رفتن به مطلب

سوال در مورد همخوانی یا عدم همخوانی پرستاشاپبا نیاز های من

tavanaie

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز می تونید بفرمایید که آیا صفحه مقایسه در تم های مختلف قابل ویرایش هست طوری که مخاطب بتونه سرچ کنه و محصول اضافه کنه یا تعداد محصولات قابل مقایسه بیشتر بشه؟

یا مثلا با زدن دکمه مقایسه زیر هر محصول مستقیم وارد صفحه مقایسه بشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چطور یک چنین قضیه مهمی هنوز بررسی نشده؟ (بحث URL ها رو می گم).

اگر میخواهید در انجمن ها کسی به سوال شما پاسخ بده و این پاسخ دادن ادامه دار باشه باید ابتدا خویشتن دار و صبور باشید ، چون فردی که  داره رایگان شما رو راهنمایی میکنه میتونه اینکارو نکنه . فعلا وقت آزاد برای بررسی موردی که فرمودید ندارم متاسفانه . از سایر دوستان انجمن تقاضا کنید براتون بررسی کنن .

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم کاری مشابه شما رو دارم و مدت بسیار زیادی سوال که هیچ چی ، چندین ساعت و روز کارسخت نرم افزاری کردم برای پیش برد اهدافم اون هم به صورت رایگان.شماره تماسم رو قرار دادم و هر کس در ایران مشکلی داره تماس میگیره و به اندازه ای که بتونم کمکش می کنم.حتی یک نمای ساختمان در یک شهر نیاز به طراحی داشت و من با این که می دونستم برای من سود اقتصادی نداره راهنماییش کردم و طرح فوتوشاپی براش زدم و چند بار پاسخگوش بودم تا به رضایت رسید.شما هم اگر واقعا هدفتون جا انداختن این تالار به عنوان مرجع تخصصی هستید نباید برای پاسخ دادن منت بگذارید و رایگان بودن پاسخ هاتون رو به رخ دیگران بکشید ، والا تو دوران کنونی ما خیلی ها در خیلی جاها هستند که پاسخ گو هستند ، اون هم به صورت رایگان. خیلی ها پاسخگو هستند چون نسبت به یک موضوع احساس درد دارند و دلسوزی ، خیلی ها پاسخگو هستند برای افزایش اعتبار و ... ، قانون نانوشته ای در این دنیا هست که هر زمان به کسی کمکی کنی ، پاسخش سریعا به خودت بر میگرده

بگذارید یک خاطره هم برای شما بگم ، من مشغول یک کار سنگین بودم که باید سریع تحویل می دادم،شخصی رد می شد و از من یک سوال فنی پرسید، من هم چند دقیقه کارم رو تعطیل کردم و پاسخش رو دادم ، همکارهای من شاکی شدند که چرا از وقتت برای کار مهم و عجله ای می زنی و پاسخ دیگران رو می دی ، همون روز بعد از ظهر و سمت شب رفتم در کوچه های پشت دفترقطعات مربوط به همون کار مهم رو بگیرم ، در مسیر برگشت در کوچه ها گم شدم و راه رو پیدا نکردم ، دیدم شخصی داره با یک مقدار میوه رد میشه ، رفتم راه رو پرسیدم ، دیدم همون شخصی بوده که صبح براش وقت گذاشتم ، با من اومد و من رو تا نزدیک خیابان اصلی همراهی کرد.لذا فکر نکنید وقتی اینجا وقتی صرف می کنید دارید ضرر می کنید ، حتی اگر به معنویات هم اعتقاد ندارید ، پاسخ شما باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد.

من هم از شما چیز عجیبی نخواستم و توهینی نکردم ، فقط بسیار عجیب هست که این همه آدم این همه سال با یک CMS کار کردند و حتی یک مورد این چنینی نه در تالارهای گفتگوی خارجی و نه در تالارهای گفتگوی ایرانی بررسی نشده.بنده هم مدت زیادی از پست اولیه ام می گذره و جالبه خیلی از شما چه در این تالار چه در تالار دیگه اون قدر تسلط ندارید که گاهی اوقات می گید اصلا پرستاشاپ این قابلیت رو نداره که پیوند یکتا بسازه( نمونه اش همکار شما که گفتند پرستاشاپ با عدد URL می سازه، در صورتی که این تنها یک راه ساختن URL با پرستا هست).در صورتی که این مسائل جزو مسائل ابتدایی یک فروشگاه ساز هستند و خطای 404 یک چیز مهم و تعریف شده است.

لینک به دیدگاه

چطور یک چنین قضیه مهمی هنوز بررسی نشده؟ (بحث URL ها رو می گم).

