رفتن به مطلب

ماژول پرسش و پاسخ پرستاشاپ فارسی

پست های پیشنهاد شده

ماژول پرسش و پاسخ پرستاشاپ فارسی
این ماژول پرستاشاپ همانطور که از اسمش پیداست ، در پایین صفحه محصول بخشی را برای سوالات کاربران ایجاد میکند تا آنها بتوانند نظرات و یا سوالات خود را در رابطه با هر محصول بیان کنند و همچنین مدیر فروشگاه بتواند به سوالات یا مشکلات کاربران در رابطه با هر محصول پاسخ دهد.
درج تصویر یا آیکن
یکی از امکانات این ماژول فروشگاه ساز پرستاشاپ این است که مشتری شما میتواند تصویری را به عنوان عکس پروفایل ( حساب کاربری ) خود انتخاب کند تا در کنار سوالات یا نظراتش نمایش داده شود. در صورتیکه تصویری را انتخاب نکند ، یک تصویر پیشفرض برای او قرار خواهد گرفت که در تصویر زیر قابل مشاهده است.
شما میتوانید از بخش مدیریت ماژول پرسش و پاسخ پرستاشاپ فارسی ، به مشتریان میهمان اجازه ثبت نظر بدهید. مشتری میهمان که هنوز در فروشگاه اینترنتی شما ثبت نام نکرده است نمیتواند تصویری داشته باشد و همیشه برای مشتریان میهمان ، تصویر پیشفرض قرار خواهد گرفت.
http://ipresta.ir/idemo/images/r/pdfaq/ipresta.ir-question-answer-prestashop-module-1.JPG
http://ipresta.ir/idemo/images/r/pdfaq/ipresta.ir-question-answer-prestashop-module-2.JPG
مدیریت سوالات و نظرات
این ماژول زیر منویی به نام "مدیریت سوال و جواب" را به منوی مشتریان در بخش مدیریت فروشگاه پرستاشاپ شما اضافه میکند که با کلیک بر روی آن به صفحه مدیریت و لیست سوالات و نظرات منتقل خواهید شد. در این صفحه میتوانید تنظیمات کلی ماژول را انجام دهید و همجنین سوالات ارسالی کاربران را مدیریت کنید. در صورتیکه سوالات نیاز به تائید داشته باشند در همین صفحه با کلیک روی وضعیت هر سوال میتوانید آنها تائید یا رد تائید نمائید. همچنین با کلیک بر روی ویرایش هر سوال میتوانید به آنها پاسخ دهید.
http://ipresta.ir/idemo/images/r/pdfaq/ipresta.ir-question-answer-prestashop-module-3.JPG
http://ipresta.ir/idemo/images/r/pdfaq/ipresta.ir-question-answer-prestashop-module-4.JPG
امکان لایک و دیسلایک (پسندیدن و نپسندیدن) سوالات و جوابها
قابلیت دیگری که در این ماژول وجود دارد ، امکان لایک و دیسلایک سوال و جوابهاست. به این ترتیب که مشتریان میتوانند به سوال و جوابهایی که در سایت قابل رویت هستند با استفاده از دکمه لایک ، امتیاز دهند تا حمایتشان را از سوال یا پاسخ داده شده اعلام کنند.
http://bazaar.ipresta.ir/599-large_default/prestashop-question-answer-module.jpg

نکته : توجه داشته باشید که کلیه ماژولهای پرستاشاپ با استایل و ظاهر پیشفرض که سازگار با قالب پیشفرض هست ارائه میشوند و سازگاری آنها با قالب شما بر عهده خود شما خواهد بود یا اینکه با دریافت هزینه ای مجزا ، توسط کارشناسان بازارچه پرستاشاپ فارسی انجام میشود.

