رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

برای ثبت نام رایگان و دائمی خطوط ثابت 021 تهران و البرز فقط تا دوشنبه فرصت باقی مانده است

دوستانیکه قصد ثبت نام دارند عجله کنند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 69
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سلام جناب حیدری

اول از همه ممنونم از شما که این ماژول رو در انجمن قراردادید تا سایر کاربرا استفاده کنند ،

میخاستم بدونم آیا بروزرسانی های این ماژول رو هم تیم خودتون انجام میده در صورت داشتن باگ و رفع اشکال های بعدی ؟

ممنونم از وقتی که میزارید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

تشکر از لطف شما ، زحمت رفع باگ سری قبل را آقای دانوش کشیدند و جا دارد که در اینجا از ایشان تشکر کنم , ماژول الان به درستی کار می کند و هیچ باگ یا اشکالی ندارد و در صورت نیاز به ، به روز رسانی های بعدی هم انشالله اقدام خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

خط خدماتی اشتراکی ٥٠٠٠١٣١٩٧٠ به لیست خطوط رایگان خدماتی نیک پارس افزوده شد دوستانیکه می خواهند از این خط خدماتی رایگان در کنار خط خدماتی رایگان 100020400 استفاده کنند از داخل پنل تیکت بزنند تا برایشان فعال گردد.

( لازم به ذکر است خطوط خدماتی امکان ارسال به تمام شماره موبایل ها حتی شماره هایی که در بلک لیست مخابرات قرار دارند و دریافت ÷یامکهای تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند دارند )

لینک به دیدگاه

طرح خطوط رایگان متناظر موبایل با پیش شماره 50009 همچنان ادامه دارد عزیزانی که تمایل به دریافت رایگان این نوع شماره ها دارند حتماً باید سیم کارت شان سند داشته باشد و کپی سند سیم کارت شان را در هنگام ثبت شماره از بخش مربوطه آپلود نمایند تا این شماره بصورت دائمی رایگان در اختیارشان قرار گیرد

نمونه این نوع خطوط مثلاً برای موبایل من با شماره 09149094295 به شکل زیر می باشد

50009149094295

لینک به دیدگاه

طرح ارائه خطوط ١٠٠٠ اختصاصي به صورت رايگان!

خطوط ١٠٠٠ چهارده رقمي (با امكان ارسال و دريافت) به صورت رايگان به مدت محدودی فعال مي گردد. دوستانیکه قصد ثبت نام دارند سریعاً اقدام کنند.
اميد است بتوانيم با ارائه طرح های رایگان، رضايت تمامي كاربران سامانه را به ارمغان بياوريم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفاً توجه داشته باشید که خطوط رایگان 14 رقمی پیش شماره 1000 بصورت انتخابی هستند و هر شماره ای که دوست داشته باشید را می توانید ثبت کنید تا برایتان فعال کنیم

حتی شماره های متناظر موبایل را هم می توانید انتخاب کنید بعنوان مثال شماره ذیل متناظر شماره موبایل 09149094295 من هست

10009149094295

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

به اطلاع می رساند، متدهای جدید وب سرویس WSDL - REST به بخش وب سرویس سامانه اضافه گردید.

در به روز رسانی جدید موارد به شرح زیر اضافه گردید :

دریافت شماره های ارسالی

دریافت اخبار سامانه

ارسال منطقه ای کشوری و ملزومات آن برای ارسال

جهت ثبت نام رایگان پنل حرفه ای و رایگان و استفاده دائمی و دریافت ماژول رایگان از لینک زیر اقدام کنید:

sms.nicpars.ir

لینک به دیدگاه

من روی 4 تا از فروشگاه هام نیک پارس دارم با هاست نت افراز مشکل داره !!!!!!

مشکل ها :

1. در زمانه پرداخت توسط در گاه بعد از ثبت سفارش صفحه سفید میشود ! و محصول در کنترل پنل عدم پرداخت میخوره در حالی که پرداخت شده !

2. در زمان تغییر وضعیت صفحه سفید میشه !!!

بعد از پاک کردن ماژول نیک پارس تمام مشکل ها حل شد ...

