رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

قالب پانیذ پرستاشاپ فارسی ویژه نسخه 1.6. قالبی مقرون بصرفه، زیبا و دارای امکانات مناسب. با ظاهری متفاوت و شکیل برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما. توضیخات را مطالعه کنید

http://bazaar.ipresta.ir/img/cms/paniz/cover.jpg

قالب پانیذ پرستاشاپ، ایرانی، زیبا، ریسپانسیو (واکنش گرا)  

اگر به دنبال یک قالب اقتصادی در عین حال زیبا و با امکانات مناسب برای فروشگاه اینترنتی میگردید، قالب پانیذ پاسخگوی نیاز شماست. این قالب برای طیف وسیعی از دسته های مختلف فعالیت همچون فروشگاه محصولات دیجیتال، موبایل، تبلت، لوازم خانگی، پوشاک، محصولات مجازی، لوازم ورزشی و ... مناسب است. در این قالب سعی بر استفاده از ترکیب و رنگ های آرامش بخش شده تا مشتریان شما با خیالی آسوده برای مدت طولانی به گشت و گذار در فروشگاهتان بپردازند بدون آن که خسته شوند. همچنین عرض این قالب نسبت به سایر قالب ها بیشتر و بده و فضاهای خالی و ناکارآمد آن تا حد امکان حذف شده اند تا حس بهتری را به کاربران القا کنند.

رنگ بندی و ترکیب جذاب و آرامش بخش  

ترکیب رنگ های ملایم و دلچسب این قالب باعث می شود تا کاربران بتوانند بدون خستگی برای طولانی مدت در فروشگاه شما به گشت و گذار بپردازند. همچنین با توجه به مباحث روانشناسی این ترکیب و رنگ بندی باعث ایجاد حس اعتماد در مشتریان می شود.

http://bazaar.ipresta.ir/img/cms/paniz/rang-bandi-paniz.jpg

ماژول اعتماد مشتریان پیشرفته  

این قالب دارای ماژول بلوک بیمه نسخه پیرفته می باشد که علاوه بر عکس و عنوان، توضیحی را نیز می توانید به آن بیافزایید. همچنین این ماژول دارای ظاهری بسیار شکیل تر و زیباتر از بلوک بیمه پیش فرض بوده و دارای قابلیت نمایش عنوان بصورت ToolTip می باشد (عکس زیر)

http://bazaar.ipresta.ir/img/cms/paniz/reinsurance-paniz.jpg

قابلیت انتخاب رنگ بندی دلخواه  

http://bazaar.ipresta.ir/img/cms/paniz/color-picker-paniz.jpg

بی نهایت رنگ بندی قالب! هر رنگی را که دوست دارید به قالب خود اعمال کنید. قالب پانیذ دارای ماژول تنظیم رنگ می باشد. در عین حال در هر زمانی نیز می توانید از رنگ آبی پیش فرض این قالب بهره ببرید.

تنظیم رنگ قالب بسیار ساده است. کافی است روی پالت رنگی کلیک کنید و دو رنگ اصلی و دو رنگ فرعی را انتخاب کنید. قالب به صورت هوشمند رنگ آمیزی خواهد شد.

دارای انیمیشن های بسیار زیبا در هنگام لود سایت  

با انیمیشن های حرکتی موجود در این قالب، کاربران خود را مجذوب فروشگاهتان کنید و به آن ها حس هیجان و پویایی را هدیه کنید

http://bazaar.ipresta.ir/img/cms/paniz/paniz-animations-onload.jpg

دارای قابلیت مقایسه محصولات  

مشتری شما به راحتی می تواند محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن ها را مقایسه کند

قابلیت تغییر و اضافه کردن ستون های قالب  

می توانید انتخاب کنید قالبتان دارای دو یا سه ستون باشد یا اصلا ستون نداشته باشد!

صفحه دسته بندی های زیبا و کارآمد  

با تغییر ساختار صفحه شاخه های این قالب و حذف بخش های اضافه کارایی این قسمت بالاتر رفته است. همچنین می توانید چیدمان محصولات را به صورت لیستی یا شبکه ای تنظیم کنید

صفحه محصول بهینه شده  

صفحه محصولات این قالب برای راحتی کاربران بهینه شده و از ظاهر بهتر و مناسب تری برخوردار میباشد

بخش مشخصات محصولات بازطراحی شده  

مشخصات محصولات بهتر از همیشه دیده خواهند شد

http://bazaar.ipresta.ir/img/cms/paniz/combinations-paniz.jpg

مشاهده دمو

لینک خرید از بازاچه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام 

من می‌خواستم چند سوال بپرسم:

۱- آیا این قالب امکان اضافه کردن این خصوصیت را دارد که مشتری برای اینکه سفارشش انجام شود ۱۰ درصد مبلغ را در مراحل سفارش به صورت آنلاین بپردازد؟

۲- این قالب با همه درگاهای بانکی، روش پستی و پیک موتوری کارمیکند؟

۳- میشه به فروتل وصل شد؟

۴- امکان افزودن اس ام اس برای خبر کردن از خرید به مدیر سایت وجود دارد؟

۵- امکان اضافه شدن سایزهای مختلف با قیمتهای مختلف برای یک کالا وجود دارد؟

۶- امکان دارد که وقتی از مبایل به سایت وارد می‌شویم برخی از منوها را حذف کرد (مثل سرچ و سبدخرید و شاخه ها...) و آنها را کوچکتر(مثل "ورود به حساب" یا در یک منوی کشویی) در بالای صفحه قرار داد. خیلی در ذق میزند و صفحه را اشغال کرده است. 

