رفتن به مطلب

تاخیر زیاد فعال شدن دکمه (ذخیره - ذخیره و ماندن ) در افزودن محصول جدید (ورژن 1.6.0.14)

پست های پیشنهاد شده

اگر کامپایل اجباری رو خاموش کردید و مشکلتون حل نشد، با توجه به مواردی که ذکر کردید مشکل از هاست‌تون هست. (چون با چند مرورگر و چند پی‌سی تست کردید مشکل از نت و سیستم شما نیست).

برای خاموش کردن کامپایل اجباری از این طریق اقدام کنید:

در منوی «پارامترهای پیشرفته > کارایی»، گزینه‌ی «کامپایل کردن قالب» رو روی «هیچ وقت فایل‎های قالب را کامپایل مجدد نکن» قرار بده و ذخیره کن.

بعد از اون بالا سمت چپ دکمه‌ی «پاک کردن حافظه موقت» رو هم بزن.

کش مرورگر رو هم خالی کن.

سلام و تشکر بسیار از پاسختون

چک کردم این مورد از قبل رو همون گزینه ای که فرمودید بود (هیچ وقت فایل‎های قالب را کامپایل مجدد نکن)

خیلی تو نت گشتم

اون راهکاری که یکی از دوستان گفته بودن در مورد تغییر ورژن php به 5.3 و بازگشتن به 5.5 رو هم تست کردم

نشد که نشد

تو بررسی ها دیدم یکی دیگه از دوستان هم که این مشکلو داره، مثل من از قالب راست چین شده DBStheme استفاده میکنه

http://dbstheme.com/%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b4%d8%a7%d9%be-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-default-bootstrap/

ممکنه تاثیری بذاره؟

البته ناگقته نماند من یک سال پیش این قالبو نصب کردم درحالیکه مشکل یک هفتس پیش اومده!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این تاپیک رو مطالعه کنید:

https://goo.gl/9qgTpk

دوباره سلام

خیلی ممنون از اینکه لطف کردید و پاسخ دادین

تاپیکو دیده بودم

ماژول رو امتحان کردم

بازم مشکل پابرجاست

دیگه بیشتر از این مزاحم اساتید نمیشم

فک کنم مشکل از هاستم باشه

یا مربوط به این:

http://ipresta.ir/forum/topic/7541-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

شاید باید صبر کنم تا آپدیت جدید بیاد

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

در در ۱۳۹۵/۹/۳ در 19:43، hzv4424 گفته است :

دوباره سلام

خیلی ممنون از اینکه لطف کردید و پاسخ دادین

تاپیکو دیده بودم

ماژول رو امتحان کردم

بازم مشکل پابرجاست

دیگه بیشتر از این مزاحم اساتید نمیشم

فک کنم مشکل از هاستم باشه

یا مربوط به این:

http://ipresta.ir/forum/topic/7541-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

شاید باید صبر کنم تا آپدیت جدید بیاد

بازم ممنون

سلام

وقت بخیر

منم روی هاست لینوکس با سی-پنل میزبان فا سرویس میگیرم این مشکل با تاخیر زیاد همیشه وجود داشت ولی الان دیگه کلا با وجود تکمیل شدن منوهای صفحه کالا در زمانی در حد چند ثانیه لودینگ دکمه ذخیره برای مدت چند ساعت ادامه داره و تابحال نتونستم فعال شدنش رو ببینم

یکسری راه حل هم دوستان همین تاپیک ارایه کردند انجام دادم ولی موثر واقع نشد

واقعا پرستاشاپ با این همه کب کبه قادر به رفع این مشکل نیست و خیلی راحت گردن هاست می اندازه؟؟

جالبه برام دوستان با هاستینگ های متفاوتی مشکل را اعلام می کنند اما سیستم فروشگاهی مشترک هست ولی بازهم مشکل رو از هاست میدونید

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، jahromy گفته است :

سلام

وقت بخیر

منم روی هاست لینوکس با سی-پنل میزبان فا سرویس میگیرم این مشکل با تاخیر زیاد همیشه وجود داشت ولی الان دیگه کلا با وجود تکمیل شدن منوهای صفحه کالا در زمانی در حد چند ثانیه لودینگ دکمه ذخیره برای مدت چند ساعت ادامه داره و تابحال نتونستم فعال شدنش رو ببینم

