رفتن به مطلب

مشکل در مدیریت پیشرفته موجودی : هیچ موجودی قبلاً اضافه نشده است

amirrzd

پست های پیشنهاد شده

بعضی وقت‌ها زمانی که از قسمت مدیریت موجودی می‌خوام موجودی یک محصول (که تازه اضافه کردم) رو افزایش بدم با این خطا روبرو میشم:

«خطایی رخ داد. هیچ موجودی قبلاً اضافه نشده است.»

روال اضافه کردن محصولاتم به این صورته:

نام > قیمت > سئو > ترکیبات (استفاده از تولید کننده ترکیبات و وارد کردن تعداد پیش فرض = 1)

بعد میرم تو مدیریت موجودی و افزودن موجودی محصول رو میزنم. این خطا رو میده.

میخوام بدونم که دقیقا مشکل از کجاست. چون احتمالا اکثر اوقات یه چیزی رو بدون اینکه بدونم درست انجام میدم که این خطا رو نمیده! :D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدیریت موجودی یا موجودی پیشرفته رو تا جایی که یادم هست باید غیر فعال کنین

کار اون مثل انبار گردانی منظم هست، اگر می خواین به صورت دستی مقدار دهی کنین، که از نوشته تون معلومه همین طور هست، اون پیشرفته رو غیر فعال کنین

لینک به دیدگاه

مدیریت موجودی یا موجودی پیشرفته رو تا جایی که یادم هست باید غیر فعال کنین

کار اون مثل انبار گردانی منظم هست، اگر می خواین به صورت دستی مقدار دهی کنین، که از نوشته تون معلومه همین طور هست، اون پیشرفته رو غیر فعال کنین

من میخوام از طریق مدیریت پیشرفته انبارم رو کنترل کنم.

هنگام اضافه کردن محصول به قسمت «انبارها» رفتم و تیک انبار رو زدم و ذخیره کردم درست شد.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

حل شد.

مشکل این خطا => «خطایی رخ داد. هیچ موجودی قبلاً اضافه نشده است.» اینه که من قیمت رو نمیزدم (هر چند بالا زدم که قیمت رو میزنم!)

برای محصول هنگام اضافه کردن قیمت خرید و فروش تعیین کنید و ذخیره کنید. بعد از طریق مدیریت پیشرفته موجودی میتونید مقدار کالا رو افزایش بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...