در ضمن من نگفتم چرا شما بررسی نکردید ، صرفا گفتم عجیبه که کسی تاحالا این مشکل رو بررسی نکرده

مشکلی هست که مبتلا به هست و مطمئنا در این چند سال افرادی باهاش برخورد داشتند.

گوگل هم خیلی روی 404 حساسه و یکی دو بار سر همین موضوع چندین روز سایت رو در جستجو پایین برده.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم کاری مشابه شما رو دارم و مدت بسیار زیادی سوال که هیچ چی ، چندین ساعت و روز کارسخت نرم افزاری کردم برای پیش برد اهدافم اون هم به صورت رایگان.شماره تماسم رو قرار دادم و هر کس در ایران مشکلی داره تماس میگیره و به اندازه ای که بتونم کمکش می کنم.حتی یک نمای ساختمان در یک شهر نیاز به طراحی داشت و من با این که می دونستم برای من سود اقتصادی نداره راهنماییش کردم و طرح فوتوشاپی براش زدم و چند بار پاسخگوش بودم تا به رضایت رسید.شما هم اگر واقعا هدفتون جا انداختن این تالار به عنوان مرجع تخصصی هستید نباید برای پاسخ دادن منت بگذارید و رایگان بودن پاسخ هاتون رو به رخ دیگران بکشید ، والا تو دوران کنونی ما خیلی ها در خیلی جاها هستند که پاسخ گو هستند ، اون هم به صورت رایگان. خیلی ها پاسخگو هستند چون نسبت به یک موضوع احساس درد دارند و دلسوزی ، خیلی ها پاسخگو هستند برای افزایش اعتبار و ... ، قانون نانوشته ای در این دنیا هست که هر زمان به کسی کمکی کنی ، پاسخش سریعا به خودت بر میگرده

بگذارید یک خاطره هم برای شما بگم ، من مشغول یک کار سنگین بودم که باید سریع تحویل می دادم،شخصی رد می شد و از من یک سوال فنی پرسید، من هم چند دقیقه کارم رو تعطیل کردم و پاسخش رو دادم ، همکارهای من شاکی شدند که چرا از وقتت برای کار مهم و عجله ای می زنی و پاسخ دیگران رو می دی ، همون روز بعد از ظهر و سمت شب رفتم در کوچه های پشت دفترقطعات مربوط به همون کار مهم رو بگیرم ، در مسیر برگشت در کوچه ها گم شدم و راه رو پیدا نکردم ، دیدم شخصی داره با یک مقدار میوه رد میشه ، رفتم راه رو پرسیدم ، دیدم همون شخصی بوده که صبح براش وقت گذاشتم ، با من اومد و من رو تا نزدیک خیابان اصلی همراهی کرد.لذا فکر نکنید وقتی اینجا وقتی صرف می کنید دارید ضرر می کنید ، حتی اگر به معنویات هم اعتقاد ندارید ، پاسخ شما باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد.

من هم از شما چیز عجیبی نخواستم و توهینی نکردم ، فقط بسیار عجیب هست که این همه آدم این همه سال با یک CMS کار کردند و حتی یک مورد این چنینی نه در تالارهای گفتگوی خارجی و نه در تالارهای گفتگوی ایرانی بررسی نشده.بنده هم مدت زیادی از پست اولیه ام می گذره و جالبه خیلی از شما چه در این تالار چه در تالار دیگه اون قدر تسلط ندارید که گاهی اوقات می گید اصلا پرستاشاپ این قابلیت رو نداره که پیوند یکتا بسازه( نمونه اش همکار شما که گفتند پرستاشاپ با عدد URL می سازه، در صورتی که این تنها یک راه ساختن URL با پرستا هست).در صورتی که این مسائل جزو مسائل ابتدایی یک فروشگاه ساز هستند و خطای 404 یک چیز مهم و تعریف شده است.

دوست من منتی نیست و اگه نگاهی به تعداد تاپیک های این انجمن بیاندازید برای یک انجمن تخصصی با عمر کمتر از ۴ سال آمار بسیار روشنی هست.

شما مدت کمی است که به این انجمن اومدین و سوالاتی پرسیدین و جواب هم گرفتین اما با یک یادآوری کوچیک در مورد رایگان بودن در مورد پاسخگو نبودن این انجمن قضاوت کردین و عدم دانش کافی هم به ما نسبت دادین.

هرچند این موارد در پاسخگویی ما تاثیری نداره اما بنده هم توصیه میکنم در مورد چیزهایی که نمیدونید قضاوت نکنید. از طرفی نمیتونید با نسخه پیچیدن برای همه کارهای اختیاری و داوطلبانه را به نوعی وظیفه جلوه بدید. هرچند ما در مورد پاسخگو بودن احساس مسئولیت کافی داریم و روزانه حداقل 30 تا 60 تماس تلفنی داریم که در موضوعات خاصی به رایگان راهنمایی میشن!

