رفتن به مطلب

مشکل در نصب ای نماد

پست های پیشنهاد شده

باسلام

ببخشید بنده ماژول ای نماد رو نصب کردم.اما متن تاییدیه ای نماد رو نمیشه توش وارد کرد.یعنی متن رو وارد میکنم.ذخیره میزنم.هیچ خطایی هم نمیده. اما دوباره که ماژول رو باز میکنم اون فیلد متن تاییدیه خالیه! و توی کارتابل ای نماد هم میگه دارای نقصه.

کارایی که انجام دادم: ماژول رو نصب کردم..متن تاییدیه رو توش قرار دادم..فایل eNamadLogo.htm رو هم توی روت آپلود کردم. اما نمیشه!

از دوستان کسی میتونه با پرداخت هزینه برام انجام بده؟

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو ماژول اینماد تا جایی اطلاع دارم احتیاجی نیست شما کدی وارد کنید چون اون کد خودش توی ماژول گنجونده شده . فقط کافیه اون فایل enamadlogo رو داخل روت آپلود کنید .

البته چندتا ماژول اینماد توی انجمن هست . اگه با یکی تایید نمیشید یکی دیگه رو امتحان کنید .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون.

شاید باورتون نشه اما از صبح کل این انجمن رو زیر و رو کردم. همه راه ها رو رفتم. اما نمیشه که نمیشه! همش ای نماد خطا میده که دارای نقصه!

به بازارچه هم تیکت زدم که با هزینه برام انجام بدن اما گفتن توو انمن مطرح کنم.

نمیدونم چیکار کنم دیکه:(

لینک به دیدگاه

فکر کنم اگه توی تاپیک مربوط به ماژولی که نصب کردین مطرح میکردین بهتر بود چون اونجا دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده شاید مشکلتون رو ببینند و پاسخ بدن. ولی اگه مایل بودین اطلاعات سایت و اینمادتون رو برام بفرستید تا منم تست کنم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شرمنده من دو ماژولی در انجمن بود را براتون تست کردم توی هرسه موقعیت ستون راست و فوتر و هدر هم چک کردم ولی متاسفانه منم موفق نشدم براتون تاییدیه بگیرم . امیدوارم سایر دوستان بتوننن راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...