رفتن به مطلب

تغییر ریال به تومان با استفاده از ماژول فیش بانکی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. همونطور که می دونید برای تغییر واحد پول از ریال به تومان باید بعد از انجام تنظیمات و تعریف تومان در پنل مدیریت، تک تک محصولات ویرایش رو به تومان ویرایش کنیم.

اما یه به یه چیزی برخوردم که شاید برای دوستان جالب باشه.

من تومان رو تعربف کردم ولی چون تعداد محصولات بالا بود دیگه محصولات رو ویرایش نکردم. تا اینکه به صورت اتفاقی ماژول فیش بانکی رو نصب کردم.

هنگامی که مشتری از این ماژول استفاده می کنه میتونه تو یکی از مراحل واحد پولی رو انتخاب کنه. اگه این واحد پولی انتخابی توسط مشتری تومان باشه و بقیه مراحل رو بره از اون به بعد همه محصولات با واحد پولی تومان در کل سایت بهش نشون داده میشه و حتی با خرید و پرداخت از طریق درگاه های آنلاین بانک ها این قیمت ها درست کار میکنه.

اگه دوستان نظری در این مورد دارن بدن و اگه بشه از این موضوع برای ویرایش کلی قیمت ها از ریال به تومان و یا برعکس استفاده کرد خیلی از کار ها آسون میشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راهی که شما گفتین رو تست نکردم

اما در موقعیت مشابه با 200 تا محصول، اسم ارز ريال رو به تومان تغییر دادم، با این کار دیگه نمی خواد کل محصولات رو ویرایش کرد یعنی از قسمت ارزها اسم و کد ایزو رو تغییر بدین و اگر خواستین ارزی رو غیر فعال کنین هم می تونین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما ارز پیش فرض را تنظیم نکردید

بومی سازی » بومی سازی

اگر ارز پیش فرض تومان هست و ضرایب رو درست تعریف کنید چیزی که گفتید ممکن نیست.

برای تغییر کلی قیمت و سایر مشخصات محصول ماژولی در بازارچه موجود هست که میتونید خریداری کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...