رفتن به مطلب

پرداخت آنلاین در پنل کاربری مشتری

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشتری ثبت سفارش کرده و الان میخواد از طریق پنل کاربری خودش پرداخت آنلاین کنه ولی هیچ گزینه ای وجود نداره برای پرداخت و تسویه حساب

در ضمن پرداخت آنلاین بانک ملت برای ما فعاله ولی آثاری تو پنل کنترل مشتری دیده نمیشود. خواهش میکنم بفرمایید این گزینه رو مثل دیجی کالا تو پنل کاربر چطوری اضافه کنیم یا اگه راهی برای حل مشکل هست اعلام فرمایید

در ضمن سفارشاتی که ثبت میشه در کنترل پنل ما بهیچ وجه قابل پاک شدن نیست چون بعضی از سفارشات جعلی هست ولی قابل پاک شدن نیست.

سایت RCkala.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک حساب کاربری برام بسازید تا بررسی کنم

سلام

ممنون از کمکتون، اگه لطف کنید تو سایت rckala.com عضو بشید تا یه پنل کنترلی بهتون بده بعد میبینید بعد از ثبت کالا جایی برای تسویه حساب نداره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

توی پرستا شاپ امکان پرداخت آنلاین پس از ثبت سفارش داخل پنل کاربری وجود نداره و فقط مشتری در همون هنگام ثبت خریدش درگاه رو میتونه مشاهده کنه .

و اما درمورد حذف سفارشات هم چنین امکانی در پرستا با ماژول هست که به هیچ عنوان توصیه نمیشه از اون ماژول استفاده کنید چون دارای باگ هست و اکثر افرادی که ازش استفاده کردن بعدا در ثبت سفارشاتشون به مشکل خوردن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

توی پرستا شاپ امکان پرداخت آنلاین پس از ثبت سفارش داخل پنل کاربری وجود نداره و فقط مشتری در همون هنگام ثبت خریدش درگاه رو میتونه مشاهده کنه .

و اما درمورد حذف سفارشات هم چنین امکانی در پرستا با ماژول هست که به هیچ عنوان توصیه نمیشه از اون ماژول استفاده کنید چون دارای باگ هست و اکثر افرادی که ازش استفاده کردن بعدا در ثبت سفارشاتشون به مشکل خوردن.

ممنون از پاسختون ولی راه حلی دارین که مشتری بعد از ثبت سفارش فردای آن روز یا هر وقت بتونه از پنل کاربری خودش واریز کنه و تسویه حساب کنه؟

rckala.com

لینک به دیدگاه

متاسفانه خودم دنبالش بودم ولی چنین امکانی نیست مگر اینکه دوستان بتونن چنین ماژولی رو براتون بنویسن.

در حال حاضر تنها راهی که مشتری میتونه پس از ثبت سفارشش وجه سفارش رو پرداخت کنه استفاده از ماژول فیش بانکی هست و توسط ماژول ثبت فیش بانکی که در بازارچه هست مشتری میتونه اطلاعاتش رو ثبت کنه .

لینک به دیدگاه

البته اگه میخواید مشتری از طریق درگاه پرداخت بانک ملت پرداختش رو ثبت کنه میتونید یکی از اسکریپت های پرداخت مبلغ دلخواه بانک ملت رو کنار پریتا نصب کنید و مشتری پس از پرداخت اطلاعات پرداختشو از طریق ماژول ثبت اطلاعات فیش بانکی به شما اطلاع بده .

لینک به دیدگاه

سلام

متوجه منظورتون نمیشم. سبد خرید برای مشتری باقی میمونه و فردا هم که مراجعه کنه ، محصول در سبد خریدش هست و میتونه پرداخت رو انجام بده.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

متوجه منظورتون نمیشم. سبد خرید برای مشتری باقی میمونه و فردا هم که مراجعه کنه ، محصول در سبد خریدش هست و میتونه پرداخت رو انجام بده.

موفق باشید

سلام

نه منظور من این نبود. مورد خیلی کاربردیه.مثال میزنم. من امروز یک محصول رو از سایت خرید کردم و در روال ثبت سفارش، گزینه خرید آنلاین رو نمیزنم و میزارم سفارش تو پنل ثبت شه و میخوام هر وقت از فروشگاه بهم تماس گرفتن برای تایید سفارش، برم تو پنلم و مبلغ رو آنلاین واریز کنم. مثل دیجی کالا و بیشتر فروشگاهها.

تعجب میکنم که همچین فروشگاه ساز بزرگی چطور همچین امکاناتی نداره. واقعا کار مارو خیلی سخت کرده.

لطفا راهنمایی کنید. ممنون

لینک به دیدگاه

در اسکریپت سی اس کارت که شخصی سازی شده این امکان رو فراهم کردن ( اسکریپت های دیگه هم هست مثل اسکریپت هاست و...)که حساب مشتری رو بدهکار می کنن و بعد مشتری پرداخت می کنه و خرید نهایی می شه

روال خرید سخت تر هست ، نه آسون تر و مشتری های کمتری به این نوع خرید رغبت نشون می دن

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

می خواستم بدونم چگونه میشه آرم و لوگو پرداخت آنلاین master card و... را حذف کرد

یعنی فقط میخام که آرم پرداخت آنلاین بانک مثلا ملت قرار بگیره

خیلی خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...