رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.1 فارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

درود فراوان به کاربران پرستاشاپ فارسی در ایران و سایر نقاط جهان

همانند گذشته و طبق قولی که داده بودیم نسخه بومی و فارسی پرستاشاپ 1.6.1 با فاصله نسبتا مناسبی از انتشار نسخه اصلی آن تقدیم شما عزیزان می شود.

این نسخه هم همانند نسخه های گذشته پایدار بوده و از نظر بومی سازی کیفیت بسیار خوبی دارد. ما معتقدیم که کیفیت حتی در قالب پیش فرض ضروری است و به همین دلیل تمام تلاشمان را میکنیم که همیشه این کیفیت را حفظ کرده و علاوه بر آن رو به جلو حرکت کرده و هر نسخه بهینه تر از نسخه های قبلی باشد.

تغییراتی در بومی سازی این نسخه به نسبت نسخه 1.6.0.14 داشته ایم که قطعا باعث بهبود کیفیت آن خواهد شد. از جمله:

• حل مشکل عدم ذخیره ترکیبات در برخی موارد
  • حل مشکل نمایش انتخاب تاریخ در زیر منوی سمت راست مدیریت
  • حل مشکل نمایش قیمت با اعشار اضافه در صفحه محصولات مدیریت
  • حل مشکل ثبت تعداد زیاد هشدار در فایل گزارش خطاهای سرور
  • حل مشکل هشدارهای نبود برخی فونت ها در مرورگر کروم
  • حل مشکل مزاحم بودن لیست ماژول هایی که قابل ارتقا هستند.
  •  و چند مورد مشکلات ظاهری و دیداری

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ضمن تشکر از زحمات تیم شما، توصیه به نصب نسخه ی 1.6.1.0 می کنید یا انتظار برای نسخه ی 1.6.1.1 بومی شده؟ ظاهرا این نسخه در جهت رفع یک سری مشکلات بوده و توصیه به ارتقا از 1.6.1.0 به آن شده است.

لینک به دیدگاه

نسخه جدید رو رو.ی لوکال  نصب کردم  اما  مشکلی که داره  محدودیتی در برابر کشیدن اروکه به سمت چپ صفحه نداره و با اروکه سمت چپ سایت به چپ کشیده میشود  در نسخه های پائین تر این مشکل بود که میبایست فایلی دستکاری میشد  اما یادم رفته چی بود  لطفا بررسی فرمائید

در پایان اگر پستم رو جای اشتباهی زدم لطفا  بنده رو ببخشید  

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر بابت انتشار این نسخه.. بنده به تازگی 1.6.0.14 رو نصب کرده بودم ( از 1.5 ارتقاء داده بودم ) و قالب جدید خریدم و نصب کردم.. اگر از 1.6.0.14 به 1.6.1 ارتقاء بدم مشکلی پیش میاد ؟ ممکنه قالب بهم بریزه ؟ قالب با ورژن 1.6.0.9 طراحی شده بوده ولی با 1.6.0.14 کاملا سازگار بوده تا الان

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

در آپدیت به این مشکل برخورد کردم لطفاً راهنمایی نمائید

"تمامی فایل‌‌‌‌‌‌ها ارتقا پیدا کردند. در حال ارتقاء پایگاه داده...[Ajax / Server Error for action upgradeDb] textStatus: "error " errorThrown:"Internal Server Error " jqXHR: " "

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر بابت انتشار این نسخه.. بنده به تازگی 1.6.0.14 رو نصب کرده بودم ( از 1.5 ارتقاء داده بودم ) و قالب جدید خریدم و نصب کردم.. اگر از 1.6.0.14 به 1.6.1 ارتقاء بدم مشکلی پیش میاد ؟ ممکنه قالب بهم بریزه ؟ قالب با ورژن 1.6.0.9 طراحی شده بوده ولی با 1.6.0.14 کاملا سازگار بوده تا الان

سپاس

بله ممکنه قالبتون سازگار نباشه. ابتدا از طراح سوال کنید آیا آپدیت برای این نسخه ارائه میکنه یا خیر سپس اقدام به ارتقا کنید

لینک به دیدگاه

سلام

در آپدیت به این مشکل برخورد کردم لطفاً راهنمایی نمائید

"تمامی فایل‌‌‌‌‌‌ها ارتقا پیدا کردند. در حال ارتقاء پایگاه داده...[Ajax / Server Error for action upgradeDb] textStatus: "error " errorThrown:"Internal Server Error " jqXHR: " "

ارور لاگ سرور رو بررسی کنید. خطای داخلی سرور دارید

لینک به دیدگاه

سلام

ضمن تشکر از زحمات تیم شما، توصیه به نصب نسخه ی 1.6.1.0 می کنید یا انتظار برای نسخه ی 1.6.1.1 بومی شده؟ ظاهرا این نسخه در جهت رفع یک سری مشکلات بوده و توصیه به ارتقا از 1.6.1.0 به آن شده است.