لینک به دیدگاه

به خدا اگر قبل از اینکه اینجا مطلبی پست کنید کمی فکر کنید چیزی از دست نمی دهید

چیزی که جالب است این است که خود نیک پارس روی هاست نت افزار هستش و جالبتر اینکه بنده خودم یک فروشگاه دار اینترنتی هستم که بیش از 12 سال هست فروشگاه اینترنتی دارم و اولین کسی هستم که از ماژول پیامک های خودم استفاده می کنم و بعنوان نمونه سایت cdpars.ir که اتفاقاً بیش از 5 سال هست که روی هاست نت افزار هستش با ماژول پیامک نیک پارس داره کار می کنه و می توانید خودتان بعنوان تست یک خرید تستی از نسخه جدید بورس که قیمتش 110 تومان هست انجام بدهید با ببینید هیچ مشکلی وجود ندارد

اصلاً این بحث که ماژولی با یک هاست مشکل داشته باشد خیلی خنده دار است مگر اینکه توابعی در هاست غیرفعال باشد که مانع عملکرد صحیح ماژول شود مثل افزونه SoapClient و ionCube Loader که باید فعال شوند که این هم مختصی نیک پارس نیست و مشکل ماژول هم نیست حتی برای ماژول جامع آی پرستا هم رعایت این موارد ضروری است و معمولاً در تمام هاست ها بصورت پیش فرض فعال هستند مگر اینکه در هاستی غیرفعال باشند و با درخواست از طریق تیکت فوراً برایتان فعال می کنند

اما موردی که شما می فرمائید مربوط به کلاس های ماژول نسخه قبلی بود که با ماژول بانکی تداخل داشت نه با هاست که آن هم با زحمت آقای دانوش حل شد و نسخه جدید ماژول در اختیار کاربران عزیز قرار گرفت شما احتمالاً از نسخه قدیمی ماژول استفاده می کنید که این مشکل را دارید

نهایتاً در صورتیکه هر کاربری مشکلی داشت من هم از داخل پنل به تیکت ها جواب می دهم و حتی شماره موبایلم را اینجا گذاشته ام تا جوابگوی همه عزیزان باشم اگر مشکلی داشتید و هدف تان تخریب کسی نیست بهتر است اول از داخل پنل تیکت بزنید یا تماس بگیرید ما به هر طریقی مشکل شما را حل می کنیم و اگر احیاناً نتوانستیم حل کنیم آن موقع بیایید اینجا مشکل تان را مطرح کنید : این هم دلیل اثبات اینکه نیک پارس و سی دی پارس روی نت افراز هستند

http://www.axgig.com/images/80823041452621016293.jpg

لینک به دیدگاه

به خدا اگر قبل از اینکه اینجا مطلبی پست کنید کمی فکر کنید چیزی از دست نمی دهید

چیزی که جالب است این است که خود نیک پارس روی هاست نت افزار هستش و جالبتر اینکه بنده خودم یک فروشگاه دار اینترنتی هستم که بیش از 12 سال هست فروشگاه اینترنتی دارم و اولین کسی هستم که از ماژول پیامک های خودم استفاده می کنم و بعنوان نمونه سایت cdpars.ir که اتفاقاً بیش از 5 سال هست که روی هاست نت افزار هستش با ماژول پیامک نیک پارس داره کار می کنه و می توانید خودتان بعنوان تست یک خرید تستی از نسخه جدید بورس که قیمتش 110 تومان هست انجام بدهید با ببینید هیچ مشکلی وجود ندارد

اصلاً این بحث که ماژولی با یک هاست مشکل داشته باشد خیلی خنده دار است مگر اینکه توابعی در هاست غیرفعال باشد که مانع عملکرد صحیح ماژول شود مثل افزونه SoapClient و ionCube Loader که باید فعال شوند که این هم مختصی نیک پارس نیست و مشکل ماژول هم نیست حتی برای ماژول جامع آی پرستا هم رعایت این موارد ضروری است و معمولاً در تمام هاست ها بصورت پیش فرض فعال هستند مگر اینکه در هاستی غیرفعال باشند و با درخواست از طریق تیکت فوراً برایتان فعال می کنند

اما موردی که شما می فرمائید مربوط به کلاس های ماژول نسخه قبلی بود که با ماژول بانکی تداخل داشت نه با هاست که آن هم با زحمت آقای دانوش حل شد و نسخه جدید ماژول در اختیار کاربران عزیز قرار گرفت شما احتمالاً از نسخه قدیمی ماژول استفاده می کنید که این مشکل را دارید

نهایتاً در صورتیکه هر کاربری مشکلی داشت من هم از داخل پنل به تیکت ها جواب می دهم و حتی شماره موبایلم را اینجا گذاشته ام تا جوابگوی همه عزیزان باشم اگر مشکلی داشتید و هدف تان تخریب کسی نیست بهتر است اول از داخل پنل تیکت بزنید یا تماس بگیرید ما به هر طریقی مشکل شما را حل می کنیم و اگر احیاناً نتوانستیم حل کنیم آن موقع بیایید اینجا مشکل تان را مطرح کنید : این هم دلیل اثبات اینکه نیک پارس و سی دی پارس روی نت افراز هستند

http://www.axgig.com/images/80823041452621016293.jpg

دوست عزیز برای خراب کردن برند شما پست نذاشتم !!!!! فقط سوال پرسیدم !