آپدیت اول ( 1394/06/3) :

لیست تغییرات : 

• رفع اشکال فیلتر کردن سوالات با استفاده از نام محصول در بخش  مدیریت
  • افزوده شدن لینک محصول در صفحه سوال در بخش مدیریت >> ویرایش سوال
  • اضافه شدن یک جایگاه ( هوک ) به ماژول برای صفحه محصول
  • بر طرف شدن مشکل تکرار سوال در زمان رفرش کردن صفحه
  • ارسال ایمیل به مدیریت سایت در زمانی که سوال جدیدی ایجاد میشود
  • ارسال ایمیل به مشتری در زمانی که به سوال او جواب داده میشود
  • افزوده شدن امکان لایک بدون ثبت نام ، با امکان فعال و غیرفعال کردن از بخش مدیریت
  • اصلاح مشکلات ظاهری در سایزهای مختلف ( ریسپانسیو )

آپدیت دوم ( 1394/11/15 )

لیست تغییرات :

• اصلاح سیستم لایسنس
  • اصلاح لینک سوال در ایمیل ارسالی به مشتری سوال کننده
  • اصلاح فوتر ایمیل ارسالی
  • اصلاح ارسال ایمیل به مدیریت
  • ارسال ایمیل به تمام مدیران سوپر ادمین (مدیر کل)

این ماژول ، با قالبهای الکترومارکت ، دریچه و نایس شاپ با ظاهر متفاوت توسط بهمن جان سازگار شده است.

لینک خرید از بازارچه پرستاشاپ فارسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خواهش میکنم. دوستان زیادی درخواست داده بودن و خیلی زودتر از اینها باید نوشته میشد که متاسفانه به دلیل حجم کاری فرصت نشده بود این ماژول رو کامل کنیم.

ماژول دیگه ای هم در همین ارتباط به زودی آماده میشه که بخشی رو بصورت مجزا برای پرسش و پاسخ ایجاد میکنه. به نوعی سوالات متداول هست ولی پیشرفته و حرفه ای.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مآژولی خیلی جالبیه تقریبا مثل وردپرس میشه

ای کاش میشد همین الان تو دمو بشه نظر داد تا تست کنیم

بعد برا لایک کردن کاش میشد که نیازی به لاگین نداشته باشه

اگه بشه قیمتش رو هم رند بکنید عالی میشه :)

----------------------------------------------------------------

الان تو گوشی نگاه کردم لایک و دیس لایک میره روی پیام بازدید کننده ، لطفا ببینید میشه درستش کرد ؟

post-5888-1437302175695_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام .

ببخشید اینجا این سوالو میپرسم . اگه نابجا پرسیدم شرمنده و حذف کنید پستم رو .

ولی چند سوال درمورد خرید از بازارچه برام پیش اومده که لینک شرایط و خدمات رو خوندم ولی متوجه نشم

اول اینکه ماژول ها تا چه مدت پشتیبانی دارند .

دوم .آیا محدودیتی در دفعات دانلود ماژول خریداری شده هست .

سوم . آیا برای دریافت آپدیت ها هم باید اعتبار پشتیبانی داشته باشیم ؟ و اگه اعتبار پشتیبانی تموم بشه دیگه قادر به دریافت آپدیت نیستیم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

در دمو ماژول میتونید ثبت نام کنید و نظر بدید.

ثبت نظر بدون ثبت نام امکان پذیر هست ولی در دمو فعال نیست. لایک بدون ثبت نام فعلا نداره و در آپدیت بعدی سعی میکنم اضافه کنم

مشکل ریسپانسیو نبودن ماژول هم به زودی و در آپدیت اول برطرف میشه.

ما برای تمام محصولات بازارچه ، 180 روز زمان در نظر گرفتیم و پشتیبانی بازارچه فعلا تا 180 روز است ولی آپدیت تا زمانی که ارائه بشه در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت (برای همون نسخه از پرستاشاپ). البته فعلا اینجوریه و نیازی به تهیه اعتبار برای پشتیبانی نیست ولی ممکنه در آینده تغییر کنه.

محدودیتی در تعداد دانلود هم وجود نداره و اگه باشه هم یه تیکت میزنید و برداشته میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دستتون درد نکنه بابت این ماژول

الان ماژول تو سبد خریدمه اما چند تا سوال داشتم در موردش

اول اینکه به نظر میاد یه مقداری صفحه بندی بزرگ و جاگیر باشه آیا امکانش هست که پرسش و پاسخها تو سطرهای جدا و زیر هم نوشته بشن تا یه سوال توی یک خط جا بشه؟

دوم اینکه اگه کاربری بخواد پاسخ کاربر دیگه رو بده چطوری اینکار رو میکنه (چیزی به اسم فوروارد و اینا هست یا همینجوری جواب میده فقط)

