رفتن به مطلب

شخصی سازی

lived

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه بچه های انجمن

میخواستم بدونم در قسمت (( شخصی سازی محصولات )) چه کاری میشه واسه محصول انجام داد

این قسمت در محصول دارای دو قسمت زیر است که من متوجه نمیشم به چه دردی میخوره

فیلدهای فایل: ((تعداد فیلدهای آپلود فایل نمایش داده شده))

فیلدهای متنی: (( تعداد فیلدهای متنی نمایش داده شده ))

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ابتدا مقادیر "فیلدهای فایل" و "فیلدهای متنی" برابر صفر هستند به همین دلیل شما هیچ گونه فیلدی را مشاهده نمیکنید

1. تعداد فیلدهای فایل که میخواهید در صفحه ی محصول به مشتری امکان آپلود را بدهید (مشتری میتواند یک فایل را هنگام سفارش آن محصول برای شما ارسال کند البته این فایل ها فقط باید در فرمت JPG و PNG باشد)

2. تعداد فیلدهای متنی که مشتری بتواند یک متن و یا به طور مثال آدرس دامنه ی خود را هنگام سفارش محصول برای شما ارسال کند

3. بعد از مشخص کردن تعداد "فیلدهای فایل" و "فیلدهای متنی" و زدن کلید "بروز رسانی تنظیمات" با فرمی جدید مواجه میشید:

1. عنوان فیلدهای "فایل و متنی" در صفحه ی محصول

2. اگر میخواهید پرکردن یک فیلد توسط مشتری برای سفارش آن محصول ضروری (ستاره * دار) باشد این گزینه ضروری را انتخاب نمایید

در نهایت ذخیره سازی عنوان فیلدهای وارد شده توسط شما

لینک به دیدگاه

در واقع میتونید از مشتری اطلاعاتی بگیرید.

به فرض توضیحاتی که ضروری هستند قبل از سفارش بعضی محصولات از مشتری بپرسید.

یا به فرض شما محصولی دارید که نیاز به عکس شخص دارید. میتونید عکس رو همراه سفارش از مشتری بگیرید.

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

ببخشید اگر تاپیک قدیمی هست!

من این قسمت رو اضافه کردم اما وقتی توی فیلدهای متنی چیزی وارد میشه و دکمه ذخیره رو میزنم اتفاقی نمی افته و فقط مینویسه منتظر بمانید!

کاریش میشه کرد؟

به نظر مشکل از چی هست؟

لینک به دیدگاه

اگه سايتتون هميني هست كه در نمايه خودتون گذاشتيد بگم كه فوق العاده كنده

يه اضافه به سبد خريد زدم بالاي 5 ثانيه طول كشيد كه بره توي سبد!

ادرس لينكي كه اين ويژگي رو اضافه كرديد هم بديد تا چك شه ولي من كه فكر م كنمي درخواست هاتون به هاست به دليل كندي هاستون دير پاسخ داده ميشه

لینک به دیدگاه

والا همین هست که میگید

این هاست رو مجبور شدم به دلیل درگاه پارسیان از داخل انتخاب کنم و هاستی که خودم دارم خیلی بهتر هست، البته قبلا این مشکلات رو نداشتم، نمیدونم جدیدا چرا کند شده سایت

مثلا این صفحه

http://www.mirrors.ir/rapidshare/53-30days-rapidshare.html

یک مشکل دیگه هم از این قبیل با سایتم دارم که مربوط به قیمت های ترکیبی که وقتی گزینه دیگه ای که داره رو انتخاب می کنم قیمت عوض نمیشه، هرچی هم صبر می کنم فرقی نداره!

اون لینک هم اینه(البته مربوط به این موضوع نمیشه، شرمنده) :

http://www.mirrors.ir/kaspersky/72-kaspersky-internet-security-2012.html

لینک به دیدگاه

در بالا توضيح داده شد عزيز

مشكل كندي پاسخ درخواست هاتون از طرف هاستتونه

و يا عدم رعايت مجوز پوشه هايي كه بايد 777 باشن

مشکل کندی پاسخ نیست، چون کندی پاسخ تا حدی درست شد اما اطلاعات کلا ذخیره نمیشه توی فیلدها و همچنین اون قضیه اصلا تعویض نمیشه قیمت که کند باشه یا تند!

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

با سلام، می خواستم طرز قرار گیری یا فرم قرار گیری تکست باکس textbox در قسمت محصولات رو که در قسمت شخصی سازی محصول ایجاد کردم تغییر بدهم. من از قالب دستچین استفاده کردم. متن توضیح در قسمت بالای تکست باکس قرار میگیره که میخوام بیاد پایینش. دکمه ذخیره هم میره انتهای سمت چپ. و خود تکست باکس بصورت چند خطی منتهای سمت راست قرار میگیره. می خوام بدونم اگر بخوام بیارمش زیر خصوصیات محصول. مثل رنگ و سایز چطور باید اینکار رو انجام بدم. همچنین دکمه ذخیره رو بیارم کنار خودش. پیشاپیش از توجه شما سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...