رفتن به مطلب

ورود اطلاعات خرید کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم آیا جایی تو بخش مدیریت وجود داره که بشه قیمتهای خرید رو توش وارد کرد؟

یعنی من یا سایر کارمندان بتونن قیمت خرید و قیمت تمام شده کالاها رو ببینن و برای ایجاد یک تخفیف بهتر و راحتتر تصمیم گیری کنن؟

یا حتی بخشی تو آمارها باشه که با توجه به قیمت تمام شده و قیمت فروش بتونه سود حاصل از هر فروش رو ارائه بده؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب اگه بخوام آمار بگیرم چطور؟ منظورم آمار سوده

ضمن اینکه من عمده فروشی هم میکنم و اگه قیمت عمده همون قیمت خرید باشه به مشکل بر میخورم (البته برای رفعش میتونم یه گروه مشتری دیگه تعریف کنم)

لینک به دیدگاه

توی بخش آمار توی حالت تک فروشی سیستم سود شما رو محاسبه می کنه.در حالت عمده شما بازهم باید سودی بگیرید حتی اگر 1 درصد باشه.

لینک به دیدگاه

سلام 

بدنیست یه سوء تفاهمی رو که فکر میکنم براتون پیش اومده رو هم خدمتتون عرض کنم که اون فیلد " قیمت عمده فروشی " که در تب قیمتها به هنگام تعریف کالا موجود هست تنها به شما نمایش داده میشه نه مشتری عمده و برای عمده فروشی نیست در واقع قیمت خرید شما هست  .

برای فروش عمده باید از همون گروه مشتریان یا قیمت های ویژه کالا استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...