رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

قالب های پرستاشاپ هرچقدر که بخواهید انعطاف پذیرند ولی به این نکته توجه داشته باشید که قالب های عمومی از طرف ما شخصی سازی نخواهند شد و اگر تغییری توسط شخص شما یا اشخاص دیگری در قالب ایجاد شود پشتیبانی شما باطل می گردد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من هر بار که لاگین میکنم پوشه ادمین پسوند بهش اضافه میشه و کاربرای دیگه رو میندازه بیرون

چکار کنم که این اتفاق نیفته؟؟؟ تنظیمات داره؟؟؟

لینک به دیدگاه

سوالتون رو در تاپیک مرتبط بپرسید یا تاپیک جدید ایجاد کنید دوست من. اینجا تاپیک قالب و مربوط به مشکلات و سوالات قالب پانیذ هست

لینک به دیدگاه

خسته نباشید می گم

ببخشید می خواستم بدونم باتوجه به محدودیت max_input_vars  سرور پارس serverpars.com برای کاربران عدم همکاری در افزایش آن، (در نتیجه عدم توانایی برای ویرایش ترجمه ها در پیشخوان پرستاشاپ). تغییر دادن این دو واژه:

ادامه خرید >>> به >>> خرید کالاهای بیش‌تر
http://uupload.ir/files/eig0_1.jpg
و
http://uupload.ir/files/lits_2.jpg
می تونه شامل تیکت درخواستی پانیذ باشه تا بخش پشتیبانی پرساتاشاپ نصب شده روی لوکال این دو مورد رو ویرایش کنند؟

لینک به دیدگاه

برای قالب پارمیس این مشکل رو رفع کردیم

تیکت بزنید تا یادم بمونه برای آپدیت پانیذ هم این مشکل رو مرتفع کنم

لینک به دیدگاه

سلام و درود برهمه دوستان 

موضوع : مالیات برارزش افزوده برای فروشگاه های اینترنتی 

با توجه به فراخوان تمامی فروشگاه های اینترنتی به معاونت مالیات برارزش افزوده و اخذ مالیات 9%  ارزش افزوده راهنمایی فرماییدکه  چگونه می توان فاکتور اداره دارایی را که مطابق با نمونه ارائه شده توسط سازمان مالیات برارزش افزوده که اجباری هست (ماده 22: عدم درج و تکمیل اطلاعات صورتحساب طبق نمونه اعلام شده معادل بیست و پنج درصد (25%) مالیات متعلق) را در قالب پیاده سازی کرد و در کجا می توان نرخ (9%) مالیات بر ارزش افزوده را  در قالب تغییر داد. 

باتشکر 

لینک به دیدگاه

سلام و درود برهمه دوستان 

موضوع : مالیات برارزش افزوده برای فروشگاه های اینترنتی 

با توجه به فراخوان تمامی فروشگاه های اینترنتی به معاونت مالیات برارزش افزوده و اخذ مالیات 9%  ارزش افزوده راهنمایی فرماییدکه  چگونه می توان فاکتور اداره دارایی را که مطابق با نمونه ارائه شده توسط سازمان مالیات برارزش افزوده که اجباری هست (ماده 22: عدم درج و تکمیل اطلاعات صورتحساب طبق نمونه اعلام شده معادل بیست و پنج درصد (25%) مالیات متعلق) را در قالب پیاده سازی کرد و در کجا می توان نرخ (9%) مالیات بر ارزش افزوده را  در قالب تغییر داد. 

باتشکر 

مالیات بر ارزش افزوده ارتباطی با قالب نداره دوست من

مالیات رو میتونید از بخش "بومی سازی - مالیات" تنظیم کنید

لینک به دیدگاه

سلام 

موضوع: مالیات برارزش افزوده 

مدیر کل عزیز اینکه من نوشتم قالب بگذارید به ناآگاهی ما و ممنون از راهنمایی  ، ولی موضوع اصلی چگونه می توان فاکتور اداره دارایی را که مطابق با صورتحساب طبق نمونه ارائه شده توسط سازمان مالیات برارزش افزوده که اجباری هست را در صورتحساب به مشتریان و دارایی ارائه دهیم . صورت حسابی که الان در فروشگاه ساز ارائه می دهد.

استاندارد دارایی را ندارد و این پلتفورم را چگونه می توان تغییر داد ، یا اصلا قابل تغییر است .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

باتشکر

لینک به دیدگاه

باسلام 

برای اینکه بتوان فاکتور مالیات برازرش افزوده ارائه دهیم . نیاز به گرفتن کد ملی (اشخاص حقیقی) و کد شناسه ملی (اشخاص حقوقی ) می باشد. این دو تا فیلد رو چگونه می توان در دریافت اطلاعات مشتری بگنجانیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

سلام، قسمت پایین سایت که تلفن و مشخصات دیگه هست رو چطور میشه تغییر داد؟

کلمه "تماس" رو در بخش ماژول هاتون جستجو کنید

در این قالب میتونم منو رو از سمت راست به چپ منتقل کنم؟ یعنی تمام قالب ها این امکان رو دارن درسته؟

اگر منظورتون ستون هست بله از بخش "تنظیمات - قالب ها" ویرایش این امکان میسر هست

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

بخشید من یک گزینه به منوی اعتماد پیشرفته قالب اضافه که می کنم اون گزینه به پایین میاد در صورتی که هنوز جا برای افزوده شدن یک گزینه ی دیگه وجود داره. چطور می شه کاری کرد که این گزینه در یک خط قرار بگیره و اون جای خالی رو پر کنه؟

اگر اون ورود به حساب رو حذف کنیم درست می شه یا راه دیگری داره؟ (لطفا عکس رو ببنید)

با سپاس

post-6629-0-13221400-1454154114_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام و خسته نباشید

نماد اعتماد بتازه برای کسانی درخواست یا تمدید نماد رو دارن کدهایی رو برای نمایش نماد اعتماد الکترونیکی ارائه می دهد و بصورت فایل دیگر نیست .که در روت کپی کنیم.

