رفتن به مطلب

درخواست ماژول ساعت تحویل

parisa.d

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی میتونه یه ماژول پیدا کنه که تو سایت مشتری بتونه ساعت تحویل کالا رو خودش انتخاب کنه؟اگه تا حالا ننوشتن کسی میتونه بنویسه؟با ذکر قیمت بهم خبر بده.

راستی دنبال یه ماژول دیگه هم هستم که فروشگاه های دیگه بتونن کالای خودشون رو برای فروش به اطلاع ادمین سایت برسونن،یعنی هر فروشگاه یه اکانت داشته باشه و بتونه کالای خودش رو همراه با مشخصات و قیمتی که مد نظر داره رو ثبت کنه و ادمین هم بتونه تو قسمت پنل مدیریتی پرستاشاپ اون کالا رو مشاهده کنه و بعد از بررسی تو سایت بذاره.

خیلی فوریه هر کس  هر کدوم از ماژول ها رو پیدا کرد یا تونست بنویسه بهم خبر بده 

مرسی

شماره: 09357591396

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ماژول فروش توی انجمن سرچ کنید قبلا در موردش بحث شده فکر کنم اسم ماژول فروش خصوصی بود.

در مورد ماژول دوم این ماژول شاید به کارتون بیاد

ویرایش شده توسط almarket.ir
حذف لینک های ممنوعه
لینک به دیدگاه

برای ماژول فروش توی انجمن سرچ کنید قبلا در موردش بحث شده فکر کنم اسم ماژول فروش خصوصی بود.

در مورد ماژول دوم این ماژول شاید به کارتون بیاد

http://*odule.html

در انجمن سرچ کردم ولی نبود.

برای لینکی که فرستادید هم فقط یک معکوس شماره و رویداد خاصی رو یادآوری میکنه،من میخوام مشتری زمان تحویل کالا رو انتخاب کنه تا در همون ساعت بهش تحویل داده بشه.

بازم ممنون بابت جوابتون،اگه پیدا کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

برای زمان تحویل یک ماژول پیش فرض به اسم براورد زمان تحویل یا زمان تحویل هست توی ماژول ها نگاه کنین پیدا می کنین

برای اون ماژول دوم که همکاری در فروش هست فعلا چیزی نوشته نشده ولی آقا دانوش در حال نوشتن ماژول مارکت ساز یا اسمی شبیه به این هستن که می تونین با ایشون در ارتباط باشین

ماژولی که معرفی شده ماژول تخفیف زمان دار هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...