رفتن به مطلب

مشکل در کش

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من مدتهاست مشکل بدی پیدا کرده که منو مجبور به عوض کردن قالب و از بین رفتن تمام زحماتم خواهد کرد

مشکل اینجاست که سایت یکباره برمیگرده به تنظیمات و اطلاعات چند هفته پیش و بعد از مدتی دوباره خودش درست میشه و جالب اینجاست که زمانی که این مشکل پیش میاد در بعضی از مرورگرهای دیگر سایت درست کار میکند. بعضی اوقات با پاک کردن کش مرورگر سایت به حالت اصلی برمیگرده و بعضی اوقات با پاک کردن کش و کوکی هم درست نمیشه و فقط مرور زمان درستش میکنه.

درضمن به هیچ وجه مشکل از هاست نیست چون چک شده و من دو بار هم هاست عوض کردم بازهم درست نشد.

در مدیریت پارامترهای پیشرفته بخش کارایی هم همه جوره تغییرات رو امتحان کردم اما مشکل حل نمی شود واز جدیدترین نسخه پرستاشاپ شما استفاده می کنم!

لطفا کمک کنید خیلی به کمکتون احتباج دارم. یک بار دیگه هم این سوال را پرسیده بودم اما جوابی نگرفتم

سایت من: www.onforoosh.ir

باتشکر

post-7469-14373021766639_thumb.png

post-7469-14373021767388_thumb.png

post-7469-14373021769306_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل شما ربطی به قالب نداره ، اگر این مشکل رو دارین تو هر قالبی وجود خواهد داشت . پیدا کردن علتشم کمی سخته ، چون شما میگین یهو پیش میاد و یه مشکل ادامه دار و ثابتی نیست که مثلا من برم سایت شما و وقوع اونو با چشمم ببینم . یه عکس از صفحه پارامترهای پیشرفته بدین .

لینک به دیدگاه

در آخر صفحه ، استفاده از حافظه نهان ، که روی سیستم فایل تنظیم کرده اید را خاموش کنید . مشکل شما به این بخش برمیگرده . اگر هاست مناسبی نداشته باشید این بخش به جز مشکل چیز دیگری براتون نداره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...