رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

تا الان دوتا مشکل مهم از این قالب پیدا کردم و ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- زمانی که برای یک محصول تخفیف اعمال میکنید و زمان برای اون تعیین میشه، بعضی وقتا تخفیف رو اعمال نمیکنه و شما باید تخفیف رو مجدد حذف کنید و دوباره وارد کنید، گاهی اوقات 2 تا 3 بار باید این کارو انجام داد تا تخفیف اعمال بشه، اگر هم زمان ساعتی رو اعمال نکنید تخفیف رو اعمال نمیکنه، اما اگر کلا تخفیف رو بدون تاریخ و ساعت اعمال کنید در اکثر مواقع همون بار اول تخفیف رو برای محصول اعمال میکنه

2- ستون محصولات ویژه که سمت راست قالب قرار داره مشکل داره، من تعداد محصولات ویژه قابل نمایش رو روی 5 گذاشتم که فقط یک محصول رو نشون میده...

ممنون میشم به این موارد رسیدگی کنید و اگر لازمه بگید که تیکت بزنم... 

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد 1 بنظر میرسه مشکل از پرستاشاپ شماست. تیکتی جدا برای این مشکل بذارید تا بررسی فنی انجام بشه

برای مورد 2 هم تیکت جداگانه بزنید تا بررسی کنم

لینک به دیدگاه

مورد 1 بنظر میرسه مشکل از پرستاشاپ شماست. تیکتی جدا برای این مشکل بذارید تا بررسی فنی انجام بشه

برای مورد 2 هم تیکت جداگانه بزنید تا بررسی کنم

اوکی انجام شد

فقط چنتا سوال دیگه هم داشتم؟

1- توی این قالب میشه برند تعریف کرد؟ مثلا برندهارو توی صفحه اصلی نشون بده توی یک ستون؟ اگر بله چگونه؟

2- میشه محصولات رو بر اساس برند تعریف کرد؟ یعنی مثلا کسی که وارد لیست محصولات شد بتونه بر اساس برند محصولات رو بیاره و ببینه؟

3- چطور میشه برای یک کالا برند تعریف کرد؟(از کدوم قسمت دقیقا؟)

ممنون میشم پاسخ بدید...

لینک به دیدگاه

سلام.

چطور آیکونهای شبکه اجتماعی پرستا شاب رو برداریم

منظورم فوتر هست

http://www.8pic.ir/images/sc4trm8l9unyrk9nfd3b.png

از بخش ماژول ها، "بلوک شبکه های اجتماعی" رو غیر فعال کنید.

لینک به دیدگاه

اوکی انجام شد

فقط چنتا سوال دیگه هم داشتم؟

1- توی این قالب میشه برند تعریف کرد؟ مثلا برندهارو توی صفحه اصلی نشون بده توی یک ستون؟ اگر بله چگونه؟

2- میشه محصولات رو بر اساس برند تعریف کرد؟ یعنی مثلا کسی که وارد لیست محصولات شد بتونه بر اساس برند محصولات رو بیاره و ببینه؟

3- چطور میشه برای یک کالا برند تعریف کرد؟(از کدوم قسمت دقیقا؟)

ممنون میشم پاسخ بدید...

1. تعریف برندها ارتباطی با قالب نداره. برای نمایش برند در ستون میتونید از ماژول بلوک تولیدکننده ها استفاده کنید و برای نمایش در صفحه اصلی باید ماژول گردونه برند brand carousel رو تهیه کنید که فکر میکنم ماژول رایگان براش موجوده

2. ماژول های بالا همین کار رو انجام میده

3. هنگام ثبت محصول باید تولیدکننده اون رو مشخص کنید که همون برند محسوب میشه

لینک به دیدگاه

1. تعریف برندها ارتباطی با قالب نداره. برای نمایش برند در ستون میتونید از ماژول بلوک تولیدکننده ها استفاده کنید و برای نمایش در صفحه اصلی باید ماژول گردونه برند brand carousel رو تهیه کنید که فکر میکنم ماژول رایگان براش موجوده

2. ماژول های بالا همین کار رو انجام میده

3. هنگام ثبت محصول باید تولیدکننده اون رو مشخص کنید که همون برند محسوب میشه

ممنون از راهنماییتون...

کارهایی که گفتید انجام دادم اما لیستی برای انتخاب برند برای مشتری وجود نداره توی ستونها...

و اینکه الان 2-3 روزه تیکت زدیم و هنوز پاسخی داده نشده بهش!

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

با درود و خسته نباشید

می خواستم بدونم آیا ممکنه بتونیم رنگ عنوان شاخه ها رو تغییر بدیم. چون عنوان همگی شاخه ها در پوسته ی پانیذ به رنگ سپید هست و صفحه هم سفید هست و کلا عنوان دیده نمی شه.

این فکر کنم حتی از نظر سئو و گوگل مشکل ساز هست و یک گونه از تقلب به شمار میاد.

