رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد tinyMCE editor

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اساتید گرامی بنده از 1.5 به 1.6 آپگرید کردم. ادیتور متنی که ورژن 1.5 داشت خیلی کامل و خوش دست بود. مثلا یک رنگی رو انتخاب می کردیم برای متن و رنگ در حافظش می موند و میشد سریع روی کلمات دلخواه اون رنگ سفارشی را اعمال کرد. یا گزینه چپ چین ، راست چین و وسط چین داشت که در ورژن 1.6 نیست ! خیلی چیزای دیگه هم هست. داخل سایت های خارجی می گشتم که به آموزش زیر برخورد کردم :

Extended tinyMCE rich text editor in prestashop 1.6

تغییراتی که گفتن رو انجام دادم ولی هیچ تغییری در ادیتور داده نمیشه .. این ادیتوری که روی ورژن 1.6 هست خیلی ساده و غیرحرفه ای شده.. چرا اینکار رو کردن ؟ چه طور میشه ادیتور رو کامل کرد ؟

البته داخل عکس آموزش بالا دیدم بعد از تغییر بازهم گزینه های چینش متن وجود نداره.. این مورد خیلی برام مهمه که دم دست باشه.. چون بخوام برای هر تیکه کد اضافه کنم به صورت دستی روزی 1 محصولم نمی تونم بذارم !

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادیتور غیر حرفه ای نشده فقط جای گزینه های مختلفش عوض شده

برای وسط چین کردن یا چپ چین راست چین کردن به قالب بندی - قالب بندی - چپ چین/راست چین/وسط چین مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

ادیتور غیر حرفه ای نشده فقط جای گزینه های مختلفش عوض شده

برای وسط چین کردن یا چپ چین راست چین کردن به قالب بندی - قالب بندی - چپ چین/راست چین/وسط چین مراجعه کنید

مرسی از پاسختون ولی همچین گزینه ای روی گزینه های ادیتور من نیست ! گزینه قالب هست ولی داخلش قالب بندی نداره .. ,البته یه منوی بازشو به اسم قالب هست ولی سرصفحه ها فقط داخلش هست

http://uupload.ir/files/65s1_editor1.jpg

لینک به دیدگاه

درسته من اشتباه مسیر رو گفتم

مسیر صحیح اینه: قالب - قالب - ردیف بندی نوشته

مطمئنید نسخه انجمن ما رو نصب کردید؟ چرا منو ادیتور سمت راست باز شده براتون؟

لینک به دیدگاه

درسته من اشتباه مسیر رو گفتم

مسیر صحیح اینه: قالب - قالب - ردیف بندی نوشته

مطمئنید نسخه انجمن ما رو نصب کردید؟ چرا منو ادیتور سمت راست باز شده براتون؟

سلام جناب ذاکریان.. اگه خاطرتون باشه هفته پیش از سرویس  ارتقاء پرستاشاپ خودتون استفاده کردم و جناب شاد زحمت ارتقاء رو کشیدن.. پس مطمئنا ورژن انجمن هست. 1.6.0.14 هم هستش.. اگر خاطرتون باشه تلفنی هم صحبت کردیم فرمودید باگ این ورژن هست که اونجا نمایش میده.. جدا از این مورد بنده هنوز گزینه ای که فرمودید رو پیدا نکردم .. داخل قسمتی که میفرمائید فقط "سرصفحه"ها هستن (سایز فونت).. دیگه گزینه ای وجود نداره..

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

این مشکل مربوط به قالب های فرعی بخش مدیریت پرستاشاپ در نسخه 1.6.0.14 هست که با انتخاب قالب دیفالت حل میشود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

این مشکل مربوط به قالب های فرعی بخش مدیریت پرستاشاپ در نسخه 1.6.0.14 هست که با انتخاب قالب دیفالت حل میشود

موفق باشید

با سلام

مگه امکانش هست که قالب بخش مدیریت را تغییر داد. اگر هست چجوری؟

اگه پرسشم یه کم پیش پا افتاده به نظر می یاد صمیمانه عذر خواهی می کنم!

لینک به دیدگاه

بله از بخش کارمندان روی ویرایش کاربری تون کلیک کنید میتونید قالب مدیریت رو انتخاب کنید

بنده همه این کارها رو کردم اما نتونستم مانند این https://mypresta.eu/en/art/prestashop-16/extended-rich-text-editor.html ویرایشگر رو تغییر بدم.

" پرستاشاپ در نسخه 1.6.0.14 دانلود و برگرفته شده از سایت   ipresta.ir "

اگر راهی هست برای این کار لطفاً راهنمایی کنید.

با سپاس از شما برای زمانی که برای پاسخ دادن گذاشتید!

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

منم این مشکل رو داشتم ادیتورم ساده بود. فونت نداشت. اندازه فونت نداشت. تو فروم های خارجی گشتم راه حل رو گفته بودند انجام دادم نشد. تو فروم ها ایرانی هم به چیزی نرسیدم.

نسخه 1.6 رو هم از اول گرفته بودم و نصب کرده بودم. آخرش بی خیال شدم. الانم گشتم ببینم مطلب جدید اومده ... دیدم نه جوابی موجود نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز فونت و ... مواردی هستند که شما نمیتونید و نباید تغییر بدید. قالب معمولا یک یا دو تا فونت فارسی داره که داخل هیچ ادیتوری نیست و از طریق استایلها اعمال میشه. مواردی که ضروری و کاربردی هست رو همین ادیتور داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...