رفتن به مطلب

تاخیر زیاد فعال شدن دکمه (ذخیره - ذخیره و ماندن ) در افزودن محصول جدید (ورژن 1.6.0.14)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پرستاشاپ 1.6.0.14 نصب کردم ، و در موقع افزودن محصول جدید دکمه ذخیره و ماندن برای فعال شدن زمان زیادی را به خود اختصاص میدهد تا فعال شود حداقل 3 دقیقه و یا بیشتر در حدود 20 دقیقه !

لطفا راهنمایی کنید که این مشکل را چگونه حل کنم ؟

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لود اون دکمه بیشتر از هر چیز به سرعت سرور و اینترنت شما بستگی داره. از چه هاستی استفاده میکنید؟

باتشکرازشما بابت پاسخ سریع...

هاست لینوکس

لینک به دیدگاه

دوست خوبم اینجا چت روم که نیست. لطفا پشت سر هم پست نزنید

من پرسیدم هاستتون رو از کجا تهیه کردید نه نوع هاستتون. باید از جای مطمئن و معتبر هاست تهیه کنید و همچنین سرعت نتتون خوب باشه

لینک به دیدگاه

هاست یک سرور اختصاصی هست که دست خود ما هست و لینوکس 6.3 روی آن هست و دایرکت ادمین هم کنترل پنلش هست

منظورتون را متوجه نمیشم که از جای مطمئن باید بگیریم یک هاست هم از شرکت فراسو داریم .روی اون هم همین مشکل هست .

دوست خوبم اینجا چت روم که نیست. لطفا پشت سر هم پست نزنید

من پرسیدم هاستتون رو از کجا تهیه کردید نه نوع هاستتون. باید از جای مطمئن و معتبر هاست تهیه کنید و همچنین سرعت نتتون خوب باشه

لینک به دیدگاه

بله پس نیاز به بررسی هست تا دلیل اصلی کاهش سرعت لود کلید ذخیره رو پیدا کنیم

برای بررسی هاست و... من چه باید بکنم ؟ و شما چطور میتونید به من کمک کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

این مشکل امروز برای منم پیش اومد و خیلی اذیتم میکرد و با جایگزین کردن فایل ضمیمه به جای فایل اصلی فعلا که مشکلم حل شده . 

گفتم شاید به دوستان دیگه هم کمکی بکنه .

فایل را در مسیر زیر جایگزین کنید .

admin/themes/default/template/controllers/products/features.tpl

منبع : https://github.com/PrestaShop/PrestaShop/blob/5a0d4c90ff95332d8a03df84c5821c730a95087d/admin-dev/themes/default/template/controllers/products/features.tpl

ببخشد دوستان نمیدونم چرا من نمیتونم توی انجمن فایل پیوست کنم . هر کاری کردم خطا داد . شما میتونید کد را از لینک گیت هاب که گذاشتم کپی کنید .

لینک به دیدگاه

سلام .منم این مشکل رو دارم . هاستم برای  تهران هاست هست.به تهران هاست میگم میگه مشکل از پرستا شاپه . به پرستا شاپ میگم ، میگه از سروره . من روش بالا رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد . خواهشا یکی یه جواب به ما بده.میخواستم یکی از قالب هارو بخرم ولی فعلا منتظرم این مشکل حل بشه .

عکس مشکل رو هم ضمیمه میکنم.

post-8589-0-32644000-1439989896_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

این مشکل روی چند فروشگاه دیده شده و در انجمن اصلی هم تاپیکهایی براش زده شده که هنوز جواب قطعی داده نشده.

راه حلهای موقتی برای رفع مشکل وجود دارند ولی راهکار قطعی نیستند.

در نسخه های 1.6.0.11 به تا نسخه فعلی 1.6.0.14 ، ظاهر شدن دکمه ذخیره منوط به بارگزاری تمام تبهای کناری شده و با توجه به اینکه تعداد ارسالها بالاست برخی سرور ها که سرعت پردازششون کمی پایین است دچار مشکل و یا محدودیت میشوند. با تنظیم mod_evasiv   در سرور ممکنه این مشکل رفع بشه.