من ماژول نیک پارس رو از داخل کنترل پنل سایت برداشتم نصب میکنم صفحه سفید میشه ! تغییر وضعیت میدم صفحه سفید میشه ! سفارش ثبت میشه صفحه سفید میشه ... نه برای یک فروشگاه برای 5 تا فروشگاهی که روی نت افراز هست اینطوری میشه ... یک فروشگاه هم دارم روی پارس دیتا اون درسته .

مشخصات سایت رو فرستادم خودتون برام نصب کنید و چندبار در کنترل پنل نیک پارس تیکت زدم ولی پاسخی دریافت نکردم ! لطفا سرتون خلوت شد پیگیری کنید .....

( شرکت نیک پارس کیفیت خیلی کیفیت خوبی داره و  حدود 8 تا اکانت اونجا دارم و خیلی هم راضی این اولین مشکلی هست که بر خوردم و هاست نت افراز حررررررف نداره و این هم اولین مشکی است که باهاش برخورد کردم و پارس دیتا با اینکه پشتیبانی خوبی داره ولی اصلا کیفیت خوبی نداره ( اینم گفتم برای اون دوستان منفی گرا که از متن بالا حرف و شایعه درست نکن ) )

لینک به دیدگاه

روی فروشگاه شما نسخه اول ماژول پیامک را نصب کردم و همانطور که ملاحظه فرمودید در زمان ثبت نام مشتری و ثبت سفارش و در برگشت از بانک و در زمان تغیر وضعیت سفارش مثل ساعت دقیق و درست کار میکند و هیچ صفحه سفیدی وجود ندارد

اینکه در هنگام نصب ماژول صفحه سفید نشان داده می شود ربطی به ماژول ندارد و فکر نمی کنم زیاد مهم باشد چون ماژول نصب شده و کار می کند اما اگر می خواهید دلیلش را بدانید بهتر است دیباگ را در سایت تان فعال کنید تا خطا را ملاحظه کنید و از یکی از مدیران انجمن علت خطا را بپرسید و رفع کنید

لینک به دیدگاه

امکان ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت با پیش شماره 50001 به سامانه افزوده شد

همچنین نیک پارس مجهز به گواهی امنیت SSL گردیده و نماد اعتماد الکترونیکی سایت نیک پارس دو ستاره شد.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

به مناسبت عید سعید غدیر خم، امکان ارسال به بلک لیست برای تمامی پیام ها (حتی پیامک های تبلیغاتی) "به صورت آزمایشی" در سامانه فعال گردید.

1- این ارسال با سیم کارت های معمولی و از طریق مودم GSM انجام می گردد.

2- کیفیت ارسال بالا بوده اما ممکن است تا ارسال تمامی پیام ها - خصوصا در ایام ترافیک ارسالی یا در ارسال های بالا - با تاخیر انجام پذیرد.

3- این نوع ارسال به هیچ عنوان بازگشت اعتبار نخواهد داشت چرا که به تمامی شماره های فعال، ارسال ها انجام می گردد.

4- با توجه به اینکه گزارش ارسال از طریق سیم کارت دریافت می شود، ممکن است گزارش دقیقی ارائه نگردد.

5- جهت ارسال پیام می بایست از قسمت انتخاب شماره در بخش های ارسال، +98sim را انتخاب نمایید.

6- تعرفه این ارسال، دقیقا مطابق با تعرفه اصلی (اپراتور 1000 و 3000) می باشد.

7- در صورت استقبال بالا از این نوع ارسال، ممکن است محدودیت هایی در آینده اعمال گردد.

8- جهت فعالسازی این امکان و اختصاص خط می توانید درخواست خود را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال فرمایید.

9- جهت فعال شدن این امکان و خط +98sim می بایست از طریق تیکت درخواست تان را ارسال یا با شماره 09149094295 تماس بگیرید.

10- سوالات و پیشنهادات خود در مورد این امکان را می توانید از طریق تیکت پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

ضمناً این سرویس هم مثل تمام امکانات دیگر نیک پارس رایگان می باشد.

