رفتن به مطلب

کمک کنید دوستان

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیزم

ببخشید وقتی کسی برای محصولی نظر میده من از کدوم قسمت باید جوابشو بدم

ممنون از لطفتون .منتظر پاسخ شما هستم فقط زود بهم بگین ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عنوان تاپیک رو درست بنویسید دوست عزیز ، در این انجمن براساس تخصصی که هر فرد داره ، عنوان سوال شما رو میخونه و بعد وارد تاپیک میشه ، اگه عنوان سوال شما درست نباشه ( مثل کمک کنید دوستان ) تا هفته ها بی پاسخ میمونه سوالتون .

و اما در مورد سوالتون : نظر رو پاسخ نمیدن ، یک نفر محصول شما رو نقد میکنه یا نظری میده دربارش ( مثل دیجی کالا ) نیازی نیست شما پاسخ بدین بهش . اگر میخواهید مشتری های شما سوال بپرسن و شما پاسخ بدین باید دنبال یک ماژول پرسش و پاسخ بگردین ، با ماژول نظرات نمیتونید چنین کاری انجام بدین .

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک رو درست بنویسید دوست عزیز ، در این انجمن براساس تخصصی که هر فرد داره ، عنوان سوال شما رو میخونه و بعد وارد تاپیک میشه ، اگه عنوان سوال شما درست نباشه ( مثل کمک کنید دوستان ) تا هفته ها بی پاسخ میمونه سوالتون .

و اما در مورد سوالتون : نظر رو پاسخ نمیدن ، یک نفر محصول شما رو نقد میکنه یا نظری میده دربارش ( مثل دیجی کالا ) نیازی نیست شما پاسخ بدین بهش . اگر میخواهید مشتری های شما سوال بپرسن و شما پاسخ بدین باید دنبال یک ماژول پرسش و پاسخ بگردین ، با ماژول نظرات نمیتونید چنین کاری انجام بدین .

ممنونم از شما

در مورد موضوع تایپیک چشم حتما یادم میمونه برای ارسال های بعدی.اما در مورد ماژول باید خریداری کنم یا اینکه در اختیارم هست .

لینک به دیدگاه

این ماژول فقط نسخه تجاری داره اگه اشتباه نکنم .

نسخه خارجی که چندتایی توی سایت اصلی هست . نسخه بومی هم اگه اشتباه نکنم دوستان در حال نوشتنش هستند که میتونید داخل پشتیبانی بهشون تیکت بزنید .

داخل سایت پرستااستور هم چنین ماژولی رو فکر کنم دیده باشم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...