چگونه کدهای جدیدی که ارائه می دهند رو استفاده کنیم . در کدام فایل کپی کنیم ؟ ویا چگونه فایل سازی کنیم؟و یا دستورالمعل دیگر؟   که نماد اعتماد جدید در سایت نمایش داده شودوبه رویت برسد .

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و خسته نباشید... تشکر میکنم بابت طراحی این قالب زیبا و کارآمد و چند سوال داشتم از حضورتون که ممنون میشم پاسخ بدید و قبلش یک انتقادی هم داشتم، من با 3 شماره ای که در قسمت تماس با ما قرار دادید چندین بار در روزهای مختلف و ساعات مختلف(ساعات ذکر شده) تماس گرفتم که هیچ کدام در هیچ زمانی حتی یک بار هم پاسخگو نبودید... از این بابت و سطح پاسخگویی تلفنی واقعا ناراحت و ناامید شدم...

و اما سوالات من در مورد قالب پانیذ: 

1- آیا قالب پانیذ قابلیت استفاده خریدار از کد تخفیف رو داره؟(قسمتی که در زمان خرید مشتری کد تخفیف وارد میکنه و میتونه به صورت درصد یا مقدار وجه تعریف شده برای کد تخفیف از کد تخفیفش در زمان خرید استفاده کنه؟)

2- آیا قالب پانیذ یا دیگر قالب های شما قابلیت اتصال به دستگهاهای بارکدخوان فروشگاهی رو دارند(مثلا من فروشگاه فیزیکی دارم که میخوام زمان فروش کالا به صورت خرید حضوری مشتری، تعداد اون کالا رو از فروشگاه به صورت اتوماتیک کم کنه، در واقع وقتی بارکد محصول برای خرید توسط بارکد خوان خوانده میشه)

3- آیا قالب پانید قابلیت تخفیف ویژه و شمارنده معکوس رو داره و اگرنه میشه بهش اضافه کرد یا نه؟

4- آیا این قالب قابلیت تخفیف برای محصولات رو داره(قسمتی که مبلغ اصلی رو خط میزنه و مبلغ تخفیف خورده رو نشون میده)

5- خدمات پشتیبانی شما دقیقا شامل چه مواردی میشه...؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

خود من شخصا دیروز به خاطر درگیری مراسم عزاداری فوت شوهر خالم و سردرد شدید متاسفانه قادر به پاسخگویی نبودم ول باز هم از شما عذر میخوام

1. بله دارد

2. ارتباطی با قالب ندارد میتونید از بخش تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

3. ندارد. ماژول شمارنده تخفیف معکوس موجود هست جستجو کنید

4. بله

5. این لینک رو مطالعه کنید: http://ipresta.ir/content/3-terms

لینک به دیدگاه

خود من شخصا دیروز به خاطر درگیری مراسم عزاداری فوت شوهر خالم و سردرد شدید متاسفانه قادر به پاسخگویی نبودم ول باز هم از شما عذر میخوام

1. بله دارد

2. ارتباطی با قالب ندارد میتونید از بخش تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

3. ندارد. ماژول شمارنده تخفیف معکوس موجود هست جستجو کنید

4. بله

5. این لینک رو مطالعه کنید: http://ipresta.ir/content/3-terms

ممنون از پاسختون... فقط چنتا سوال دیگه؟

1- آیا مواردی که نوشتید بله، روی قالب پانیذ موجود هست یا باید به صورت ماژول نصب بشه!؟ چون روی پیش نمایش قالب پانیذ هیچ کدام از این موارد دیده نمیشه!(اگر امکان داره این موارد رو روی پیشنمایش فعال کنید)

2- آیا ماژول شمارنده معکوس قابلیت نصب بر روی قالب پانیذ رو داره؟

3-  نماد اعتماد در کدام قسمت قالب پانیذ نمایش داده میشه؟

4- آیا قالب پانیذ قابلیت پارالاکس رو داره؟ و اگرنه آیا قابلیت پشتیبانی از ماژول پارالاکس رو داره؟

5- آیا قالب پانیذ این قابلیت رو داره که مثلا زمانی که کسی میخواد محصولی رو انتخاب کنه بتونه رنگ اون رو بین 2 یا چند گزینه انتخاب کنه؟(مثلا یک گوشی موبایل که در 3 یا 5 رنگ عرضه میشه و مشتری بتونه موقع خرید رنگ محصول رو انتخاب کنه)، آیا این قابلیت در قالب وجود داره یا باید به صورت ماژول نصب بشه؟

لینک به دیدگاه

1. خیر نیاز به ماژول نداره و از امکانات خود پرستاشاپ هست

2. بله ولی ممکنه از نظر ظاهری نیاز به سازگاری داشته باشه

3. ارتباطی با قالب نداره و جایگاه های نمایش مربوط به ماژول نماد اعتماد می باشد

4. خیر ندارد. فقط قالب پارمیس این قابلیت رو دارد

5. بله با تعریف ترکیب برای محصول این امکان وجود دارد

لینک به دیدگاه

سلام 

در قسمت محصولات جدید وقتی زمان تعیین شده محصول جدید به اتمام می رسد دیگر محصولات را در صفحه اول و ستون سمت چپ نشان نمی دهد و با پیام محصول وجود ندارد روبه روی هستیم .

زمانی که مدت به اتمام می رسد دیگر محصول را نشان نمی دهد ؟ 

درصورتیکه بخواهیم محصولات را نشان دهد چه باید کرد ؟ (به غیر از افزایش زمان)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...