رفتن به مطلب

سوالات متداول قالب دریچه

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک سوالات متداولی که ممکن است در مورد قالب دریچه داشته باشید را میتوانید مشاهده کنید

1 - بعد از نصب قالب ، سایت بهم ریخته نمایش داده میشود و رنگ های بخش های مختلف قالب مثل دمو نیست یا تداخل رنگی مشاهده می شود

راهکار : ماژول پیکربندی قالب ( از ماژول های پیشفرض پرستاشاپ theme configure ) را تنظیم دوباره بزنید ، سپس وارد پیکربندی آن شده و قابلیت " ویرایش زنده " را غیرفعال کنید )

2 - برای تغییر رنگ قالب از کدام بخش اقدام کنم ؟

راهکار : وارد صفحه ماژول ها شوید ، در این صفحه به بخش سایر ماژول ها بروید . وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب دریچه شوید و به راحتی رنگ قالب را تغییر دهید .

3 - من نمیخوام سایتم ریسپانسیو باشد ، آیا میتوانم کاری کنم که س ایتم در موبایل هم مثل کامپیوتر کامل باز شود ؟

جواب : با اینکه اینکار اصلا توصیه نمیشه ، اما میتوانید وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب دریچه شوید و قابلیت ریسپانسیو را غیرفعال نمایید

4 - لوگوی من انگلیسی هست ، آیا میتوانم لوگوی خود را در سمت چپ بالای سایت قرار دهم ؟

جواب : بله ، وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب درچیه شوید و به راحتی جایگاه لوگو را از سمت راست به سمت چپ منتقل نمایید

5 - در صفحه اصلی در دموی قالب ، تعدادی آیکون وجود دارد ، آن ها را از کجا ویرایش یا قرار دهم ؟

جواب : ماوس را روی منوی ماژول ها بروید ، زیر منویی باز میشود به اسم " آیکون شاخه ها " . روی آن کلیک کنید و به راحتی آیکون های دلخواه خود را قرار دهید . کنار این آیکون ها در فروشگاه ، یک بنر تبلیغاتی قرار دارد که برای ویرایش یا قرار دادن آن ، به ماژول بلوک بنر مراجعه کنید

ادامه دارد ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...