رفتن به مطلب

درخواست ماژول بانک صادرات

oktay

پست های پیشنهاد شده

نوشته نشده چون اصلا اين بانك در سطحي نيست كه بخواد بين بانك هاي فعال در عمليات بانك داري اينترنتي حرفي براي گفتن داشته باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درگاه بانک صادرات و ملی هر دو یکی هست و شما می توانید با تغییر در ماژول بانک ملی (فقط تغییر آدرس ها) که جناب رضوی زحمت کشیدند از آن استفاده کنید.

ولی در کل بانک صادرات در سطحی نیست که لزومی به استفاده از ان وجود داشته باشد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از راهنمایی تمام دوستان.

الان درگاه کدوم بانک خوب کار میکنه؟

اگر از هاست ایران یا هاست در دیتاسنتر های معتبر خارجی استفاده کنید هیچ بانکی مشکل ندارد ولی متاسفانه چیزی که در ایران در هاستینگ ها وجود دارد

خلاف این موارد هست (به دلیل کاهش هزینه ها) و همچنین اکثر شرکت های هاستینگ در ایران دانش تخصصی این کار را ندارند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من از بانك صادرات درگاه دارم . و ضمناً همانند بانك ملت هيچ مبلغي رو از سفارش كم نميكنه و مستقيماً به حساب فروشنده واريز ميكنه . من طبق فرموده آقاي معصومي آدرس بانك صادرات رو با آدرس هاي ملي تغير دادم اما كار نكرد .لطفاً اون ماژول بانك ملي كه در بالا فرموديد را اينجا براي دانلود بگذاريد

لینک به دیدگاه

درگاه بانک صادرات و ملی هر دو یکی هست و شما می توانید با تغییر در ماژول بانک ملی (فقط تغییر آدرس ها) که جناب رضوی زحمت کشیدند از آن استفاده کنید.

ولی در کل بانک صادرات در سطحی نیست که لزومی به استفاده از ان وجود داشته باشد.

موفق باشید

با سلام

این ماژول بانک ملی رو از کجا میشه پیدا کرد من هر چی تو انجمن و بازارچه دنبالش گشتم پیداش نکردم

میخوام به بانک صادرات وصلش کنم

اگه محبت کنید لینکی آدرسی بدین خیلی ممنون میشم

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان عزیز

این ماژولی که لینک شو دادین نصب نمیشه

آیا مراحل خاصی داره اگه داره لطف می کنین یه توضیح بدین

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

من ماژول بانك ملي را نصب كردم به خوبي كار ميكنه (البته با درگاه تستس امتحانش كردم چون درگاه اصليم رو 91/01/05 بهم ميدن) از كسي كه اين ماژول را نوشته و به رايگان در اختيار همه قرار داده متشكرم . انشالله اجرش زحمتش با خدا.

اما با تغيير آدرس هاش نتونستم به بانك صادرات وصلش كنم چون اطلاعات زيادي در مورد برنامه نويسي ندارم اگر از مديران محترم كسي زحمتش رو بكشه خيلي ممنونش ميشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...