رفتن به مطلب

مشکل در قالب ایمیل

پست های پیشنهاد شده

درود

بنده قصد داشتم عبارت "قدرت گرفته از پرستاشاپ" رو از قالب ایمیل حذف کنم؛ به ترجمه ها و قالب رایانامه رفتم. در قسمت "ویرایش نسخه HTML" قدرت گرفته از پرستاشاپ رو حذف و ذخیره کردم (در یکی از قالب های ایمیل). بعد که دوباره به قالب ایمیل ها مراجعه کردم؛ قالب همگی قالب های ایمیل به رنگ آبی در آمده بود (موجود در پیوست) و به هم ریخته شده بود. برای اینکه قالب ایمیل ها دوباره به حالت پیش فرض برگردد، آیا راهکاری وجود دارد؟

با تشکر از پاسخ شما

post-8189-0-86773500-1438592751_thumb.jpg

پ.ن: بنده یک بک آپ از سایت دارم که در صورتی که نیاز باشه فایل های مورد نظر رو جایگزین می کنم. اما چون بک آپ قدیمی است فقط می تونم فایل های قالب ایمیل رو جایگزین کنم. لطفا راهنمایی کنید... آیا نیازی به جایگزینی فایل ها وجود دارد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

بنده فایل هایی که از بک آپ قبلی سایت بود رو در پوشه mail/fa جایگزین کردم اما این مشکل هنوز در مدیریت پابرجاست. من فایل هایی که در پوشه mail/fa قرار دارند رو نگاه کردم و کاملا درست بود اما زمانی که از مدیریت، وارد ترجمه ها شده و قالب رایانامه رو انتخاب می کنم، هنوز قالب آبی ایمیل ها وجود دارند و تغییر نکرده اند و ایمیلی هم که برای کاربران ارسال می شود مانند پیوست پست اول می باشد. میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟

تشکر بابت راهنمایی شما

post-8189-0-65743900-1438600858_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بنده کمی بررسی انجام دادم و متوجه شدم این دوست عزیز هم در اینجا این مشکل رو داشته که بنده متاسفانه متوجه راه حل هایی که برای حل این مشکل ارئه شده بود نشدم ... 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به پوشه قالبتون برید و داخل اونجا محتویات پوشه mail رو پاک کنید . حالا توی محل نصب پرستا پوشه mail فایل ها رو از بسته اصلی جایگزین کنید .

هنگام ترجمه ایمیل هام دو بخش قابل انتخاب هست یکی هسته و یکی قالبتون که اگه هسته رو انتخاب کنید فایل های داخل پوشه mail که در محل نصب هستند ویرایش میشن و اگه قالبون رو انتخاب کنید فایل هایی که در پوشه themes/yourtheme/mail قرار دارن ویرایش میشن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به پوشه قالبتون برید و داخل اونجا محتویات پوشه mail رو پاک کنید . حالا توی محل نصب پرستا پوشه mail فایل ها رو از بسته اصلی جایگزین کنید .

هنگام ترجمه ایمیل هام دو بخش قابل انتخاب هست یکی هسته و یکی قالبتون که اگه هسته رو انتخاب کنید فایل های داخل پوشه mail که در محل نصب هستند ویرایش میشن و اگه قالبون رو انتخاب کنید فایل هایی که در پوشه themes/yourtheme/mail قرار دارن ویرایش میشن.

درود

تشکر بابت راهنمایی شما، مشکل رفع شد. بنده قالب ایمیل رو دستخوش تغییراتی کردم. (دوستان برای این کار می توانند از برنامه Dreamweaver استفاده کنند.) اما سوالی دارم و آن این است که آیا فایل های تصحیح شده را هم در پوشه ایمیل های قالب (public_html/theme/my theme/mail/fa) و هم در ایمیل های هسته (public_html/mail/fa) قرار بدم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

تا جایی که اطلاع دارم اولویت اجرا با فایل های داخل پوشه قالب هست . اگه اونجا فایلی باشه گه پرستا از اونجا میخونه اگه نبود میره سراغ فایل های هسته .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...