سوم اگه فوروارد داره سیستم، آیا پاسخ یک کاربر دیگه روبروی پرسش سوال کننده نشون داده میشه یا فقط پاسخ مدیرهاست که روبروی پرسشها نمایش داده میشه؟

و چهارم اینکه امکان اطلاع رسانی به کاربر از طریق ایمیل هم وجود داره که کاربر متوجه بشه به پرسشش پاسخی داده شده یا نه؟

بازم ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

دستتون درد نکنه بابت این ماژول

الان ماژول تو سبد خریدمه اما چند تا سوال داشتم در موردش

اول اینکه به نظر میاد یه مقداری صفحه بندی بزرگ و جاگیر باشه آیا امکانش هست که پرسش و پاسخها تو سطرهای جدا و زیر هم نوشته بشن تا یه سوال توی یک خط جا بشه؟

دوم اینکه اگه کاربری بخواد پاسخ کاربر دیگه رو بده چطوری اینکار رو میکنه (چیزی به اسم فوروارد و اینا هست یا همینجوری جواب میده فقط)

سوم اگه فوروارد داره سیستم، آیا پاسخ یک کاربر دیگه روبروی پرسش سوال کننده نشون داده میشه یا فقط پاسخ مدیرهاست که روبروی پرسشها نمایش داده میشه؟

و چهارم اینکه امکان اطلاع رسانی به کاربر از طریق ایمیل هم وجود داره که کاربر متوجه بشه به پرسشش پاسخی داده شده یا نه؟

بازم ممنونم

فکر کنم شما دقیقا چیزی مثل ارسال نظرات وردپرس منظورتونه !

چون تو فکر منم هست ...

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول از لحاظ ظاهری فعلا همین قالب رو داره و تغییرات رو باید جداگانه درخواست بدید تا طراح قالبتون براورد کنه.

این ماژول چندگانه نیست و فقط مدیر میتونه به سوالات پاسخ بده

امکان اطلاع رسانی و چند مورد دیگه در آپدیت اول این ماژول اضافه خواهد شد . ایشالا در هفته آینده

نسخه دیگه ای از این ماژول با امکان پاسخ چندگانه هم به زودی ارایه میشود

موفق باشید

Sent from my K019 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مرسی بابت پاسختون

یعنی الان اگه کسی پاسخی به سوال یه نفر بده چند سطر بالاتر یا پایینتر میاد پاسخ درسته؟ و اینکه امکان پاسخ با نقل قول (مثل همینجا) وجود داره یا نه و فقط طرف متنش رو مینویسه؟

البته سوالاتی که میپرسم اصلا ضعف این سیستم نیست و اگه جواب ماژول اسلایدر اخبار هم بیاد همین امشب میخرمشون

فقط سوال دیگه اینکه اینجا ماژول ورود پاپ آپ نداریم یا من نمیبینم

لطفا در این مورد هم راهنمایی کنین

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول امکان نقل قول نداره . این ماژول برای سوال مشتری و جواب مدیر طراحی شده.

سوالات به ترتیب چیدمان در مدیریت قرار میگیرند و در واقع اگه شما سوالات رو در مدیریت جابجا نکنید ، به ترتیب تاریخ ایجاد سوال قرار خواهند گرفت.

بحث ضعف اصلا مطرح نیست دوست عزیز و شما هر پیشنهاد و انتقادی داشته باشید ، ما استقبال میکنیم. اگه مقدور باشه روی این ماژول اعمال میشه. چند پیشنهاد تا به حال از طرف دوستان مطرح شده که در آپدیت اول این ماژول لحاظ خواهد شد ولی این مورد در برنامه این ماژول نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

آپدیت اول این ماژول برای خریداران ارسال گردید.