باید منتظر باشیم ببینیم در نسخه جدید این مشکل حل شده یا خیر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام. به طرز عجیبی مشکل من حل شد . روی یه کامپیوتر دیگه تو خونمون تست کردم و مشکلی نداشت ، پس مشکل از سیستم من بوده .میخواستم ویندوز عوض کنم و قبلش یه یوزر اکانت دیگه ساختم و در عین ناباوری مشکل حل شد. نمیدونم چرا

لینک به دیدگاه

این مشکلات وابسته به سرعت سرور، سرعت اینترنت، مرورگر و افزونه های مرورگر شماست

همیشه برای اطمینان از اسالم بودن مرورگر اون رو در حالت private تست کنید (incognito window در کروم)

در این حالت تمام افزونه ها مرورگر غیرفعال میشه و کش نادیده گرفته میشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام دوسان

به نظرم مشکل هسته پرستاست.

منتظر نسخه بعدی باید باشیم.

مال خیلیا اینطوریه.

مال اونای که نت و هاست ضعیفتری دارند.خرابتره.

مدیران عزیز اگر راه حل رو یافتید یه جایی بزارید همه ببینن.

لینک به دیدگاه

سلام

نه اینطور که میگید نیست. روزانه سایتهای مختلفی رو بررسی میکنیم و فروشگاههایی که مشکل داشتند تا به حال 5 یا 6 مورد بودند.

در نسخه فعلی (1.6.0.14) عرض کردم که پرستاشاپ نمایش دکمه ذخیره و منوط به لود کامل هر 12 تب کرده و تا 12 ثانیه طبیعی هست که طول بکشه. اگه بیشتر از این باشه نیاز به بررسی داره و میشه گفت که مشکل هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

نه اینطور که میگید نیست. روزانه سایتهای مختلفی رو بررسی میکنیم و فروشگاههایی که مشکل داشتند تا به حال 5 یا 6 مورد بودند.

در نسخه فعلی (1.6.0.14) عرض کردم که پرستاشاپ نمایش دکمه ذخیره و منوط به لود کامل هر 12 تب کرده و تا 12 ثانیه طبیعی هست که طول بکشه. اگه بیشتر از این باشه نیاز به بررسی داره و میشه گفت که مشکل هست.

موفق باشید

سلام رامتین جان.نسخه های قبلیش اینطوری نبودن به خاطر این گفتم.

من شخصا با این مشکلم 100 تا پرستا رو قبول دارم.

لینک به دیدگاه

سلام

در نسخه 1.6.0.6 به پایین کلاً خود پرستاشاپ دکمه های ذخیره و ذخیره ماندن رو تا لود کامل نمیبست، که باعث بروز مشکلاتی مثل عدم ذخیره اطلاعات کامل محصولات و ... میشد من نسخه 1.6.0.9 رو استفاده نکردم ولی فکر کنم از نسخه 1.6.0.14 دیگه تا لود کامل درخواست های آژاکس دکمه ذخیره و ذخیره ماندن رو لودینگ کردن تا درخواست ها کامل انجام بشه

در هر حال از دید من تا 15 الی 20 ثانیه هم طبیعی هست زیرا از حجم دیتابیس (بسته به تعداد محصولات، ویژگی ها، ترکیبات و ...) گرفته تا سرعت اینترنت، سرعت سرور و پیک کاری هاست ها در این موضوع دخیل هست

تک تک تب ها اطلاعاتی رو از دیتابیس دریافت میکنن و داخل صفحه بارگزاری میکنن، به صورت پیشفرض حدود 19 تا درخواست اجرا میشه

اگر مدت زمان بارگزاری بالاتر از 40 50 ثانیه باشه جای بررسی داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

