارگیری وجود نداره

سلام

من آمارگیر گوگل آنالایتیکرو فعال کردم ولی در فروشگاهم گزینه ای نشون نمیده واسه نمایش به اعضاء

نمایش به اعضا به چه دردتون میخوره؟

غیر زا آمارگیرای داخلی بقیه این کارو نمیکنن. ممکنه فقط یه لوگو بذارن اونم بهتره حذف شه

لینک به دیدگاه

غیر زا آمارگیرای داخلی بقیه این کارو نمیکنن. ممکنه فقط یه لوگو بذارن اونم بهتره حذف شه

سلام دوست عزیر

واسه اعتماد سازی و شفاف سازی برای اعضاء می میخوام استفاده کنم که تعداد بازدید هارو اعضا بتونن ببنن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیر

واسه اعتماد سازی و شفاف سازی برای اعضاء می میخوام استفاده کنم که تعداد بازدید هارو اعضا بتونن ببنن

ببین وبگذر چطوره
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیر

گرچه احتمالا خیلیا اعتقاد دارن این موضوع درست نیست، ولی به هرحال در جواب شما:

با گوگل آنالیتیکز نمیشه نشون بدید. مگر اینکه یه گشتی تو اینترنت بزنید شاید یکی یه ابزار واسش نوشته باشه که بعیده.

ولی histats یه عکسی مثل نمودار وبگذر میذاره، یه عددم کنارش مینویسه که تعداد ویزیت هاس. اگر خیلی اصرار دارید به این قابلیت از این یکی آمارگیر استفاده کنید.

کلا هم آمارگیر خارجی که مثل بگذر یه جدول با آمار بده نیست. دلیلشم غیر حرفه ای بودن این کاره. وبگذر هم که افتضاحه. بنابراین ظاهرا بهترین راه همون آمارگیر دومه که گفتم که آمارگیر خیلی خوبی هم هست.

لینک به دیدگاه

اینکه کاربر تعداد بازدید کننده رو ببینه و اعتماد سازی می شه فکری هست که توی وبلاگها مرسوم بوده

اطلاع رسانی صحیح و تبلیغات در حال حاضر اعتماد سازی می کنه، البته منظور از اطلاع رسانی به چالش کشیدن سایر فروشگاه ها نیست، گیج نشدن کاربر در استفاده از قسمتهای مختلف سایت و.... هست

لینک به دیدگاه

اینکه کاربر تعداد بازدید کننده رو ببینه و اعتماد سازی می شه فکری هست که توی وبلاگها مرسوم بوده

اطلاع رسانی صحیح و تبلیغات در حال حاضر اعتماد سازی می کنه، البته منظور از اطلاع رسانی به چالش کشیدن سایر فروشگاه ها نیست، گیج نشدن کاربر در استفاده از قسمتهای مختلف سایت و.... هست

سلام دوست عزیز

مم.ن از پاسختون .

خوشحال میشم سایر دوستان هم در این مورد راهنمای بفرمایند

لینک به دیدگاه

دنبال اینکه آمار سایت رو به اعضا نشون بدین نباشید، چون هیچ ارتباطی با اعتماد سازی نداره

گوگل آنالیتیک برای تحلیل آمار بازدید هست و تخصصی تر هست یکم سخته باهاش کار کنید، من همون های استت رو پیشنهاد میکنم اونم به صورت hidden یه کد به شما میده که داخل سایت کسی چیزی نمیبینه

اطلاعات کامل و خوبی بهتون ارائه میده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دنبال اینکه آمار سایت رو به اعضا نشون بدین نباشید، چون هیچ ارتباطی با اعتماد سازی نداره

گوگل آنالیتیک برای تحلیل آمار بازدید هست و تخصصی تر هست یکم سخته باهاش کار کنید، من همون های استت رو پیشنهاد میکنم اونم به صورت hidden یه کد به شما میده که داخل سایت کسی چیزی نمیبینه

موفق باشید

سلام

ممنون آقای نجفی

میشه از هر دو سیستم هم استفاده کزد ؟تداخلی ایجاد نیمکنه یا باعث کاهش سرعت لود نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

موفق باشید

سلام

ممنون آقای نجفی

میشه از هر دو سیستم هم استفاده کزد ؟تداخلی ایجاد نیمکنه یا باعث کاهش شرعت لود نمیشه ؟

گرچه من آقاینجفی نیستم :D ولی دانسته های خودمو میگم

به طور کلی اسکریپت های آمارگیر باعث افزایش فشار به سایت میشن. که نتیجه اش کاهش سرعت لوده. ولی وقتی مثلا فقط یه آمارگیر دیگه اضافه میشه، تاثیرش خیلی زیاد نیست و با تقریب خیلی خوبی میشه گفت دو تا آمارگیر با هم مشکل به وجود نمیارن.