لینک به دیدگاه

سلام 

من می‌خواستم چند سوال بپرسم:

۱- آیا این قالب امکان اضافه کردن این خصوصیت را دارد که مشتری برای اینکه سفارشش انجام شود ۱۰ درصد مبلغ را در مراحل سفارش به صورت آنلاین بپردازد؟

۲- این قالب با همه درگاهای بانکی، روش پستی و پیک موتوری کارمیکند؟

۳- میشه به فروتل وصل شد؟

۴- امکان افزودن اس ام اس برای خبر کردن از خرید به مدیر سایت وجود دارد؟

۵- امکان اضافه شدن سایزهای مختلف با قیمتهای مختلف برای یک کالا وجود دارد؟

۶- امکان دارد که وقتی از مبایل به سایت وارد می‌شویم برخی از منوها را حذف کرد (مثل سرچ و سبدخرید و شاخه ها...) و آنها را کوچکتر(مثل "ورود به حساب" یا در یک منوی کشویی) در بالای صفحه قرار داد. خیلی در ذق میزند و صفحه را اشغال کرده است. 

درود

موارد 1 تا 4 وابسته به قالب نبوده و با هر قالبی میتونید این ها رو به صورت "ماژول" داشته باشید

مورد 5 هم روی تمامی قالب ها وجود داره و از امکانات خود پرستاشاپ هست

برای مورد 6 دموی قالب پانیذ رو با موبایل باز کنید و ببینید. شمایلش به همون صورته اما میتونید خودتون تعیین کنید (از بخش مدیریت) که چه ماژول هایی در موبایل یا تبلت و یا هردو غیر فعال شوند (که این هم از قابلیت های مربوط به خود پرستاشاپ بوده و وابسته به قالب نیست)

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختان

آیا این افکتی که در قالب هست (وقتی صفحه را پایین میاریم عکس باز میشود) آژاکس هست و همان اول کل صفحه باز نمی‌شود؟

بعد در قالب فکر میکنم چنتا باگ وجود دارد

۱- وقتی میری در یک شاخه و در سمت چپ یک زیر شاخه را تیک میزنیم دیگر محصولات نمی‌یاد (من با کروم، فایرفاکس و سافری امتحان کردم همه شان همین مشکل را دارند).

۲- در قسمت نقشه سایت اطلاعات  را خیلی بد نشان میدهد.

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختان

در مورد مشکل یک به این صفحه بروید مثلا تیک کتابخوان یا تبلت را بزنید میبینید محصولات دیگر ظاهر نمی‌شوند.

آیا می‌شود این امکان آژاکس را بعدا بهش اضافه کنم؟

بعد اگر این قالب را بخرم می‌توانید این را در سایت بارگذاری کنید؟(یعنی این را در سایتم نصب کنید و آماده برای کار بشود؟)

لینک به دیدگاه

ممنون از گزارش باگتون. مشکل رو به صورت یک اصلاحیه رفع خواهم کرد

امکان افزودن لود آژاکس به این قالب با این رنج قیمتی وجود نداره متاسفانه

بله یکبار نصب بعد از خرید قالب به صورت ما رایگان انجام میشه. علاوه بر اون راهنمای نصب نیز همراه با قالب ارائه میشه که اگر خودتون نیاز به نصب داشتید بتونید انجام بدین

لینک به دیدگاه

وارد پیکربندی ماژول منوی افقی شده و گزینه نمایش فیلد جستجو رو بردارید

راستی وارد پیکربندی ماژول اسلایدر هم بشید و عرض اون رو روی 1200 بذارید

لینک به دیدگاه

آپدیت شماره v1.0.1 قالب پاینذ منتشر شد. خریداران عزیز میتونن وارد حساب کاربری خود در بازارچه شده و آخرین نسخه رو دانلود کنند (راهنمای آپدیت نیز در فایل دانلودی موجود می باشد)

تغییرات این نسخه:

• رفع مشکل محو شدن محصولات بعد از کار با ماژول ناوبری لایه ای (فیلتر محصولات)
  • رفع بهم ریختگی صفحه نقشه سایت
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

من تازه این قالب رو نصب کردم

الان دکمه خرید و سبد کالا ، کلا غیر فعال شده و همینطور اون تیک موجود بودن کالا

البته اولش همه این دکمه ها بودن ولی بعد دیگه نبودن

http://uupload.ir/files/gvta_dik.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام دوستان من این قالب رو خریدم اما متاسفانه وقتی روی پرستا شاپ جدید که ارائه شده نصب میکنم علاوه بر اینکه سرعتش خیلی پایینه متاسفانه نمیتونم وارد قسمت ماژول ها بشم میشه لطفا راهنماییم کنید ؟ 

