رفتن به مطلب

نحوه اضافه کردن امار بازدید سایت

پست های پیشنهاد شده

با نظر آقا بهمن موافقم من چندین بار آمار در فروشگاه گذاشتم خیلی زشت شد

اما اگر حتماً می خواهی اینکار را انجام دهی ماژول درج کد html را از انجمن دانلود و نصب کنید و سپس کدی که از سایتهایی مثل وبگذر می گیرید را در بخش پیکربندی ماژول وارد کرده و ذخیره کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با استفاده از ماژول گوگل آنالیز استفاده کنید که خود پرستاشاپ داره و آموزش این ماژول توی همین سایت جستجو کنید پیدا می کنید

لینک به دیدگاه

شما از هر جا میخواید یه کد مخفی بگیرید و در یک ویجت html قرار بدید . اینطوری کسی نمیبینه و خودتون میتونید اون رو رصد کنید .

وبگذر پیشنهاد نمیشه .

من http://www.histats.com استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با نظر آقا بهمن موافقم من چندین بار آمار در فروشگاه گذاشتم خیلی زشت شد

اما اگر حتماً می خواهی اینکار را انجام دهی ماژول درج کد html را از انجمن دانلود و نصب کنید و سپس کدی که از سایتهایی مثل وبگذر می گیرید را در بخش پیکربندی ماژول وارد کرده و ذخیره کنید.

این ماژوال رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

ماژول را اگر در انجمن جستجو کنید راحت می توانید پیدا کنید

همچنین گروه پرستا استور هم جدیداً ماژول بسیار کارآمدی را در این زمینه جدیداً آماده کرده اند که از آن هم می توانید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

شما از هر جا میخواید یه کد مخفی بگیرید و در یک ویجت html قرار بدید . اینطوری کسی نمیبینه و خودتون میتونید اون رو رصد کنید .

وبگذر پیشنهاد نمیشه .

من http://www.histats.comاستفاده میکنم

این تارنما (سایت) آمارگیر گویا در ایران و برای برخی مدتی هست به مشکل برخورده.

وبگذر هم مشکلش اینه که چه توی ماژول HTML یا چه در میون کدهای فوتر بزاریمش دوتایی نشون می ده! روشن نیست چرا اینجوری هست

لینک به دیدگاه

ماژول را اگر در انجمن جستجو کنید راحت می توانید پیدا کنید

همچنین گروه پرستا استور هم جدیداً ماژول بسیار کارآمدی را در این زمینه جدیداً آماده کرده اند که از آن هم می توانید استفاده کنید

این ماژوال رو هم دانلود کردم و استفاده کردم اما باز چیزی نشون نمی ده .

توی صفحه خود آمارگیر هم چیزی نشون نمی ده

لینک به دیدگاه

وقتی ماژول را نصب کردید و به قسمت پیکربندی ماژول رفتید در بخش متن باید گزینه html را انتخاب کنید و در صفحه ایی که باز می شود کدتان را ثبت و ذخیره کنید

لینک به دیدگاه

وقتی ماژول را نصب کردید و به قسمت پیکربندی ماژول رفتید در بخش متن باید گزینه html را انتخاب کنید و در صفحه ایی که باز می شود کدتان را ثبت و ذخیره کنید

دقیقا همین کار رو کردم . اما نشد باز

لینک به دیدگاه

سلام

سایت histats.com روی سرورهایی قرار داشت که ایران رو تحریم کرد (IP کاربران ایرانی رو مسدود کردن) و متاسفانه در حال حاظر از خدمات خوب سایت histats بی بهره شدیم

خودم به عنوان جایگذین از سایت shinystat.com استفاده میکنم، چون نزدیک ترین امکانات رو به histats داره

جهت قرار دادن کد هم ماژول رایگانی جهت این کار ارائه شده که از این لینک میتونید دانلود کنید

دقت کنید  که بعد از نصب ماژول از قسمت "ماژول ها -> مدیریت کدهای کوچک" اقدام به تعریف بلاک های خود نمایید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

سایت histats.com روی سرورهایی قرار داشت که ایران رو تحریم کرد (IP کاربران ایرانی رو مسدود کردن) و متاسفانه در حال حاظر از خدمات خوب سایت histats بی بهره شدیم

خودم به عنوان جایگذین از سایت shinystat.com استفاده میکنم، چون نزدیک ترین امکانات رو به histats داره

جهت قرار دادن کد هم ماژول رایگانی جهت این کار ارائه شده که از این لینک میتونید دانلود کنید

دقت کنید  که بعد از نصب ماژول از قسمت "ماژول ها -> مدیریت کدهای کوچک" اقدام به تعریف بلاک های خود نمایید

موفق باشید

مرسی

ثبت نام کردم و داخل برنامه گذاشتم.

اما وقتی یکبار کد رو کپی میکنم فقط کد ها رو نمایش می ده آخر وبسایتم

اما وقتی دو بار کپی میکنم دوبار آیکن رو نشون میده

http://www.mehrabstore.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...