در نسخه 1.6.0.6 به پایین کلاً خود پرستاشاپ دکمه های ذخیره و ذخیره ماندن رو تا لود کامل نمیبست، که باعث بروز مشکلاتی مثل عدم ذخیره اطلاعات کامل محصولات و ... میشد من نسخه 1.6.0.9 رو استفاده نکردم ولی فکر کنم از نسخه 1.6.0.14 دیگه تا لود کامل درخواست های آژاکس دکمه ذخیره و ذخیره ماندن رو لودینگ کردن تا درخواست ها کامل انجام بشه

در هر حال از دید من تا 15 الی 20 ثانیه هم طبیعی هست زیرا از حجم دیتابیس (بسته به تعداد محصولات، ویژگی ها، ترکیبات و ...) گرفته تا سرعت اینترنت، سرعت سرور و پیک کاری هاست ها در این موضوع دخیل هست

تک تک تب ها اطلاعاتی رو از دیتابیس دریافت میکنن و داخل صفحه بارگزاری میکنن، به صورت پیشفرض حدود 19 تا درخواست اجرا میشه

اگر مدت زمان بارگزاری بالاتر از 40 50 ثانیه باشه جای بررسی داره

موفق باشید

سلام و درو اقای نجفی جان.

حرف شما سند.

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

اگر بازهم بعد از زمان زیادی کلید ذخیره و ماندن و ذخیره فعال نشد از این راهکار استفاده فرمائید امیدوارم اشکالتون برطرف بشود.

1-- با ارتقاء ورژن PHP از 5.3 (native) به 5.5 و سپس برگردوندن به 5.3 (native)
2-- با برداشتن تیک ماژولهای memcache و memcached و دوباره زدن تیک ماژولها
مشکل حل شد
فقط:
3--  رفرش در cpanel فراموش نشود.
4-- پاک کردن کش از مدیریت - پارامترهای پیشرفته - کارائی و رفرش مرورگر فراموش نشود

ضمنا در بیشتر موارد بروز این مشکل هاست با کنترل پنل cpanel بوده است

برای جلوگیری از خسارات مجدد هر شب از دیتابیس و هر 5 روز یکبار از کل فولدرهای هاست بک آپ می گیرم و در دراپ باکس ذخیره می کنم  تا در صورت بروز اشکال با کمترین خسارت احتمالی موارد بند 1 و 2 را انجام و اگر اطلاعات آسیب دیده باشد ریستور و اگر سالم باشد که ادامه کارکرد سایت بطور طبیعی خواهد شد.

در برخی سایتها در هنگام بک آپ گیری سرور این اشکال رخ می دهد. بیشتر این موارد هم با cpanel در فروم سایت prestashop ذکر شده است.

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام به همه

من الان یه هفته میشه هیچکدوم از محصولات رو نمیتونم تغییر بدم

این دو دکمه هر چقدر هم صبر میکنم فعال نمیشه

http://s3.img7.ir/Z3hlh.jpg

پرستا رو به آخرین ورژن آپدیت کردم: 1.6.1.9

تنظیمات زیر رو برای php ست کردم:

max_input_vars=10000
upload_max_filesize=25M
suhosin.get.max_vars = 10000
suhosin.post.max_vars = 10000

کش پرستا رو پاک کردم

با چند مرورگر و چند تا pc تست کردم

کش مرورگر رو پاک کردم....

هیچ کدوم جواب نمیده.............. :(

لینک به دیدگاه

اگر کامپایل اجباری رو خاموش کردید و مشکلتون حل نشد، با توجه به مواردی که ذکر کردید مشکل از هاست‌تون هست. (چون با چند مرورگر و چند پی‌سی تست کردید مشکل از نت و سیستم شما نیست).

برای خاموش کردن کامپایل اجباری از این طریق اقدام کنید:

در منوی «پارامترهای پیشرفته > کارایی»، گزینه‌ی «کامپایل کردن قالب» رو روی «هیچ وقت فایل‎های قالب را کامپایل مجدد نکن» قرار بده و ذخیره کن.

بعد از اون بالا سمت چپ دکمه‌ی «پاک کردن حافظه موقت» رو هم بزن.

کش مرورگر رو هم خالی کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...