رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.1 فارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

من نسخه 1.6.0.14 رو نصب کنم بعد از اینکه فروشگاه راه اندازی شد و نسخه جدید ارائه شد قابل آپدیت هست؟

قالبی هم که خریداری بشه قابلیت اجرا با نسخه جدید رو داره؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازم سلام.

مدت هاست از انتشار نسخه ی های جدید پرستاشاپ یکی بعد از دیگری میگذره ولی از  اپدیت های فارسی خبری نیست .

چندین بار  در جواب این سوال که نسخه ی بعدی کی منتشر میشه ؟

گفته شده که (( بزودی !!! )))

ولی متاسفانه چند ماه گذشته و هنوز بزودی فرا نرسیده !!! :exclamation: :exclamation: :exclamation:

لطفا اگر برنامه ای در پرستا شاپ فارسی وجود دارد به کار بران هم اطلاع بدید تا بی خودی منتظر انتشار نسخه ی جدید نباشند !

اگرم که برنامه ای وجود نداره ، ما هم به بقیه، فقط بگیم (( بزودی منتشر میشه ))) !!!!!!!!!!!!!! شاید یک ماه شاید 6 ماه دیگه بزودی منتشر بشه  !!!

لینک به دیدگاه

بازم سلام.

مدت هاست از انتشار نسخه ی های جدید پرستاشاپ یکی بعد از دیگری میگذره ولی از  اپدیت های فارسی خبری نیست .

چندین بار  در جواب این سوال که نسخه ی بعدی کی منتشر میشه ؟

گفته شده که (( بزودی !!! )))

ولی متاسفانه چند ماه گذشته و هنوز بزودی فرا نرسیده !!! :exclamation: :exclamation: :exclamation:

لطفا اگر برنامه ای در پرستا شاپ فارسی وجود دارد به کار بران هم اطلاع بدید تا بی خودی منتظر انتشار نسخه ی جدید نباشند !

اگرم که برنامه ای وجود نداره ، ما هم به بقیه، فقط بگیم (( بزودی منتشر میشه ))) !!!!!!!!!!!!!! شاید یک ماه شاید 6 ماه دیگه بزودی منتشر بشه  !!!

دوست عزیز  بزودی یعنی اینکه  ترجمه ها و راست چین کردن  و تست نهایی  انجام  شده باشه  این یک مسئله

مسئله دوم  اینکه بعضی اوقات ترجمه  به نصفه رسیده  نسخه جدید تر  ارائه میشه   دوستان گروه پرستا شاپ فارسی  نسخه جدید تر را آماده سازی میکنند  تا  در اختیار مردم قرار بگیرد

در نهایت  این دوستان بابت ترجمه پولی از کسی نمیگیرن و فقط به عشق کاربران و مردم ایران این کار رو انجام میدن  که همین جا از تمامی دوستان تیم پرستاشاپ فارسی تشکر و قدردانی میکنم  و  ایکاش من هم سواد این عزیزان را داشتم  تا  گوشه کاری رو دست بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز : 2derang

اولا کدوم نسخه ها یکی پس از دیگری منتشر شدند و خبری از نسخه فارسی نشده ؟

ثانیا نسخه های پرستاشاپ رو ما بررسی میکنیم و اگه مناسب بدونیم منتشر میکنیم و تضمینی برای انتشار همه نسخه ها وجود نداره. نسخه 1.6.1 که منتشر شده و نسخه 1.6.1.2 هم به زودی منتشر میشه. تا زمانی که حداکثر اطمینان رو به نسخه نداشته باشیم منتشر نخواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...