پرستاشاپ مشکلی در ایجاد لینک ۴٠۴ نداره چون با id لینک محصولات و شاخه رو تشخیص میده. اگر این مورد برای شما نامفهوم هست به دلیل آشنایی کم شماست که باعث میشه برداشت اشتباه از پاسخ ما داشته باشید نه تخصص پایین ما

در مورد سوالی که برای نمایش لینک پرسیدین هم قبلا در انجمن اشاراتی شده و جوابش هم مثبت هست، برای لینک محول میتونید زیرشاخه ها رو در آدرس نمایش بدید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

توصیه من به شما اینه که با موبایل بنده تماس بگیرید برای صحبت بیشتر چون با توجه به تصورات شما از سیستم وردپرس صحبت در انجمن بیفایده است

لینک به دیدگاه

شما مدت کمی است که به این انجمن اومدین و سوالاتی پرسیدین و جواب هم گرفتین اما با یک یادآوری کوچیک در مورد رایگان بودن در مورد پاسخگو نبودن این انجمن قضاوت کردین و عدم دانش کافی هم به ما نسبت دادین.

سلام

ببینید من هیچ نسبتی به کسی ندادم ، بلکه گفتم عجیبه تا به حال کسی این مشکل رو بررسی نکرده ، به انجمن شما هم کاری نداشتم و گفتم از انجمن پرستا بین المللی پرسیدم ، اما متاسفانه شما همه چیز رو با دید بد می بینید و بی خود ناراحت می شید.

شما ببینید مثلا یک سوال پرسیدم در مورد قرار دادن Alt بر تصویر ، خوب مثلا خود شما گفتی تا اون جا که یادم هست همچین قابلیتی وجود داشته باشه ، در صورتی که آقا بهمن گفت چنین چیزی هست.در صورتی که این قضیه از ابتدایی ترین چیزها در یک سیستم مدیریت محتوا است.یا مثلا در مورد قرار دادن نام خاص برای هر محصول خود شما چند تا جواب متناقض دادی و از روی شک ، در صورتی که خیلی قضیه ساده ای هست و در صفحه محصول و سئو هست این قابلیت به راحتی.

هرچند این موارد در پاسخگویی ما تاثیری نداره اما بنده هم توصیه میکنم در مورد چیزهایی که نمیدونید قضاوت نکنید. از طرفی نمیتونید با نسخه پیچیدن برای همه کارهای اختیاری و داوطلبانه را به نوعی وظیفه جلوه بدید. هرچند ما در مورد پاسخگو بودن احساس مسئولیت کافی داریم و روزانه حداقل 30 تا 60 تماس تلفنی داریم که در موضوعات خاصی به رایگان راهنمایی میشن!

ببینید من از کسی انتظار پاسخ رایگان ندارم ، لیکن وقتی شما خودتون رو به عنوان انجمن معرفی می کنید و همه جا تبلیغ می کنید قدرت پاسخگویی خودتون رو و یکی از مزایای پرستاشاپ رو داشتن انجمن بسیار فعال می دونید ، پس نباید از پاسخ دادن رایگان ناراحت باشید! من کوچک ترین بی احترامی به کسی نکردم اما همین که گفتم "عجیبه چنین چیزی در پرستاشاپ بررسی نشده" باعث برآشفتن شما و همکارتون شده.در صورتی که من حتی به سرعت پایین پاسخگوی و نگرفتن جواب از شما هیچ اشاره ای نکرد.

پرستاشاپ مشکلی در ایجاد لینک ۴٠۴ نداره چون با id لینک محصولات و شاخه رو تشخیص میده. اگر این مورد برای شما نامفهوم هست به دلیل آشنایی کم شماست که باعث میشه برداشت اشتباه از پاسخ ما داشته باشید نه تخصص پایین ما

ظاهرا شما متوجه سوال من نشدید یا نشده بودید ، من نگفتم پرستا مشکلی داره در ایجاد لینک 404 ، خیر ،فقط گفتم می خوام لینک ها رو جوری تنظیم کنم که به هنگام تغییر CMS از وردپرس به پرستا و ثبت بودن لینک ها در گوگل خطای 404 رخ نده.خوب مشخصه گول زمانی نیاز داره برای ایندکس کردن صفحات جدید و در این مدت خطای 404 خواهد داد پرستاشاپ

در مورد سوالی که برای نمایش لینک پرسیدین هم قبلا در انجمن اشاراتی شده و جوابش هم مثبت هست، برای لینک محول میتونید زیرشاخه ها رو در آدرس نمایش بدید

خوب اگر هست معرفی کنید ، آقا بهمن گفت باید بررسی کنه که آیا ممکن هست یا نه.

