رفتن به مطلب

مشکل با نحوه ی تحویل " هيچ حاملي در دسترس نيست"

پست های پیشنهاد شده

درود

در قسمت سبد خرید وقتی می خوام حامل رو انتخاب کنم با ارور " هيچ حاملي در دسترس نيست " مواجه میشم .

به فرض مثال حامل رو روی پست پیشتاز تعیین کردم ، بر اساس وزن کل و اعمال بالاترین هزینه محدوده هم روی آسیا تیک خورده محدوده وزن هم بین 0 و 10000 گرم هست ، تو قسمت بومی سازی هم کشور " ایران " ، " آسیا " و تو استان هم فقط شهرهای ایران فعاله ولی متاسفانه موقع ثبت سفارش با ارور بالا مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی کنید .

آدرس سایت

اینم یوزر پس تست برای مشاهده ارور

user test : [email protected]

PASS : 123456789

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی حامل پست پیشتاز چند حالت رو تعریف کردم به فرض مثال 1 تا 250 گرم 5000 ، 251 تا 500 گرم 6000 هزار و الی آخر ولی زمانی که یه محصول رو به سبد خرید اضافه میکنم که وزنش 1000 گرم هست رو بالاترین هزینه رو برام در نظر میگیره که برای وزن 5 کیلو در نظر گرفته شده ، همچنین وقتی تعداد یه محصول رو بیشتر از یکی میذارم حامل همون قیمت قبلی رو در نظر میگیره و اضافه نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

من که دقیقا نفهمیدم مشکل شما چیه

من الان امتحان کردم پست پیشتاز شما رایگان هستش و فقط پیک ویژه تهران شما محاسبه میزنه

دوما سایت شما بسیار کند و اعصاب خوردی هستش

این سفارش مال بنده بود ارسال نکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود بنده اخیرا ارسال پستی رو به صورت رایگان گذاشتم ، سرور سایت متاسفانه دچار مشکل شده و علت کندی سایت همین مسئله است ، در خصوص تاپیک هم باید عرض کنم که زمانی که چند محصول به سبد خرید اضافه میشه بالاترین هزینه انتخاب میشه

لینک به دیدگاه

"چند محصول به سبد خرید اضافه میشه بالاترین هزینه انتخاب میشه" به این دلیل هست که حامل خارج از محدوده می شه و شما تنظیم کردین که وقتی خارج از محدوده شد بالاترین هزینه رو حساب کنه

دلیلش هم می تونه وزن محصولات باشه مثلا 2 کیلو بشه و شما تا 1 کیلو رو قیمت گذاری کردین یا وزن یک محصول رو وارد نکرده باشین که با چند محصول دیگه جمع بشه و خارج از محدوده ش کنه

باید اون محصولات رو چک کنین ببینین مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

من هم یک مشکل مشابه دارم.

برای پست پیشتاز 6 محدوده تعریف کردم. 0تا250 و 250تا500 و 500تا1000.

خارج از محدوده رو هم زدم بالاترین.

اما مشکل اینجاست:

اگر وزن محصول تا 249 باشه اولین محدوده رو درست اعمال میکنه. اگر وزن رو بکنم 250 یا بالاتر میره روی آخرین محدوده یعنی محدوده ششم. در حالیکه باید وارد محدوده دوم بشه و قیمت رو از 4700 برای محدوده یک بکنه 5300 برای محدوده دو. در حالیکه میکنه 13100 برای محدوه آخر. انگار خارج از محدوده در نظرش میگیره. مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

اشتباه تعریف کرده اید

محدوده های شما همدیگرو شامل میشن . شیوه صحیح این شکلی هست :

0 تا 250

251 تا 500

501 تا 1000

اصلا اشتباه قبول نمیکنه. من اشتباه تایپ کردم. وگرنه همینطور که شما گفتید تنظیم کردم.
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 5 years later...

مربوط به تنظیمات محصول و انبار داری میشه ،تیک مربوط به مدیریت پیشرفته موجودی بردار

سلام

من دقیقا چنین مشکلی دارم و بعد از حذف تیک موجودی پیشرفته مشکل حل میشه اما میخوام از موجودی پیشرفته استفاده کنم، مشکل از کجاست و چطور میشه حلش کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...