رفتن به مطلب

مشکل در قسمت حامل ها پرستاشاپ 1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

در قسمت حامل ها برای نمونه حامل پیک موتوری تعریف کردم

تیک تمام مناطق رو زدم

محدوده هم برای وزن تعریف کردم

اما هنگام سفارش حاملی در دسترس نمی باشد

کمک لطفا

www.hikcenter.com

دوربین مداربسته هایک ویژن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 months later...

اگه حامل ها درست تعریف بشن حتما در هنگام سفارش ظاهر میشن ، دوستانی که مشکل دارن همراه با عکس باشه تا بشه فهمید درست تنظیم کرده اند یا خیر

لینک به دیدگاه

درود 

مشکلو پیدا کردم

در ارتباط دادن انبار به حامل بود چون مدیریت پیشرفته موجودی رو فعال کرده بودم

گفتم تا کسانی ک این مشکو دارن حل کنن

بدرود

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

با سلام من حدود 200 تا کالا در سایتم با حامل رایگان اضافه کردم الان که می خوام بهش محدوده قیمت بدم این error رو میده

TECHNICAL ERROR: 

Details:
Error thrown: [object Object]
Text status: parsererror

باید چیکار کنم.
لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من حامل هارا تعریف کردم و موقع خرید هم ظاهر میشن

فقط وقتی مشتری میخواد سوییچ کنه مثلا از سفارشی پیشفرض به پیشتاز، و میخواد تیک  پیشتاز رو بزنه ، مرورگر فایرفوکس و کروم و اینترنت اکسپلورر ، انتخابش نمیکنه و صفحه کمی تیر میشه و نوار گردانی همینطور میچرخه تا ابد !   و باید دوباره از بالا سبد خرید و پرداخت را بزنی تادوباره مراحل پنجگانه را طی کنی . ولی اگر سوییچ نکنی ،میتونی مراحل خرید را به اتمام برسونی. کسی میدونه مشکل از چیه؟

در ضمن من  بعدش اومدم ماژول برآورد ارسال را فعال کردم  و دیدم که اونجا این مشکلوجود نداره . یعنی وقتی از سفارشی به پیشتاز سوییچ میکنی ،قیمت کل به راحتی محاسبه میشه . ولی وقتی به قسمت انتخاب حامل میرسی بازم همون داستان بالا تکرار میشه.

ببخشید پرحرفی کردم

اگه ممکنه راهنمایی کنید . ممنون

این هم سایت  میتونید امتحان کنید

www.bazakshop.ir

لینک به دیدگاه

من در فروشگاه شما ثبت نام کردم و یک سفارش تستی ایجاد کردم. بارها و بارها روش حمل رو عوض کردم و هیچ مشکلی ایجاد نشد

احتمالا مشکل از مرورگر یا اینترنت شماست

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

ما یه مشکلی داریم در قسمت مدیریت حامل ها و اون اینه که تمام جداول محدوده هایی که برای یک حامل به طور مثال پست سفارشی تنظیم شده ، بعد از یه مدت همشون پنهان میشن و اصلا هیچ جدول و محدوده وزنی وجود نداره یا انگار اصلا چیزی وجود نداشته ! اما در بخش فروشگاهی و در سبد خرید مشتری حضور داره و اعمال میشه جز یکی دو محدوده که کلا حذف شده...

تا الان چند بار این اتفاق افتاده و هر بار مجبور شدیم از نو با ایجاد یک حامل جدید و حذف قبلی ، اون حامل رو مقدار دهی کنیم.

روی هاست سابق و هاست فعلی که البته ازش نسبتا راضی هستیم ، این مورد وجود داشت و داره !!

دوستان و اساتید محترم ، لطفا راهنمایی بفرمایید که برای حل این مشکل بایستی چه کرد؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام
من یک حامل پست پیشتاز تعریف کردم و براساس وزن بهش قیمت دادم
مثلا 0 تا 1000 گرم  10 1000 تا 2000 گرم 15 تا.. 25 تومن
و به کالاهام هم وزن دارم
ولی برای هر کالایی که به سبد خرید اضافه میشه با هر وزنی کرایه رو 25 تومن یعنی حداکثر میزنه
علتش چیه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

من یک حامل پست پیشتاز تعریف کردم و براساس وزن بهش قیمت دادم

مثلا 0 تا 1000 گرم  10 1000 تا 2000 گرم 15 تا.. 25 تومن

و به کالاهام هم وزن دارم

ولی برای هر کالایی که به سبد خرید اضافه میشه با هر وزنی کرایه رو 25 تومن یعنی حداکثر میزنه

علتش چیه؟

با تشکر

سلام

احتمالا حاملتون رو درست تعریف نکردید.

