رفتن به مطلب

مشکل در ماژول واترمارک

پست های پیشنهاد شده

با سلام

برای سایت http://www.e-digital.ir من ماژول واترمارک نصب کردم که وقتی عکس آپلود میکنیم خودش نوشته پایین عکس بندازه ماژول فعال هست و نوشته هم در ماژول قرار داده شده اما نوشته ای در عکس نمی افته .چرا و چه کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من بندانگشتی ها را یکبار اجرا کردم اما نوشته ای به عکس اضافه نشد فقط اینکه تمام تصاویر را کوچک کرد چرا؟

این مازول فقط یک عکس که ارم پرستاشاپ هست به هر عکس اضافه می کنه

لینک به دیدگاه

من بازسازی بندانگشتی ها را هم زدم اما عکسی که قرارداده بودم اضافه نکرد فقط اینکه تمام عکسامو کوچک کرد عکس هایی هم که میبینید لوگوی سایت هست من خودم به صورت دستی قرار دادم این ماژول اصلا عمل نکرده

لینک به دیدگاه

سلام

منکه کلا عکسی در سایتتون نمیبینم

با اینحال اگه درست انجام نمیشه باید یک بار بازسازی تصاویر رو بزنید و بلافاصله خطاهای سرور رو بررسی کنید. احتمالا محدودیت توابع هاستتون باعث این مشکل میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

منکه کلا عکسی در سایتتون نمیبینم

با اینحال اگه درست انجام نمیشه باید یک بار بازسازی تصاویر رو بزنید و بلافاصله خطاهای سرور رو بررسی کنید. احتمالا محدودیت توابع هاستتون باعث این مشکل میشه

موفق باشید

لطفا سایت را دوباره ببینید من پوشه تصاویر را حذف کرده بودم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام به دوستان

برای تست این ماژول رو فعال کردم، برای بارگذاری تصویر مشکلی نیست ولی برای بازسازی تصاویر بند انگشتی با انواع و اقسام پیام های مرورگر مواجه شدم، cannot find page,

Confirm Form Resubmission و... دیباگ رو روشن کردم هیچ خطایی نمی ده و به هاست هم تیکت زدم که محدودیت توابع رو بر داره گفتن چه خطایی دریافت می کنی تا بررسی کنیم، با نت های مختلف هم تست کردم بازسازی نشد و خطایی هم از پرستا نگرفتم.
لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

تا جایی که میدونم وقتی ماژول واتر مارک رو فعال می کنین بعد از فعالسازی هر عکسی بذارین تو محصولات ماتر مارک میشه (عکسی که تو ماژول میگذاربد هم باید gif باشه)نه عکس هایی که قبلا گذاشته شده .

امیدوارم کمک کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...