رفتن به مطلب

آموزش قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس در صفحه تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای عزیز پرستاشاپی . شاید این آموزش را قبلا توی انجمن هم خودم و هم بقیه گذاشته باشن ولی خب امروز یکم وقت آزاد داشتم بد ندونستم یه تاپیک تقریبا جامع برای این کار بزنم . چون گاهی میدیدم هنوز هم دوستان مشکل دارن در رابطه با این موضوع .

اینو بگم که من این آموزش رو طبق قالب پیشفرض پرستا 1.6.0.14 میزارم ولی خب چون داده خاصی احتیاج نیست و اکثر قالب ها هم بر پایه بوت استرپ هستند پس معمولا اکثر قالبا فرقی نداره .

خب اول به مسیر زیر در هاستتون برید :

themes >> yourtheme >>contact-form.tpl

که your theme همون پوشه قالبتون هست .

حالا باید فایل contact-form.tpl را به حالت ویرایش باز کنید .

در اون فایل کد زیر رو پیدا کنید .

{include file="$tpl_dir./errors.tpl"}

خب حالا دقیقا بعد از اون باید این کد را اضافه کنید .

خب الان به صفحه تماس با ما که برید تغییرات اعمال شده ولی خب برای نمایش بهتر فرم تماس با ما بعتره دوتا گزینه دیگه را هم تغییر بدین .

کد

col-xs-12 col-sm-9

را پیدا کنید و اونو به

col-xs-12 col-sm-8

تبدیل کنید

و بعد از اون

col-xs-12 col-sm-3

را پیدا کنیو اونو به

col-xs-12 col-sm-4

تبدیل کنید .

خب حالا برای تغییر اطلاعات و ترجمه به اطلاعات تماس خودتون فقط کافیه در مدیریت پرستا به منو

بومی سازی >> ترجمه ها

برید و با انتخاب گزینه های :

نوع ترجمه : ترجمه بخش کاربری

نام قالب : (نام قالبتون )

زبان : پارسی

و زدن دکمه :اصلاح" به صفحه ترجمه ها برید حالا دکمه های ctrl+f را بزنید و عبارت های مورد نظرتونو پیدا و بجاشون اطلاعات خودتون رو بنویسید .

امیدوارم که مشکلی پیش نیاد و به راحتی کار انجام شده باشه . فایل نهایی پیشفرض 1.6.0.14 را هم پیوست کردم.

در آخر شما باید چنین چیزی داشته باشید .

post-4666-1437302165428_thumb.jpg

contact-form.zip

{l s='name shop contact form'}											{l s='addres contact form'}											{l s=' mob phon num contact form'}												{l s='phon num contact form'}						 					{l s='sms num contact form'}						 					{l s='email contact form'}

{l s='about us'}				
{l s='text about us'}						
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من طبق آموزش پیش رفتم و بدون کوچکترین مشکلی انجام شد. عالی بود.

فقط چون موبایل و اسمس نداره فروشگاه اون دو تا رو از داخل کد پاک کردم. یکم هم فونت و استایل رو تغییر دادم.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...
  • 5 months later...

سلام دوستای عزیز پرستاشاپی . شاید این آموزش را قبلا توی انجمن هم خودم و هم بقیه گذاشته باشن ولی خب امروز یکم وقت آزاد داشتم بد ندونستم یه تاپیک تقریبا جامع برای این کار بزنم . چون گاهی میدیدم هنوز هم دوستان مشکل دارن در رابطه با این موضوع .

اینو بگم که من این آموزش رو طبق قالب پیشفرض پرستا 1.6.0.14 میزارم ولی خب چون داده خاصی احتیاج نیست و اکثر قالب ها هم بر پایه بوت استرپ هستند پس معمولا اکثر قالبا فرقی نداره .

خب اول به مسیر زیر در هاستتون برید :

themes >> yourtheme >>contact-form.tpl

که your theme همون پوشه قالبتون هست .

حالا باید فایل contact-form.tpl را به حالت ویرایش باز کنید .

در اون فایل کد زیر رو پیدا کنید .

{include file="$tpl_dir./errors.tpl"}

خب حالا دقیقا بعد از اون باید این کد را اضافه کنید .

