رفتن به مطلب

سوالی در مورد سئو

dodoakco

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده با توجه به مقالاتی که در مورد سئو خوندم شاخه بندی و url های آن ها را ب گونه زیر انجام دادم آیا روش بنده صحیح است

digital-accessories-computer-mousse-a4tech/5-wireless-mouse-a4tech-g9-110f.html

اما مورد بعدی عنوان متا من

موس a4tech g9-110

نظر شما در مورد فارسی و انگلیسی بودن چی هست که البته من یه جا خوندم گوگل از مترجمش استفاده می کنه

توضیحات متا همخرید موس a4tech g9-110 وایرلس وی ترک قیمت a4tech g9-110

برای جدا کردن کلمه ها در توضیحات از , استفاده کنم

ممنون از توجه شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در متاها همون چیزی رو بنویسین که در توضیح بلند نوشتین و سعی کنین چیزی باشه که کاربر سرچ می کنه

مثلا اگر اکثرا سرچ می کنن موس جی 9 همین رو بزنین اگر می زنن g9 اینجوری بزنین و...

لینک به دیدگاه

ایکاش طریقه صحیح وارد کردن یک محصول رو یکی از دوستانی که سئو پرستا رو خوب بلده را یاد بده من یکی دو سال هستش از پرستا استفاده میکنم تو قسمت یو آر ال ها بلد نبودم بومی سازی کنم فکر کنم خیلی تو سرچ گوگل تاثیر داره

مورد دوم اینکه به نظرم سایتهای که دامنه com دارند بهتر سئو میشن احتمالا به خاطر تحریم ایران چون .ir هستش الان گوگل آنالیز رو هم باید با قند شکن وارد بشی

چون ایران در لیست تحریمه این شرکته

لینک به دیدگاه

در متاها همون چیزی رو بنویسین که در توضیح بلند نوشتین و سعی کنین چیزی باشه که کاربر سرچ می کنه

مثلا اگر اکثرا سرچ می کنن موس جی 9 همین رو بزنین اگر می زنن g9 اینجوری بزنین و...

برای جدا سازی جملات بهتر از چی استفاده کنم

نظرتون درباره url چیست ؟؟

لینک به دیدگاه

برای جدا سازی جدا سازی ،

من خودم از یو ار ال انگلیسی استفاده می کنم اما اکثرا می گن فارسی باشه بهتره

ولی یک بدی که داره این هست که اگر جایی بخوای لینکی بدی که یو آر ال فارسی باشه کاربرای آماتور اصلا متوجه اون لینک نمی شن و ورودی از طرفشون نخواهی داشت

یا جایی بخوای لینک ثبت کنی همش باید دوبار لینک رو کپی پیست کنی و...

لینک به دیدگاه

برای جدا سازی جدا سازی ،

من خودم از یو ار ال انگلیسی استفاده می کنم اما اکثرا می گن فارسی باشه بهتره

ولی یک بدی که داره این هست که اگر جایی بخوای لینکی بدی که یو آر ال فارسی باشه کاربرای آماتور اصلا متوجه اون لینک نمی شن و ورودی از طرفشون نخواهی داشت

یا جایی بخوای لینک ثبت کنی همش باید دوبار لینک رو کپی پیست کنی و...

خیلی بحث گیج کننده ای است من با سرچ تو گوگل دیدیم هم سایت های با url فارس و هم انگلیسی تونستن رنک خوبی داشته باشن

با توجه به مقاله هایی که خوندم نوشته بودن فرق زیادی نداره

mouse-price-list/3-wireless-mouse-a4tech-g11-200-price.html

نظرتون درباره این url چی هست ؟؟

لینک به دیدگاه

خوبه

فقط نکته آخر اینکه حواست باشه اگر از یو ار ال انگلیسی استفاده کردی غلط املایی نداشته باشه

مثلا اگر watch هست بزنی wach توی کلمات پیشنهادی گوگل watch رو پیشنهاد می ده!

خود گوگل متن و عنوان و آدرس رو با هم مچ می کنه بقیه اش دیگه می رسه تو مسائل فنی سئو

لینک به دیدگاه

اگر فارسی باشه میتونی انگلیسی هم بنویسی

در قسمت تنظیمات محصولات جدا کننده رو کاما انتخاب کردم اما وقتی کالای ثبت میکنم ارور میده مجبور شدم دوباره برگردونم به خط تیره

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...