لطفا این عکس پیوست شده رو ببنید ( این واژه در واقع آداپتور هست که بنده اون بخش «آداپ» رو با ماوس انتخاب و رنگی کردم):

post-6629-0-69102000-1462980685_thumb.jpg

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

قالب پانیذ با پرستاشاپ 1.6.1.5 و 1.6.1.4 سازگار است و میتوانید روی این نسخه ها استفاده کنید

با سلام. بعد ارتقا به اخرین نسخه پرستا در صفحه ماژول های این ارور میاد:

iblockreinsurance (خطا در تحلیل /modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php)

iblockreinsurance (کلاس موجود پیدا نشد /modules/iblockreinsurance/iblockreinsurance.php)

که مربوط به بلوک اعتماد این قالب هست. لطفاً سریع تر نسخه سازگارشو قراربدید سایتم رو حالت تعمیر قرار دادم

لینک به دیدگاه

نسخه پرستاشاپتون چند هست؟

آیا از این انجمن دانلود کردید؟

این خطا معمولا به خاطر دوچیز نمایان میشه:

1. نسخه پرستاشاپتون نسخه این انجمن نیست
  2. افزونه ionCubeLoader آخرین نسخه روی هاست شما نصب نیست
لینک به دیدگاه

نسخه پرستاشاپتون چند هست؟

آیا از این انجمن دانلود کردید؟

این خطا معمولا به خاطر دوچیز نمایان میشه:

1. نسخه پرستاشاپتون نسخه این انجمن نیست
  2. افزونه ionCubeLoader آخرین نسخه روی هاست شما نصب نیست

نسخه 1.6.1.5 - از همین انجمن هم دانلود کردم. از وقتی اپدیت کردم این ارور اومده فقط هم ماژول شما بقیه ماژول های غیرپرستا هیچ مشکلی ندارن. شما خودت تست کردید این قالبو رو آخرین نسخه 1.6.1.5؟ هیچ مشکلی نداشت؟ یعنی با نصب ionCubeLoader مشکلم 100% حل میشه؟!

لینک به دیدگاه

دوست خوبم ماژول های قالب خطا میدن چون توسط ionCube Encoder کد شدن و باید افزونه ionCubeLoader آخرین نسخه روی سرور شما نصب باشه تا کار بکنه

همچنین این که میگم نسخه این انجمن باشه برای این هست که اصلاحیه ماژول های کد شده روی نسخه انجمن ما بصورت پیش فرض موجود هست اما روی سایر نسخه ها نصب نیست

اگر با روش بالا مشکلتون حل نشه به احتمال زیاد با تغییر نسخه php حل میشه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با درود

ببخشید آیا امکانش هست که ترتیب جای گیری افزونه ها ( ماژول ) در ستون کناری سمت راست در صفحه ی اصلی و صفحه ی کالاها متفاوت باشه؟

برای نمونه اگر ستون راست  صفحه اصلی تارنما ( سایت ) ترتیب افزونه‌ها اینچنین باشه:

نماد اعتماد

شاخه ها

پیکربندی قالب

بازدید شده

کالاهای جدید

چگونه می‌شه در صفحه‌ی کالاهای ترتیب رو به این صورت دگرگون کرد؟

نماد اعتماد

پیکربندی قالب

شاخه ها

بازدید شده

کالاهای جدید

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم بتونید اینکارو انجام بدید شما نهایتا می تونید از این طریق  ماژول ها رو توو صفحه محصول نشون ندید

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه بار قالب پانیذ رو خریداری کردم

اگه دوباره بخرم آیا امکان سفارش سازی رنگ بندی کلی ، افکت های و چیدمان اعتماد و لوگو قالب هست ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه بار قالب پانیذ رو خریداری کردم

اگه دوباره بخرم آیا امکان سفارش سازی رنگ بندی کلی ، افکت های و چیدمان اعتماد و لوگو قالب هست ؟

سلام بر شما.

روی قالب های عمومی هیچگونه شخصی سازی انجام نمیشه.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

سلام خسته نباشید

من قالب پانیذ رو خریدم . یه سوال دارم .

چطوری میتونم کاری کنم که وقتی با نشانگر موس روی موضوعات نشان داده شده در عکس می رویم مانند دمو زیر شاخه ها باز شود؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

post-10998-0-87219500-1473247613_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من قالب پانیذ رو خریدم . یه سوال دارم .

چطوری میتونم کاری کنم که وقتی با نشانگر موس روی موضوعات نشان داده شده در عکس می رویم مانند دمو زیر شاخه ها باز شود؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما باید زیرشاخه بسازید. یعنی روی بخش شاخه ها در داشبورد برین و شاخه های گوناگون رو که مربوط به اون سرشاخه هست بسازید

سپس در بخش وابستگی های هر کالا تیک وابستگی رو روی سرشاخه ها و شاخه ی اصلی اون کالا بزنید. اینجوری کالا در شاخه و سرشاخه ها تیک خورده و افزوده می شه. پس از این هر گاه روی شاخه ها برین زیرشاخه ها باز می شن

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

درود بر شما

من 2 پرسش داشتم از خدمت شما لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. در دموی قالب پانیز در زیر شاخه ها تنها یک عکس جا داده شده.

گویا اگر در زیرشاخه ها هم متن بنویسیم و قرار بدیم از نظر سئو خوب هست در نتیجه بنده متن و نوشته قرار می دم که متاسفانه رنگ عنوان سفید هست  و اگر زمینه ی نوشته ها هم سفید باشه عنوان به نمایش در نمیاد در حالی که وجو داره

اکنون در این تصویر یک عنوان وجود داره که به دلیل زمینه سفید کلا پنهان شده هست:

post-6629-0-39053300-1476352222_thumb.jpg

1- چطور می شه رنگ عنوان زیرشاخه ها رو مثلا سیاه کرد؟

2- این ماژول کاتالوگ که در تصویر دمو در زیر وجود داره رو چطور می شه فعال کرد که تنها در شاخه ها و زیرشاخه ها به نمایش در بیاد؟ چون در حالت عادی ماژول های هوک شده در ستون سمت راست در همه جا یکسان هست ( ولی مثلا ما ماژول کاتالوگ رو در صفحه اصلی نیاز نداریم ولی در شاخه ها نیاز داریم

post-6629-0-29462400-1476352037_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...