<div class="row">		<div class="box col-xs-12 col-sm-4" >		<div style="background: #fff; padding: 10px; border: 3px dashed #e34e4e; text-align: right; font-size: 20px; list-style:none; line-height: 30px;">			<p style="text-align: center;"><span style="font-size: 30px; color: #d71515;">{l s='name shop contact form'}</span></p>			<li>				<i class="icon-map-marker"></i>				<span style="color: #2445a2;">{l s='addres contact form'}</span></li>			<li>				<i class="icon-mobile-phone"></i>				<span style="color: #2445a2;">{l s=' mob phon num contact form'}</span></li>			<li>				<i class="icon-phone-sign"></i>					<span style="color: #2445a2;">{l s='phon num contact form'}</span></li>			<li>			 	<i class="icon-envelope-alt"></i>				<span style="color: #2445a2;">{l s='sms num contact form'}</span></li>			<li>			 	<i class="icon-envelope-alt"></i>				<span style="color: #2445a2;">{l s='email contact form'}</span></li>
				<P style="text-align: center; font-size: 30px;"><span style="color: #d71515;">{l s='about us'}</span></p>				<P style="text-align: center;"><span style="color: #666666;">{l s='text about us'}</span></p>		</div>		</div>		<div class="col-xs-12 col-sm-8">

حالا به انتهای همین فایل برید و دقیقا بعد از

</form>
این را اضافه کنید .

</div>
خب الان به صفحه تماس با ما که برید تغییرات اعمال شده ولی خب برای نمایش بهتر فرم تماس با ما بعتره دوتا گزینه دیگه را هم تغییر بدین .

کد

col-xs-12 col-sm-9
را پیدا کنید و اونو به

col-xs-12 col-sm-8
تبدیل کنید

و بعد از اون

col-xs-12 col-sm-3

را پیدا کنیو اونو به

col-xs-12 col-sm-4
تبدیل کنید .

خب حالا برای تغییر اطلاعات و ترجمه به اطلاعات تماس خودتون فقط کافیه در مدیریت پرستا به منو

بومی سازی >> ترجمه ها

برید و با انتخاب گزینه های :

نوع ترجمه : ترجمه بخش کاربری

نام قالب : (نام قالبتون )

زبان : پارسی

و زدن دکمه :اصلاح" به صفحه ترجمه ها برید حالا دکمه های ctrl+f را بزنید و عبارت های مورد نظرتونو پیدا و بجاشون اطلاعات خودتون رو بنویسید .

امیدوارم که مشکلی پیش نیاد و به راحتی کار انجام شده باشه . فایل نهایی پیشفرض 1.6.0.14 را هم پیوست کردم.

در آخر شما باید چنین چیزی داشته باشید .

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif201506/post_4666_1433411356_c6e1a91957354b13ff3cb9c895579cd6.attach

میشه فایلی که اصلاح کردید و بذارید ؟

من هرکاری کردم نشد و اینم بخاطر اطلاع نداشتن از زبان html هست.خواهش می کنم کمک کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام .من وبسایتی رو جدیدا دستم گرفتم و چون تقریبا هیچ اشناییتی نداشتم ولی تحصیلاتم لیسانس سخت افزاره قبول کردم.حالا مشکلی که هست سایت 2سال بوده بدون صاحب .حتی هاست و دامینش هم منقضی شده بوده.حالا که فعالش کردیم اولین موضوع اینه که قیمتها عوض شده.منم کاملا ناآشنا هستم.اگر امکان داره دوستان کمک کنند.

در ضمن مسیر هاست رو نفهمیدم چطور باید باز کنم

لینک به دیدگاه

سلام .من وبسایتی رو جدیدا دستم گرفتم و چون تقریبا هیچ اشناییتی نداشتم ولی تحصیلاتم لیسانس سخت افزاره قبول کردم.حالا مشکلی که هست سایت 2سال بوده بدون صاحب .حتی هاست و دامینش هم منقضی شده بوده.حالا که فعالش کردیم اولین موضوع اینه که قیمتها عوض شده و نیاز به بروز رسانی جدید ئاره.منم کاملا ناآشنا هستم.اگر امکان داره دوستان کمک کنند.

در ضمن مسیر هاست رو نفهمیدم چطور باید باز کنم

رمز سی پنل رو هم نمیدونن

لینک به دیدگاه

درود

برای ویرایش بخش محصولات میتونید به لینک زیر مراجعه کنید: https://ipresta.ir/doc/prestashop/16/User-Guid/Managing-the-Catalog

برای بازیابی پسورد هاست نیز باید از جایی که هاست رو تهیه کردید اقدام کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

برای ویرایش بخش محصولات میتونید به لینک زیر مراجعه کنید: https://ipresta.ir/doc/prestashop/16/User-Guid/Managing-the-Catalog

برای بازیابی پسورد هاست نیز باید از جایی که هاست رو تهیه کردید اقدام کنید

موفق باشید

ممنون.هم سی پنل رو گرفتیم و هم اموزش رو دیدم.

حالا میخام بدونم این ارور رو چطوری  حلش کنم

You cannot create or use metadata because the setting Backup Status is currently disabled. Enable this setting in the Backup Configuration interface to enable the File and Directory Restoration feature.

الان داخل سی پنل  هر چه میگردم نمیتونم جواب درستی پیدا کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...