لینک به دیدگاه

با سلام من تازه این قالب رو خریداری کردم و با دو مشکل مواجه هستم 

2 خطا 

1. iblockreinsurance (خطا در تحلیل /modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php)
  2. iblockreinsurance (کلاس موجود پیدا نشد /modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php)

باید چیکار کنم که این مشکل رفع بشه 

و در ضمن در قسمت بیمه پیشرفته چطور میشه شماره تماس رو از حالت پیش فرض خارج کرد 

و اینکه لایسنس من فعال نمیشه و میگه موجود نیست ماژول iconfig هم اصلا وجود نداره

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من این قالب رو خریدم اما متاسفانه وقتی روی پرستا شاپ جدید که ارائه شده نصب میکنم علاوه بر اینکه سرعتش خیلی پایینه متاسفانه نمیتونم وارد قسمت ماژول ها بشم میشه لطفا راهنماییم کنید ؟ 

تیکت بزنید تا بررسی بشه. سرعت مدیریت پرستاشاپ به عوامل مختلفی مثل سرعت سرور، سرعت اینترنت و ... بستگی داره

با عرض سلام و خسته نباشید

چگونه میتونم قالبو آپدیت کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید

ابتدا باید پرستاشاپ خود را به نسخه جدید ارتقا بدید سپس فایل های قالب نسخه جدید رو جایگزین کرده (در روت فروشگاه فایل قالب را آپلود و سپس از حالت فشرده خارج کنید) و یکبار از پارامترهای پیشرفته - کارایی حافظه موقت رو پاک سازی کنید. اگر نتونستید تیکت بذارید (بعد از ارتقا فروشگاه به نسخه جدید) تا به رایگان ارتقا قالب براتون انجام بشه

با سلام من تازه این قالب رو خریداری کردم و با دو مشکل مواجه هستم 

2 خطا 

1. iblockreinsurance (خطا در تحلیل /modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php)
  2. iblockreinsurance (کلاس موجود پیدا نشد /modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php)

باید چیکار کنم که این مشکل رفع بشه 

و در ضمن در قسمت بیمه پیشرفته چطور میشه شماره تماس رو از حالت پیش فرض خارج کرد 

و اینکه لایسنس من فعال نمیشه و میگه موجود نیست ماژول iconfig هم اصلا وجود نداره

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

از چه نسخه ای استفاده می کنید؟ این قالب فقط با پرستاشاپ 1.6.0.14 و 1.6.1 سازگار است

احتمالا پرستاشاپتون نسخه 1.6.0.6 هست که این خطا بخاطر نصب نبودن اصلاحیه ماژول های کد شده روی فروشگاهتونه (در انجمن در بخش جستجوی گوگلی سرچ کنید اصلاحیه). با نصب اصلاحیه مشکل خطا موقتا رفع میشه ولی تصمینی برای سازگاری قالب با نسخه های ذکر نشده در صفحه قالب در بازارچه نیست

لینک به دیدگاه

سلام 

من این قالب رو خریدم و یک بار در بالا پرسیدم جواب ندادید لطفا بفرمایید که من چطور میتونم قسمت بیمه پیشرفته این قالب رو ویرایش کنم و اطلاعات خودم رو بزارم 

و یک سوال دیگه من برای محصولاتم که عکس میزارم توی سایت علامت سوال میاد چیکار کنم ؟

http://arzonak.com

لینک به دیدگاه

برای تغییر عکس های بالای سایت از بخش ماژول ها - ماژول اعتماد مشتری پیشرفته یا همون iblockreinsurance رو پیکربندی کنید

مشکل تصویر محصولاتتون هم دو حالت داره. ابتدا به بخش تنظیمات - سئو و URL ها مراجعه کنید و یکبار روی کلید ذخیره کلیک کنید. اگر مشکل حل نشد به بخش تنظیمات - تصاویر مراجعه کرده و یکبار تمام تصاویر بندامگشتی رو بازسازی کنید

لینک به دیدگاه

برای تغییر عکس های بالای سایت از بخش ماژول ها - ماژول اعتماد مشتری پیشرفته یا همون iblockreinsurance رو پیکربندی کنید

مشکل تصویر محصولاتتون هم دو حالت داره. ابتدا به بخش تنظیمات - سئو و URL ها مراجعه کنید و یکبار روی کلید ذخیره کلیک کنید. اگر مشکل حل نشد به بخش تنظیمات - تصاویر مراجعه کرده و یکبار تمام تصاویر بندامگشتی رو بازسازی کنید

ممنون از راهنمایی خوبتون 

ولی متاسفانه موفق نشدم عکس های محصولاتم رو درست کنم 

لینک به دیدگاه

1- سلام من اخرین نسخه پرستا شاپ رو از سایت اصلی  نصب کردم ایا این قالب سازگاری کامل رو با این ورژن داره

2- من چگونگی نصب قالب رو بلد نیستم سرورم هم direct admin نصبه ایا اموزش نصب قالب رو هم دارین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...