دوستان گرامی، پرسش بنده نیازمند پاسخ شماست! :) آیا برنامه ای برای جدیدترین نسخه پرستاشاپ یعنی 1.6.1.1 دارید؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دوستان

من از دیروز برای آپدیت به پرستای 1.6.1.1 پیام دریافت میکنم

میخواستم بدونم لازمه که آپدیت کنم یا باید برای بومی سازی احتمالی منتظر موند

ضمن اینکه قالب من پرند هست و کلی ماژول دیگه هم خریدم تا حالا

نمیدونم در صورت آپدیت وضعیت قالب و ماژولهام چی میشه

در حال حاضر از پرستا 1.6.0.14 استفاده میکنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در مورد انتشار نسخه بومی که باید همچنان صبر کنید

ولی در مجموع قالب پرند با نسخه 1.6.1 سازگار نیست. احتمال داره قالب پرند 2 منتشر بشه که علاوه بر سازگاری با پرستاشاپ 1.6.1 اصلاحاتی نیز روی قالب انجام شده باشه (در این صورت آپدیت به صورت رایگان برای خریداران نسخه اول ارسال خواهد شد)

لینک به دیدگاه

سلام  من نسخه 1.6.0.1  رو نصب کردم  قبلا اینجوری نبود اما واقعا قسمت مدیریت سایت غیر قابل تحمل شده  سنگین و به کندی کار میکنه   که برای ورود به هر صفحه دو سه دقیقه طول میکشه امیدوارم  که  نسخه جدیدتر  1.6.1.1 که تو سایت اصلی اومده زود تر بومی سازی بشه مثل اینکه ورژن قبلی  مشکل داره و  خدا کنه این ورژن بدون مشکل باشه  در پایان از تیم پرستا بابت ترجمه سریع ورژن قبلی باید تشکر کنم که واقعا  ترجمه آخرین نسخه رو بعد از مدت کوتاهی بعد از انتشار ترجمه کردند امیدوارم  این نسخه رو نیز به همین سرعت ترجمه نمایند 

باز هم از تیم پرستا متشکرم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام. نسخه ی پایدار    1.6.1.1  20 اگوست منتشر شده که حدودا دو ماهی از اون میگذره و با در نظر گرفتن سابقه ی درخشان پرستاشاپ فارسی رد بومی سازی های فوری انتظار میرفت خیلی زود تر از این ها نسخه ی جدید ارائه بشه برای همین  یکی دو  هفته ی پیش با بازارچه تماس گرفتم گفتن که همین هفته ( یعنی دو هفته ی پیش ) نسخه ی جدید بومی سازی شده منتشر میشه .

با توجه به مشکلات و دردسر هیا سازگاری بعد از بروز رسانی ها ،

ایا  خبر یا زمان مشخصی برای ارائه ی نسخه ی جدید وجود داره ؟

با تشکر فراوان/

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به وجود برخی باگهای کوچک در نسخه 1.6.1 ، تصمیم بر این شد تا مدت زمانی از ارائه نسخه ها بگذره تا با اطمینان کامل منتشر کنیم و فروشگاهها دچار مشکلات کمتری باشند.

منتظر باشید بعد از اطمینان از صحت نسخه ها ، منتشر خواهند شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از شما ممنونیم.

امکانش هست بفرمایید که نسخه بومی سازی شده ی جدید ورژن 1.6.1.1  که 20 اگوست  ( 28 مرداد ) در سایت اصلی منتشر شده هستش یا منتظر هستید نسخه ی پایدار 1.6.1.2 منتشر بشه و بعد نسخه ی پایدار 1.6.1.2 رو منتشر کنید ؟

خیلی خیلی ممنوم میشم  اگر ورژن و  یک تایم حدودی رو برای انتشار نسخه ی جدید اعلام بفرمایید تا برنامه ریزی داشته باشیم  .

با تشکر فراوان.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام. الان حدود 10 روز از پست بدون جواب قبلی میگذره و چند روزی میشه که نسخه ی جدید   1.6.1.2  در سایت اصلی منتشر شده . یعنی در واقع نسخه ی فارسی فعلی دو ورژن از نسخه ی اصلی عقب تر هستش !

امکانش هست بفرمایید خبری از نسخه ی بومی  جدید  هست یا خیر ؟

اگر نسخه ی جدید در راهه ، میشه بفرمایید کدوم ورژن قراره بومی سازی بشه ؟

اگر هم خبری از نسخه ی جدید نیست میشه لطف بفرمایید اعلام کنید تا چه زمانی منتظر نباشیم و همین نسخه ی قدیمی رو پیش بریم ؟

امکانش هست جواب سوالات رو بفرمایید؟

با تشکر فراوان از اینکه به برنامه ریزی و وقت سایر کاربران اهمیت میدید .

لینک به دیدگاه

چطوری میشه به ترجمه این ورژن کمک کرد تا سریعتر انجام بشه ؟

در این سایت https://crowdin.com/project/prestashop-official/fa#

فقط ورژن های قبلی بودش ؟

میشه لینک ترجمه رو بفرستید تا شاید بتونیم کمکی بکنیم ؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام.

خوشبختانه الان دیگه ترجمه در سایت ذکر شده در  حالت 100 درصد است ، ایا میشه امید داشت که تا یکی دو روز اینده پرستاشاپ نسخه ی 1.6.1.2

انتشار پیدا بکنه ؟

با تشکر از زحمات شما .

لینک به دیدگاه

سلام من تازه عضو شدم و یه فروشگاه می خوام راه اندازی کنم. اطلاعاتم کمه

اول از همه می خوام بدونم بالاخره کدوم نسخه از پرستاشاپ رو نصب کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...