یکسری راه حل هم دوستان همین تاپیک ارایه کردند انجام دادم ولی موثر واقع نشد

واقعا پرستاشاپ با این همه کب کبه قادر به رفع این مشکل نیست و خیلی راحت گردن هاست می اندازه؟؟

جالبه برام دوستان با هاستینگ های متفاوتی مشکل را اعلام می کنند اما سیستم فروشگاهی مشترک هست ولی بازهم مشکل رو از هاست میدونید

؟؟؟

لینک به دیدگاه

برای درک بهتر موضوع خلاصه توضیح می دم تا دوستانی که مشکل دارن متوجه بشن:

- کلیدهای "ذخیره" و "ذخیره و ماندن" در برخی صفحات به صورت Ajax لود میشن. یعنی ابتدا صفحه لود شده و سپس صفحه بعد از بررسی توابع مورد نیاز این کلیدها رو فعال می کنه

- خیلی از اوقات محدودیت های توابعی مثل memory_limit، max_execution_time، max_input_vars و ... در هاست باعث میشن صفحه به طور کامل لود نشه و کلیدهای ذکر شده لود نشن

- در عین حال ممکنه خطای سرور، کد و ... روی سایتتون باشه که از بررسی صفحه جلوگیری کنه که می تونه یکی از دلایل لود نشدن صفحه باشه

حالا چطور بفهمیم که مشکل از هاست یا کد؟

تشخیص دقیق این موضوع بهتره توسط کارشناس فنی انجام بشه اما اگر قبلا درست کار می کرده و حالا کلیدها از کار افتاده دو موضوع محتمله:

1. اگر در کدهای سایت دستکاری نکردید، ماژول جدیدی نصب نکردید و خلاصه مطمئن هستید تغییری ندادید و فقط با اضافه کردن محصول این مشکل واستون پیش اومده یا زمان لود شدن این دکمه ها خیلی طولانی تر از قبل شده، تقریبا باید مطمئن باشید که مشکل از محدودیت هاستتون هست.

2. اگر در کدها دست بردید، ماژول جدیدی نصب کردید، یا تغییری دادید که بعد اون حس می کنید این مشکل ایجاد شده باید تغییراتتون رو برگردونید و ماژول هایی که احتمال میدید بعد نصب اون ها این مشکل ایجاد شده رو غیر فعال کنید تا ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

اگر مشکلتون با غیر فعال کردن یک ماژول حل بشه، باید با توسعه دهنده/پشتیبان اون ماژول در تماس باشید تا مشکل رو بررسی و رفع کنه ولی باز هم ممکنه بخاطر محدودیت های هاست ماژول به درستی عمل نکنه.

اگر کمی فنی تر هستید ممکنه بررسی لاگ خطا (Error Log) سرور بهتون کمک کنه و خطاهای احتمالی رو نمایش بده.

آیا میشه بگیم چون از هاست های مختلف گزارش این مشکل هست نباید مشکل از هاست باشه؟

خیر! باید بدونید هر نرم افزار/اسکریپتی پیش نیازهای خودش رو داره. شما ممکنه از یک هاستینگ خیلی معتبر سرویس بگیرید و مطمئن باشید که پشتیبانی خوبی هم دارن، اما وقتی محصولاتتون زیاد میشه، فشار روی سرور زیاد میشه و باعث ورود محدودیت های هاست برای جلوگیری از ایجاد بار اضافه روی سرور بشه. حتی ممکنه چند نرم افزار/اسکریپت دیگه روی همون هاست مشغول به کار باشن و مشکلی براشون پیش نیاد اما باز هم سایت شما مشکل داشته باشه این هم دلیلی بر عدم پیگیری مشکل از سمت هاست نیست.

در نهایت باید بدونید این ها صرفا احتمالات هست و اگر با این راهکارها مشکلتون حل نشه، حتما نیاز به بررسی فنی توسط یک کارشناس دارید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...