رفتن به مطلب

کیفیت عکس اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام خدمت همگی

من سایتم یه گالری عریض داره که کل صفحه رو میگیره. نمیدونم چرا هر عکسی که من توش آپلود میکنم کیفیتش میاد پایین. شده عکس با رزولوشن و سایز بالا هم گذاشتم اما بازم کیفیتشو آورده پایین.

این سایتمه:

delsam.ir

این عکسایی که الان روی گالری هست قبل از اینکه بره روی سایت خیلی باکیفیت بودن!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول اسلایدر کیفیت عکس رو کمی میاره پایین تا حجمش کم بشه . ضمنا شما اندازه عکس رو درست انتخاب نکرده اید و این باعث میشه عکس کش بیاد و کیفیتش کم بشه .

اندازه عکس اسلایدر رو این قرار بدین : 327*1150 پیکسل

و اگر خواستین کیفیت بازم بیشتر باشه ، میتونید بعد اینکه عکس هارو گذاشتین تو اسلایدر ، وارد هاست بشین و پوشه ماژول اسلایدر و پوشه عکس ها ، میتونید مستقیم عکساتون رو با عکسای آپلود شده عوض کنید .

لینک به دیدگاه

کدوم گالری؟

گالری اسلایدر صفحه اصلی

ماژول اسلایدر کیفیت عکس رو کمی میاره پایین تا حجمش کم بشه . ضمنا شما اندازه عکس رو درست انتخاب نکرده اید و این باعث میشه عکس کش بیاد و کیفیتش کم بشه .

اندازه عکس اسلایدر رو این قرار بدین : 327*1150 پیکسل

و اگر خواستین کیفیت بازم بیشتر باشه ، میتونید بعد اینکه عکس هارو گذاشتین تو اسلایدر ، وارد هاست بشین و پوشه ماژول اسلایدر و پوشه عکس ها ، میتونید مستقیم عکساتون رو با عکسای آپلود شده عوض کنید .

ممنونم از پاسخ کاملتون.

چون قالب سایتم چن تا ماژول اسلایدر داره، دقیقا مشخص نیس کدوم پوشه تا هاستم مربوط به اینیه که الان فعاله! البته من همشونو چک کردم.اما هیچکدومشون پوشه عکس ندارن.ینی کلن هیچ پوشه ای ندارن که توش عکس باشه و بشه جایگزین کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...