لینک به دیدگاه

من از ابتدا حتی انتقادی به شما هم نکردم ، اما خوب ببینید این چند پست شما چقدر متفاوت و متناقضه:

سوال اول شما با شرایطی ممکن هست. که نیاز به بررسی لینک های فروشگاه شما داره و البته یه کار تخصصی هست. اما باید پیش از شروع این امکان رو فراهم کرد براتون

کاری به نمایش لینک های شما نداریم. منظور همون پیج آیدی هست. یعنی اگر قرار باشه درست ریدایرکت کنیم باید آیدی دسته بندی ها و محصولات در پرستا و وردپرس یکسان باشه.
راه دوم هم از طریق ماژولی در پرستاست که دیگه آیدی محصولات مهم نیست. البته این کار سرعت لود صفحه رو کاهش خواهد داد و توصیه نمیشه

شما قبل از شروع به ثبت محصول و دسته بندی با استفاده از سیستم تیکت با ما در ارتباط باشید
باید کدی برای شما نوشته بشه تا محصولات قبلیتون رو بشه ریدایرکت کرد به شرط دسترسی به دیتابیس قبلی محصولات و هماهنگی کامل شناسه دسته ها و محصولات در دو سیستم.
تا به حال این کار رو برای کسی انجام ندادیم ولی مطمئن هستم که شدنی هست و البته در نظر داشته باشید که شاید هزینه اولیه راه اندازی رو براتون بالا ببره.
پرستاشاپ از شناسه برای تشخیص آدرس استفاده میکنه اما وردپرس خیر بنابراین به روشی که گفتین ممکن نیست.

بله حذف عدد امکان پذیر هست با روش هایی اما در برخی بخش ها خیلی مناسب عمل نمیکنه
با این حال قابل بررسی است

خوب به نظر شما این همه تناقض در پاسخ ها اون هم همه در مورد یک سوال خوبه؟

من انتقادی نکردم تا به حال و این مورد رو هم چون خودتون اصرار داشتید زدم و خوبه انتقاد پذیر باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من از پاسخ های شما ناراحت نشدم و الان هم نیستم

وقتی شما رو دعوت میکنم با موبایل بنده تماس بگیرید یعنی به تخصص خودم اطمینان دارم

مشکل اصلی عدم آشنایی شما با خیلی موارد هست که باعث میشه هم خودتون و هم دیگران رو به اشتباه بیاندازید.

کاری به حاشیه ها ندارم و اصل مشکل شما رو خیلی مختصر توضیح میدم

شما در رورد انتقال cms سوال کردین که در ابتدا پاسخ گرفتین. این کار ممکنه ولی کاری تخصصی هست که در انجمن اصلا قابل توضیح نیست چون باید چند صفحه توضیح براتون بنویسم که أخرش هم کلی سوال دیگه براتون پیش میاد. چون لینک های وردپرس آیدی ندارند بدون کد نویسی قابل انتقال به پرستاشاپ نیستند.

تناقض در پاسخ دوم بنده به دلیل ادامه دادن بحث ۴٠۴ توسط شما بوده و برداشت اشتباه من. بنده احساس کردم منظور شما اینه که با تغییر link یک محصول در آینده آیا ۴٠۴ ایجاد میشه یا خیر. که من گفم پرستا مشکلی نداره. این که فکر میکنین شما با دو روز کار کردن با پرستا میدونین بخش سئو برای این کار هست که لینک بدید به محصولات و ما نمیدونیم به نظر خودتون خنده دار نیست؟

در مورد تصاویر هم پرستا در نسخه ۱.۵ به اشتباه عنوان گذاری روی تصاویر رو برداشته بود و در نسخه های آینده مجدد فعال کرد. علت پاسخ دادن با تردید در نظر گرفتن این اشتباهات هست نه عدم دانش!

اکنون در مورد ۴٠۴ از cms قبلی چند بار پاسخ دادم و اگر بازم سوالی دارید توصیه میکنم در انجمن مطرح نکنید.

در تیم ما به اندازه کافی متخصص وجود داره و به اندازه کافی پاسخ به سوالات در انجمن و تلفن داده میشه و اگر غیر از این بود پرستاشاپ مطرح نمیشد. یکی از اولویت های ما پاسخ گو بودن و احترام به کاربران هست و اگر برداشت کردین که به شما بی احترامی شده از شما پوزش میخوام.

یادآوری رایگان بودن خدمات در مواردی است که انتظارات کاربران به پاسخگویی فراتر از سطح پاسخ گویی انجمن هست.

لینک به دیدگاه

سلام

حل شد!

این کد رو :

{category:/}{id}-{rewrite}{-:ean13}.html

تبدیل کردم به این کد:

{categories:/}{id}-{rewrite}{-:ean13}.html

فقط مشکل اینه که /fa/ اولش میگذاره

چطور میشه این رو برداشت و این که زبان پیش فرض فارسی باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...