رفتن به مطلب

مشکل در pdf

پست های پیشنهاد شده

وقتی سفارش ثبت میشه و pdf اون سفارش ساخته میشه، نصف لوگوی شرکت بیشتر نشون داده نمیشه

درواقع لوگوی شرکت از سمت چپ pdf میزنه بیرون و نصف اون رو نشون میده

این مشکل رو میشه حل کرد؟

(پرستا شاپ 1.3.1 فارسی)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای تغییر محل لوگو باید کار زیر و انجام بدید :

توی شاخه Classes یه فایل هست به اسم pdf.php اون و با ادیتور باز کنید :

Classes/PDF.php

حالا خط زیر و توش پیدا کنید :

$this->Image(_PS_IMG_DIR_.'/logo.jpg', 10, 8, 0, 15);

شما در واقع باید با کد های 10, 8, 0, 15 که در کد بالا هست بازی کنید و تغییرشون بدید تا به فرم دلخواهتون برسید.

عدد 10 تو کد بالا : نشان دهنده محور افقی (x) هستش یعنی هر چه قدر زیادش کنید لوگو در حالت افقی جلو میاد.

عدد 8 تو کد بالا : نشان دهنده محور عمودی (y) هستش یعنی هر چه قدر زیادش کنید لوگو در حالت عمودی پایین میاد.

عدد 0 تو کد بالا : نشان دهنده عرض لوگو هستش یعنی هر چه قدر زیادش کنید عرض لوگو افزایش پیدا میکنه. فکر میکنم این بصورت پیش فرض 0 گذاشته یعنی عرض طبیعی لوگو تغییر نمیکنه.

عدد 15 تو کد بالا : نشان دهنده طول یا ارتفاع لوگو هستش یعنی هر چه قدر زیادش کنید بلندی لوگو افزایش پیدا میکنه.

با این مختصات لوگو وسط فاکتور قرار گرفت :

$this->Image(_PS_IMG_DIR_.'/logo.jpg', 130, 8, 0, 8);

در ضمن اگه سایز فایل logo.jpg سایتتون خیلی بزرگه یا خیلی کوچیکه یا اصلا میخواید از یه عکس دیگه جای لوگو روی فاکتور استفاده کنید میتونید فایل عکس مورد نظر و بریزید توی شاخه img و تو همون کد بالا اسم logo.jpg و به اسم لوگو موردنظرتون تغییر بدید.

به نقل از پشتیبانی قبلی

اما روش دومی که الان چک کردم مشکلی نداشت

این فایل ضمیمه شده رو به جای قبلی در پوشه tcpdf<< tools

قرار دهید در این حالت لوگو از گوشه فاصله گرفته مثل حالت انگلیسی

tcpdf.zip

لینک به دیدگاه

هيدن جان تا سفارش از طرف مديريت تاييد نشه فايل pdf

در دسترس مشتري قرار نميگيره.من تو بخش سفارشات گوشه بالا سمت چپ ارسال شد رو انتخاب كردم ديدم فايل pdf فعال شد

لینک به دیدگاه

نه.پرداخت هيچ ربطي به تاييد مدير نداره.

وقتي مشتري جنسهاي مورد نظرش رو انتخاب كرد و وارد مراحل پرداخت شد اين مراحل رو طي ميكنه:

١-خلاصه:يه پيش فاكتور به مشتري نشون ميده كه چي خريد كرده و چندتا و ..... اينجا مشتري ميتونه تعداد محصولات رو كم زياد كنه

٢-ورود: اگه مشتري قبلا ثبت نام كرده با يوزر پسوردش وارد ميشه.اگه نه بايد ثبت نام كنه

٣-آدرس: آدرسي كه مشتري براي ارسال بسته اش انتخاب ميكنه.آدرس پيش فرض يا آدرس جديد

٤-حمل: متصدي حمل رو انتخاب ميكنه.مثلا پست پيشتاز.پيك موتوري و ....

٥-پرداخت: مشتري روش پرداخت مورد نظرش روانتخاب ميكنه.پرداخت آنلاين.كارت به كارت.پرداخت هنگام دريافت بسته و ....

نهايتا سفارش ثبت نهايي ميشه.

تا اينجا مدير هيچ دخالتي نداره.اما از اين به بعد مدير وضعيت سفارش رو تعيين ميكنه مثلا درحال آماده سازي،اتمام موجودي،ارسال و ....

اون فايل pdf در واقع فاكتور مشتري هست كه توي حساب كاربريش موجوده و مشتري درصورت نياز اون رو دانلود ميكنه.

لینک به دیدگاه

هيدن جان شما تو بخش مديريت روي سربرگ "سفارشها" كليك كنيد. روي سفارش مورد نظرتون كليك كنيد.توي صفحه جديد همه اطلاعات اون سفارش رو ميتونين ببينين.گوشه بالا سمت چپ ميتونين وضعيت سفارش رو تغيير بدين.بعد از هرتغيير يك ايميل براي مشتري ارسال ميشه و وضعيت سفارشش رو بهش اطلاع ميده.

تو همين صفحه گوشه پايين سمت چپ ميتونين براي مشتري پيام ارسال كنين.

لینک به دیدگاه

ببخشید من مشکله ایمیل هم حل شد فقط یه سوال این پی دی اف کجا ساخته میشه ؟؟؟ من تو ایمیل نگاه کردم چیزی نبود در مورد پی دی اف قسمت اکانت مشتری هم چیزی نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...