رفتن به مطلب

مشکل با نصب ماژولها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوباره

مشکل دارم با نصب ماژولها

متاسفانه دیروز ماژول نمادم رو مجبور شدم حذف کنم و بعد خواستم نسخه جدیدترش رو نصب کنم اما هرکاری کردم نشد که نشد

پیغامی که باهاش مواجه میشم اینه "شما اجازه پیکربندی این ماژول را ندارید"

ماژول رو حذف کردم، از هاست هم پاکش کردم، به بخش کارایی رفتم، کش رو خالی کردم و کامپایل رو زدم (به پیشنهاد یکی از دوستان عزیز) اما مشکل حل نشد که نشد

تو سایت اصلی پرستا هم گشتم چیزی پیدا نکردم

الان خیلی از ماژولها رو به همین دلیل نمیتونم نصب کنم و واقعا نمیدونم به چه دلیل اینجوری شده

کسی از دوستان تا بحال مشکل مشابهی داشته؟

چطور باید این مشکل رو رفع کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

گاهی به دلیل اختلال در کش پرستاشاپ این مشکل بوجود میاد که با خالی کردن کش از بخش کارایی حل میشه. در غیر اینصورت نیاز به بررسی فنی داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو داشتم با ماژول بانک ملت

رفتم دیتابیس و چند تا از جداول رو باز کردم و بستم ، ماژول رو از هاست پاک کردم و دوباره از هاست بارگذاری کردم مشکل حل شد

دلیل دیتابیس رو نمی دونم چی هست، توی یک انجمن انگلیسی سر حل یه مشکل دیگه، گفته بودن باید یه تغییری توی یکی از جداول داد تا مشکل حل شه، همون زمان ماژول محصولات جدید من کار نمی کرد من رفتم نتونستم اون تغییر رو توی جدول بدم دیدم مشکل ماژول محصولات جدید حل شد، شاید دلیلش سرعت لود سایت یا چیزی شبیه به این بود! نمی دونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...