مشکل فقط وقتیه که چندین اسکریپت روی سایتی با تعداد بازدید همزمان فوق العاده بالا باشن که اون موقع باید یه کاریش کرد

لینک به دیدگاه

گرچه من آقاینجفی نیستم :D ولی دانسته های خودمو میگم

به طور کلی اسکریپت های آمارگیر باعث افزایش فشار به سایت میشن. که نتیجه اش کاهش سرعت لوده. ولی وقتی مثلا فقط یه آمارگیر دیگه اضافه میشه، تاثیرش خیلی زیاد نیست و با تقریب خیلی خوبی میشه گفت دو تا آمارگیر با هم مشکل به وجود نمیارن.

مشکل فقط وقتیه که چندین اسکریپت روی سایتی با تعداد بازدید همزمان فوق العاده بالا باشن که اون موقع باید یه کاریش کرد

سلام دوست عزیز

زکات علم آموخت است و هر کسی چیزی به من بیاموزد مرا بنده خود ساخته است .

من از راهنمایی تک تک دوستان استفاده میکنم . مطمئناً کسانی هم که به این موضوع نیازمند راهنمایی باشند نظرات شما و سایر دوستان مفید خواهد بود

لینک به دیدگاه

آمارگیرها بعد از لود صفحه وارد عمل میشن و به این ترتیب تاثیری در لود سایت ندارند و فشاری به سایت وارد نمیکنند ولی نکته مهم اینجاست که آمارگیرها در سمت کاربر اجرا میشوند و ممکن است سرعت مرورگر کاربر را برای لحظات اندکی براساس قدرت سیستم کاربر کاهش بده.

اگر کاربران شما سیستم های ضعیفی داشته باشند به کار بردن دو آمارگیر میتونه سایت رو براشون کند کنه

لینک به دیدگاه

آمارگیرها بعد از لود صفحه وارد عمل میشن و به این ترتیب تاثیری در لود سایت ندارند و فشاری به سایت وارد نمیکنند ولی نکته مهم اینجاست که آمارگیرها در سمت کاربر اجرا میشوند و ممکن است سرعت مرورگر کاربر را برای لحظات اندکی براساس قدرت سیستم کاربر کاهش بده.

اگر کاربران شما سیستم های ضعیفی داشته باشند به کار بردن دو آمارگیر میتونه سایت رو براشون کند کنه

سلام

ممنون از پاسخ جامع و کاملتون

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام خدمت تمام اساتید بزرگوار

از اونجا که اقا بهمن توی مطالبشون توصیه کرده بودن از امارگیر پرستاشاپ استفاده نشه تصمیم گرفتم تمام ماژول های بخش امار رو غیر فعال کنم.حالا اگه بخوام ار گوگل انالایتیک استفاده کنم واسه ایران موردی نداره؟فیلتر نیست؟اگه امارگیر بهتری سراغ دارین معرفی کنیین ممنون میشم چون تاپیکها زیاد شده و هر کسی یک نظری داده.ممنون از شما بزرگواران ای پرستا

لینک به دیدگاه

ممنون اقا بهمن .نوشته باید کد رو توی سایت بذاریم.کجاش باید گذاشت دقیقا؟بعد تمام ماژول های امار خود پرستاشاپ رو از سرور کلا حذف کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

برتری های شمارنده هایی مانند وبگذره به نظرم ساده بودنشون هست

برای کاربران عادی آماری که توی آمارگیر پرستاشاپ هست یک جورایی شاید سخت به نظر برسه

برای نمونه کاربرای عادی و غیر حرفه ای می خوان بدونن امروز چند تن به تارنما (سایت) اونها وارد شده و این کاربرانی که از تارنما بازدید کردندن از کجا اومدن و چه عبارت هایی را جستجو کردنم

وبگذر اینها رو به زبان خیلی ساده در اختیارشون قرار می ده

به نظرم این جریان هست که باعث می شه تمایل به سوی وبگذر و .. باشه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام خدمت اساتید

من بخاطر توصیه اقا بهمن از histat استفاده کردم.ولی الان میبینم اصلا دقیق نیس که بماند خطا هم زیاد داره.توی یک صفحه نوشته مثلا 5 نفر انلاین هستن توی جزئیات که میری میبینی 8 تا لوگ زده.گوگل انالایتیک هم که ظاهرن دوستان میگن سرعتو کم میکنه.پیشنهادی نداره کسی؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت اساتید

من بخاطر توصیه اقا بهمن از histat استفاده کردم.ولی الان میبینم اصلا دقیق نیس که بماند خطا هم زیاد داره.توی یک صفحه نوشته مثلا 5 نفر انلاین هستن توی جزئیات که میری میبینی 8 تا لوگ زده.گوگل انالایتیک هم که ظاهرن دوستان میگن سرعتو کم میکنه.پیشنهادی نداره کسی؟

ببخشید شما گفتین ماژول های آمارگیر رو برای سرعت سایت غیرفعال کردین. یعنی شما رفتین توی بخش ماژول ها و از اونجا بخش آمار و ارقام رو زدین و همگی گزینه هایی که اونجا بود رو غیر فعال کردین؟

این کار روی سرعت تاثیری گذاشت؟

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...