در قسمت ویرایش حاملتون در تب "مناطق و هزینه های ارسالی" چک کنید ببینید گزینه "خارج از محدوده فعالیت ها" روی غیرفعال هست یا نه، و محدوده های وزنی رو درست وارد کرده باشید، تیک آسیا رو بزنید و قیمت حاملتون رو برای هر محدوده وارد کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

به نظرم در بخش حامل ها مشکلی هست من هم چند بار محدوده در بخش پست پیشتاز تعریف کردم ولی:

در سبد خرید یا پست پیشتاز رو نشون  نمیده یا اگر نشون بده مبلغ محدوده دیگه ای رو برای یک محدوده دیگه نشون میده

بارها هم حامل رو تعریف کردم و نکته دیگه اینکه وقتی میرم دوباره حامل رو تعریف کنم تمام محدوده ها پا ک شدن و فقط یه محدوده هست و بقیه حذف شده اند

حتی حامل پیش فرض رو گذاشتم رو پیک موتوری و لی توی سبد تیپاکس رو به عنوان پیش فرض نشون میده

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام

نسخه پرستاشاپ سایت من 1.6.1.16 هست. گویا حامل باگ دارد.؟!!! هنگام ساخت حامل، وقتی که بازه های زیادی میخواهم تعریف کنم. بازه ها  ذخیره می شوند و در بار بعدی که وارد سیستم می شوم همه می پرند؟؟!!

با توجه به اینکه بازه های پست پیشتاز تا 99000 گرم است و هر 1000 گرم یک بازه است.تعداد بازه ها 99 می باشد.

یکبار تا بازه 11000 گرم را تعریف کردم و پرید؟؟؟! یکبار تا بازه  60000 گرم را تعریف و با موفقیت ذخیره کردم ولی وقتی وارد حامل شدم همه بازه ها پریده بودند.

در بار دوم برای اینکه این مشکل تکرار نشه ،‌بعد از تعریف ۵ بازه تغییرات را تا پایان ذخیره می کردم و از اول وارد می شدم اما نهایتا ۶۰ بازه( تا 60000 گرم) تعریف شد!!

با توجه به زیاد بودن بازه ها و لزوم دقت در وارد کردن هزینه های درون استانی و برون استانی، این کار زمان زیادی را می برد و لی در نهایت تمام این زمان هدر می رود و ذخیره نمی شود.

آیا این مشکل برای کسی پیش آمده؟ ممکن است راهنمایی فرمایید؟

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

چنین مشکلی وجود نداره و مشکل شما به خاطر محدودیت های هاستتون هست. مشکل رو برای هاست تیکت بزنید تا بررسی کنند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

چنین مشکلی وجود نداره و مشکل شما به خاطر محدودیت های هاستتون هست. مشکل رو برای هاست تیکت بزنید تا بررسی کنند.

موفق باشید

سلام ممنونم از پاسخگوييتون،

ممكنه راهنمايي بفرماييد به كارشناس هاست بگم چه محدوديت هايي رو بررسي كنن؟!

بهشون گفتم، پرسيدن بپرسيد چه مواردي رو بايد تنظيم كنيم.

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

سلام

اقاي مدير ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه دقيقا بايد چه محدوديت هايي تو هاست رو بردارن ؟ كارشناسان هاست به اين موارد اشراف ندارن

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

اقاي مدير ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه دقيقا بايد چه محدوديت هايي تو هاست رو بردارن ؟ كارشناسان هاست به اين موارد اشراف ندارن

ممنونم

سلام

برای این مشکل مقدار متغیر max_input_vars را باید افزایش دهیم و تعداد بازه ها را تا حد امکان کم کنیم.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

ما یه مشکلی داریم در قسمت مدیریت حامل ها و اون اینه که تمام جداول محدوده هایی که برای یک حامل به طور مثال پست سفارشی تنظیم شده ، بعد از یه مدت همشون پنهان میشن و اصلا هیچ جدول و محدوده وزنی وجود نداره یا انگار اصلا چیزی وجود نداشته ! اما در بخش فروشگاهی و در سبد خرید مشتری حضور داره و اعمال میشه جز یکی دو محدوده که کلا حذف شده...

تا الان چند بار این اتفاق افتاده و هر بار مجبور شدیم از نو با ایجاد یک حامل جدید و حذف قبلی ، اون حامل رو مقدار دهی کنیم.

روی هاست سابق و هاست فعلی که البته ازش نسبتا راضی هستیم ، این مورد وجود داشت و داره !!

دوستان و اساتید محترم ، لطفا راهنمایی بفرمایید که برای حل این مشکل بایستی چه کرد؟؟

منم این مشکل دارم

مشکل شما رفع شده؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

منم این مشکل دارم

مشکل شما رفع شده؟؟؟؟؟

بله

دو موردی که در پست بالا به اون اشاره کردن اگر لحاظ بشه ، ظاهرا دیگه مشکلی پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

درود 

مشکلو پیدا کردم

در ارتباط دادن انبار به حامل بود چون مدیریت پیشرفته موجودی رو فعال کرده بودم

گفتم تا کسانی ک این مشکو دارن حل کنن

بدرود

دمت گرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...