رفتن به مطلب

کلاهبرداری پرداخت نت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

گویا سایت "پرداخت نت" کلاهبردار از آب دراومده و دیگر پرداختی به کاربران انجام نمیدهد.من هم از دوشنبه هفته پیش منتظر واریز هستم و امروز متوجه شدم که حتی

شماره تلفن و آدرس سایت هم برای شرکتی دیگه س که این خود مدرکی بر سواستفاده از تلفن و آدرس شرکتی دیگر است

حتی به تیکت ها هم جوابی نمیدن.

چون ماژول پرستا شاپ توسط ادمین طراحی و در سایت قرار داده شده است لازم است که این اطلاع رسانی صورت بگیرد.(البته شاید ایشون هم اطلاعاتی از مدیر سایت داشته باشن که بتونه کمک کنه)

البته نام مدیر سایت هم پیدا کردم و در چند بانک صاحب حساب میباشد.

از کاربران دیگه هم که پولاشون بلوکه شده و در نزد سایت مونده میتونن اعلام کنن تا یه شکایت به ناحیه 31 جرایم اینترنتی ترتیب بدیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان از صفحه درخواست های پرداختی م اسکرین شات میگیرم.و تاچند دقیقه دیگر آپلود میکنم

در ضمن شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت و تماس با شماره تلفنی که در صفحه اصلی سایت ذکر شده است متوجه شوید که تلفن برای شرکتی ست که خدمات نصب دوربین مداربسته انجام میدهد و هیچگونه ربطی به پرداخت نت ندارد و آدرس شرکت هم جعلی و اشتباه است.

اسکرین شات پرداختی ها

این اسکرین شات مربوط به امروز است و ملاحظه می شود که از دوشنبه هفته ی پیش درخواست واریز وجه ثبت شده است.

تیکت های پشتیبانی پاسخ داده نمیشوند و آدرس و شماره تلفن در صفحه اصلی سایت جعلی هستند و مربوط به یک شرکت دیگر هستند.

لینک به دیدگاه

بله حق با شماست ولی اگه اینجا مطرح کردم به خاطر این بود که در همین تاپیک ماژول این سایت را برای دانلود گذاشتین و قصد دارم جلوی کلاهبرداری این سایت گرفته بشه.من خودم همین از همین تاپیک آشنایی پیدا کردم با این سایت و درگاه را استفاده کردم و پولم دست اینا مونده.

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

بعد از پیگیری های فراوان(تهدید!) مبلغ واریز شد.

البته متاسفانه این سایت با شماره ها و آدرس جعلی کار میکند(قابل مشاهده در صفحه اول سایت)

به هرحال تاپیک میتواند بسته شود

با تشکر

لینک به دیدگاه

بار اول پولم نزد این ها بود بعد از 2 روز به حساب امد

ولی دیشب مشتری خرید کرد از این درگاه من صبح در خواست تسویه دادم 2 ساعته امد به حسابم

ولی باز من پیگیر میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...