لیست تغییرات : 

• رفع اشکال فیلتر کردن سوالات با استفاده از نام محصول در بخش  مدیریت
  • افزوده شدن لینک محصول در صفحه سوال در بخش مدیریت >> ویرایش سوال
  • اضافه شدن یک جایگاه ( هوک ) به ماژول برای صفحه محصول
  • بر طرف شدن مشکل تکرار سوال در زمان رفرش کردن صفحه
  • ارسال ایمیل به مدیریت سایت در زمانی که سوال جدیدی ایجاد میشود
  • ارسال ایمیل به مشتری در زمانی که به سوال او جواب داده میشود
  • افزوده شدن امکان لایک بدون ثبت نام ، با امکان فعال و غیرفعال کردن از بخش مدیریت
  • اصلاح مشکلات ظاهری در سایزهای مختلف ( ریسپانسیو )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

:D  منم داشتم نظرات مینوتم در یه بخش دیگه ارسال کردم حالا دیدم خیلی اشکالات حل شده من الان ماژول خریدم پس ماژول من اپدیت نیست چون رفرش و... این مشکلات داره

سلام رامتین جان من یکی ماژول الان خریدم کلیتش خوبه ولی چند مشکل  کوچولو دارم

اونم اینه وقتی نظر ثبت شد مجدد رفرش بزنید دوباره ثبت میکنه

بعد اینکه چطور اسکرول رو برداریم؟ سوال رو محدود میکنیم متن خیلی زیاد نباشه

چند تا پیشنهاد:

1. اول اینکه در مدیریت نام محصول که هست لینک محصول بذارین چون کار راحتره مثلا محصولات زیادی باشه مدیر از دستش در میره که چی بود مطالب قبلیش و... حتما باید بره برخی سوالات کاربران بخونه یا اگر دو سه مدیر باشن

2.Rich Snippets گوگل اضافه کن بهش من حاظرم 100 تومن فقط بخاطر این بخشش بدم

3.در ارسال مهمان ایمیل ازش گرفته بشه طرف یه نظری داده و ممکنه دیگه توی سایت هم نیاد و اصلا یادش هم نباشه .ارسال ایمیل بهش بسیار موثر هست ممکنه مشتری بشه!

4.قالب بسیار حجیمی برای پرسش و پاسخ در نظر گرفتین اگر تعداد نظرات خیلی زیاد بشه پیج میخوره؟ یا راهنمایی بفرمایین

5. اینم اضافه کنم در بخش تصویر سایز تصویر کوچیک نمیشه و این بسیار بد هست و توی لود صفحه اذیت میکنه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

مشکلی نیست ، تیکت بذارید تا بررسی کنم

پیشنهاداتون رو هم همونجا مطرح کنید برای آپدیت بعدی حتما در نظر گرفته میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

مشکلی نیست ، تیکت بذارید تا بررسی کنم

پیشنهاداتون رو هم همونجا مطرح کنید برای آپدیت بعدی حتما در نظر گرفته میشه

موفق باشید

خوب الان ماژول من آپدیت نیست و همین امروز هم خریدم لطفا برای منم بفرستین

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام
من یه سوال داشتم
میشه همزمان در کنار این محصول بخش نظرات هم فعال باشه ؟؟؟؟
مثلا اگه کاربر نظری داره توی اون بخش بذاره 
و اگر سوالی داره یا نیازی به کمک داره توی این بخش سوالش رو بپرسه که ما جواب بدیم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

من این ماژول رو خریداری کردم

متاسفانه ظاهرا با قالب پارمیس سازگار نیست چرا که ارور 500 سرور می دهد و اجازه بارگذاری به  صفحه را نمی دهد (با غیرفعال کردن افزونه مشکل رفع می شود)

البته با قالب پیش فرض مشکلی ندارد.

دوستان واساتید محترم لطفا راهنمائی فرمائید.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

آپدیت دوم ماژول منتشر شد.

آپدیت دوم ( 1394/11/15 )

لیست تغییرات :

• اصلاح سیستم لایسنس
  • اصلاح لینک سوال در ایمیل ارسالی به مشتری سوال کننده
  • اصلاح فوتر ایمیل ارسالی
  • اصلاح ارسال ایمیل به مدیریت
  • ارسال ایمیل به تمام مدیران سوپر ادمین (مدیر کل)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 9 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

سلام

1-دمو این ماژول در نسخه موبایل دمو جالب نیست

جواب مدیریت بلافاصله بعد از سوال مشتری شروع میشه و سوال و جواب باهم قاطی میشه

2-امکان تغییر عکس های پیشفرض وجود داره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...