رفتن به مطلب

ارسال محصول با پست

پست های پیشنهاد شده

دوستان درود

هیچ یک از شرکت های پستی افزونه ای برای پرستاشاپ ندارند.چطور میشه محصولات را از طریق پست ارسال کرد با توجه به اینکه در هنگام خرید باید هزینه پستی را با توجه به وزن و مسافت(محل سکونت مشتری) مشخص کنیم.مثلا کسی که از شیراز خرید میزنه با کسی که از خوزستان خرید میزنه هزینه پستش متفاوته.جایی تو پنل پرستاشاپ هم ندیدن بشه تنظیم کرد

ممنون اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام چطور میشه از طریق شرکت پست یک کمحصول رو فرستاد و پولش رو مامور شرکت پست برام بگیره ولی از واسطه های پستی نمی خوام استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

چون من توی خانه هستم و نمی خوام فعلا جایی رو کرایه کنم فعلا می خوام محصولات رو با قیمت خیلی پایین عرضه کنم

و نمیشه با واسط پستی کار کنم

فقط می خوام خودم کالا رو بفرستم

لینک به دیدگاه

سلام من هم همین مشکلو دارم ولی چیزی پیدا نکردم،نمیخوام با شرکتی قرار داد ببندم میخوام به صورت مستقل باشه ،امکانش هست؟

من از پرداخت انلاین زرین پال استفاده میکنم میخوام قیمت محصول و پست رو خودکار حساب کنه و مشتری از طریق زرین پال پرداخت کنه

لینک به دیدگاه

متاسفانه شرکت پست مستقیما وب سرویسی رو ارائه نداده (تا جایی که من میدونم) تا بشه ماژولی نوشت که هزینه حمل رو خودکار محاسبه کنه

تنها راه استفاده از ماژول شرکت های واسطه پستی و یا تعریف حامل پست و تنظیم محدوده وزنی هست

لینک به دیدگاه

برای مستقل بودن که میتونید حامل تعریف کنید و هر سفارش رو به پست تحویل بدید ارسال کنه اما هزینه رو نمیشه به مامور پست پرداخت کنن و باید از شرکت های واسطه پستی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

الان خیلی از فروشگاه ها از واسطه ها استفاده نمیکنن و محصولاتشون رو از طریق پست ارسال میکنن. تنها تفاوتش اینه که بسته رو خودتون باید ببرید و تحویل باجه پست بدید .

برای محاسبه هزینه هم کافیه که برید و تعرفه هارو از سایت پست بگیرید و در بخش حامل ها بر اساس وزن تعزیف کنید .

البته اگه میخواید هزینه کالا رو مامور از مشتری بگیره در هر حاال مجبورید با واسطه ها کار کنید چون امکان قرارداد مستقیم با پست نیست .

البته امکان کرایه در مقصد هست که کرایه پستی رو مشتری هنگام تحویل پرداخت کنه ولی امکان پرداخت کل مبلغ سفارش بدون واسطه ها نیست که البته اصلاااا هم توصیه نمیشه برای فروش اینترنتی از کرایه در مقصد استفاده بشه چون مشتری خرید اول و آخرش میشه و فکر میکنه کلاه سرش گذاشتین .

لینک به دیدگاه

البته خود شرکت پست یه شرکت واسط داره که تقریبا میشه کار کردن با خود پست / در این رابطه به سایت خود پست فکر میکنم قسمت بازارچه مراجعه فرمایید

لینک به دیدگاه

خود پست مستقیما کش آن دلیوری داره که من یک سال و ... باهاشون کار کردم

بی نهایت سیستم افتضاحی داره از هر جهت

ماژولی هم براش نوشته نشده

کلا قید خرید پستی رو بزنین و سعی کنین محصول خوب و با کیفیت و پشتیبانی خوب ارائه بدین، خرید آنلاین تون راه می افته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...