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

** جشنواره خطوط غیر متناظر **

به اطلاع می رساند از تاریخ 24 مهرماه لغایت 20 آبان ماه تعرفه خطوط غیر متناظر ( با پیش شماره 21000 ) برای خطوط  6 الی 10 رقمی به قیمت 5000 تومان ارائه می گردد.
(رنج شماره 21000123456  الی 210001234567890)

جهت سفارش ، خط را از طریق تیکت پشتیبانی استعلام نموده و سپس مبلغ را واریز نمایید تا فعال شود.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

پس از استقبال بی سابقه کاربران از جشنواره فعال سازی سرویس پیامک شماره های غیر متناظر ، این بار شماره های هشت رقمی نیک پارس تا پایان سال 1395 به قیمت 5000 تومان ارائه می گردد.

علاقمندان به ارسال و دریافت با شماره تلفن ثابت می توانند از طریق بخش خرید شماره داخل پنل اقدام فرمایند.
توجه داشته باشید تنها شماره های 8 رقمی متناظر (021 تهران و 026 البرز ) شامل این طرح می باشد.

nicpars.ir

sms.nicpars.ir

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و عرض ادب

ماژول ارسال پیامک پرستاشاپ نسخه سازگار با تمام ورژن های پرستاشاپ ( 1.4 و 1.5 و 1.6 ) و سازگاری کامل حتی با نسخه 1.6.1.5 جدید پرستاشاپ بصورت کاملاً رایگان در اختیار تمام کاربران عزیز پرستاشاپ می باشد .

ضمن اینکه پنل پیامک طلایی نیک پارس هم به رایگان در اختیار شماست با 2 شماره دلخواه 14 رقمی رایگان و 9 شماره اشتراکی رند رایگان و تمام امکانات سامانه برای کاربران بصورت رایگان فعال است این پنل با امکانات ویژه ای که دارد توسط برخی از همکاران حتی با قیمت های بالای 150 هزار تومان به فروش می رسد اما ما این پنل طلایی را با تمام امکانات به رایگان در اختیارتان می گذاریم.

ویژگیهای ماژول :

ارسال پیامک به مدیر فروشگاه و مشتری در هنگام ثبت نام مشتری جدید در سایت

ارسال پیامک به مدیر فروشگاه و مشتری در هنگام ثبت سفارش جدید در سایت

ارسال پیامک به مدیر فروشگاه و مشتری در هنگام ثبت سفارش رایگان جدید در سایت

ارسال پیامک به مشتری در هنگام تغیر وضعیت های مختلف سفارش

ارسال پیامک به مشتری بصورت مستقیم از بخش سفارش های مشتری

ارسال پیامک به مشتریان فروشگاه بصورت یکجا و مستقیم از بخش پیکربندی ماژول

ارسال پیامک های دلخواه شما به مدیر فروشگاه و مشتری در وضعیت های مختلف ثبت نام و سفارش

برخی از ویژگی های متمایز نیک پارس:

+ پنل دائمی و رایگان

+ شماره اختصاصی انتخابی رایگان جهت ارسال و دریافت پیامک

+ امکان استفاده از شماره های اشتراکی رند

+ فول امکانات رایگان

+ دارای بانک موبایل مشاغل کل کشور و استانها بصورت تفکیک شده

+ امکان ارسال به تفکیک جنسیت و سن

+ امکان ارسال به دکل های ایرانسل

+ امکان ارسال مستقیم محله ایی از روی نقشه

+ امکان ارسال با کدپستی و منطقه

+ دارای 2 خط خدماتی اشتراکی رایگان که امکان ارسال پیامک حتی به شماره های بلک لیست های مخابرات را دارد

+ دارای سرویس ارسال ایمیل انبوه با کمترین هزینه ( هر ایمیل 1 تومان )

+ دارای بخش هوشمند ارسال پیام به کاربران

+ دارای سیستم نظر سنجی

+ دارای سیستم پاسخگویی خودکار و یادآوری اقساط و اخطاریه و سیستم مسابقه و منشی عضویت و کد خوان و نوبت دهی آنلاین و هدیه دهی و تبریکات حرفه ایی هوشمند و ...

+ امکان ارسال و دریافت از شماره تلفن ثابت استان تهران و البرز

+ دارای سرویس VAS رایگان

+ دارای سرویس رایگان ایجاد آهنگ پیشواز همراه اول و ایرانسل

+ دارای سرویس ارسال پیام صوتی (بصورت پالسی و دقیقه ای) + وب سرویس پیام صوتی

+ و ...

جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://sms.nicpars.ir/register.jspd

جهت بررسی امکانات پیشرفته پنل با نام کاربری و رمز عبور ذیل از لینک زیر استفاده کنید:

نام کاربری:  test12345

رمز عبور:    12345

sms.nicpars.ir

ضمناً این ماژول به گونه ای طراحی شده که براحتی می توانید از بخش پیکربندی ماژول متنی که در هنگام ثبت نام مشتری جدید و یا ثبت سفارش و یا تغیر وضعیت سفارش به مشتری تان پیامک می شود را تغیر دهید و نیاز نیست فایلهای خود ماژول را تغیر دهید و همچنین امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی به تمام مشتریانیکه تاکنون در فروشگاه تان ثبت نام کرده اند بصورت یکجا و تک به تک وجود دارد.

در صورت نیاز به نصب و پیکربندی ماژول می توانید از بخش پشتیبانی درخواست دهید تا در عرض 5 دقیقه ماژول برایتان نصب و پیکر بندی شود (کاملاً رایگان)

این ماژول حتی در صفحه سفارشات مشتری بخش مدیریت فروشگاه هم امکان ارسال پیامک به کاربر را دارد و متن دلخواه تان را در صفحه سفارش می توانید به مشتری پیامک کنید

همچنین بخش پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی به شماست اگر موردی داشتید از داخل پنل تیک بزنید و یا با شماره 09149094295 تماس بگیرید تا فوراً به مشکل شما رسیدگی شود.

همچنین نیک پارس دارای گواهی امنیت ssl و نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره می باشد.

دوستانی که می خواهند از ماژول پیامک آی پرستا استفاده کنند هم می توانند در پنل پیامک nicpars.ir ثبت نام کنند چون سازگاری کامل با ماژول آی پرستا دارد.

ممنون از توضیحات خوب تون

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

به اطلاع می رساند تا 29 اسفند ماه خطوط ثابت تهران و البرز به قیمت 5000 تومان ارائه می گردد.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

به اطلاع می رساند تا 29 اسفند ماه خطوط ثابت تهران و البرز به قیمت 5000 تومان ارائه می گردد.

درود بر شما

در هنگام ثبت نام یک ارور میاد : متاسفانه قیمت گذاری انجام نداده اید

چیکار باید انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

بررسی گردید هیچ خطایی در ثبت نام وجود ندارد از مرورگر firefox یا گوگل کروم استفاده کنید تا به مشکلی بر نخورید - قیمت گذاری انجام شده و 0 ریال است . از اول رایگان بوده و تا همیشه رایگان خواهد ماند.

هر لحظه جهت پشتیبانی مشتریان آماده هستیم

شماره تماس و تلگرام 09149094295

ساعت تماس 8:30 صبح الی 23 شب

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با توجه به استقبال بی سابقه کاربران از جشنواره فعال سازی سرویس پیامک شماره های ثابت تهران و البرز ، مجدداً شماره های هشت رقمی استان تهران و البرز از طریق سامانه جامع پیامکی نیک پارس تا اطلاع ثانوی به قیمت 5000 تومان ارائه می گردد. (لازم به ذکر است قیمت این خطوط در حالت عادی 55000 تومان هست که فعلاً با 50 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد)

علاقمندان به ارسال و دریافت  پیامک با شماره تلفن ثابت می توانند از طریق بخش خرید شماره داخل پنل اقدام فرمایند.
توجه داشته باشید تنها شماره های 8 رقمی متناظر (021 تهران و 026 البرز ) شامل این طرح می باشد.

از این شماره حتی در ماژول پیامکی تان هم می توانید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

توضیحات و عنوان پست کاملاً گویاست و مشخص است ، پنل رایگان با ماژول رایگان و 2 خط اختصاصی رایگان و خط خدماتی اشتراکی رایگان بهمراه تمام امکانات دیگر رایگان هستند که در سامانه های دیگر برای تک به تک این موارد از شما پول دریافت می کنند

شما فقط تنها هزینه پیامکهای ارسالی تان را پرداخت می کنید یعنی به اندازه نیازتان پنل تان را شارژ می کنید فقط همین

بله پیامکهای فروشگاهی و گزارشات خرید به کاربر و مدیر فروشگاه ارسال میشه

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

واقعا از جناب حیدری ممنونم

هم سیستم خوبی دارن، هم پشتیبانی عالی..برای هر دو سایت خودم بوفالو و یاسین رایان استفاده کردم ازش.

متشکرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...