رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بر اساس حامل

puzzelfix

پست های پیشنهاد شده

دوستان چرا کسی این ماژول پرداخت بر اساس حامل رو با ورژن جدید پرستا هماهنگ نمیکنه

فکر کنم یکی از مهمترین ماژولای پرستا باشه

ایا کسی میتونه این کارو بکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان اگر کسی وقت داشت داشت این ماژول را با پرستا 1.6.0.14 هماهنگ کنه چون مجوعه ما که بشدت از این قضیه رنج میبره بقیه رو نمیدونم ما روزی فقط 40 تا سفارش از شهرستان داریم که به جای انتخاب پرداخت انلاین حامل پرداخت در هنگام تحول رو انتخاب میکنن و مجبوریم تک تک تماس بگیریم و بگیم انلاین پرداخت کنن

قبلا این ماژول با ورژن قبلی سازگار بود ولی الان نیست نمیدونم که مشکلش از چیه تو پرستاشاپ خارجیم مطرح کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیدیم

لینک به دیدگاه

دوستان اگر کسی وقت داشت داشت این ماژول را با پرستا 1.6.0.14 هماهنگ کنه چون مجوعه ما که بشدت از این قضیه رنج میبره بقیه رو نمیدونم ما روزی فقط 40 تا سفارش از شهرستان داریم که به جای انتخاب پرداخت انلاین حامل پرداخت در هنگام تحول رو انتخاب میکنن و مجبوریم تک تک تماس بگیریم و بگیم انلاین پرداخت کنن

قبلا این ماژول با ورژن قبلی سازگار بود ولی الان نیست نمیدونم که مشکلش از چیه تو پرستاشاپ خارجیم مطرح کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیدیم

موقت میتونی در ترجمه ماژول پرداخت هنگام تحویل درج کنی مثلا ویژه تهران یا ...

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

آره واقعاً منم خیلی با این مشکل دارم. خیلی هم گشتم، پیدا نکردم. 

اگه کسی راه حلی داره، یا ماژولی میشناسه لطفاً معرفی کنه. 

منم می‌خوام مثلاً پرداخت در محل فقط در حالت پیک موتوری (برای تهران) فعال بشه.

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام دوستان

منم این ماژول رو خیلی نیاز دارم 

که با اسم ship2pay هست

دیروز ورژنی رو دانلود کردم که ۱.۶ معرفی شده بود توی سایت خارجی ولی بعد از نصب و فعال سازی کل قالبم رو به هم ریخت

لطفا این ماژول رو آپدیت کنید اساتید گرامی

این ورژن ۱.۵ هست. میتونید آپدیتش کنید؟

shiptopay.zip

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

منم این ماژول رو خیلی نیاز دارم 

که با اسم ship2pay هست

دیروز ورژنی رو دانلود کردم که ۱.۶ معرفی شده بود توی سایت خارجی ولی بعد از نصب و فعال سازی کل قالبم رو به هم ریخت

لطفا این ماژول رو آپدیت کنید اساتید گرامی

این ورژن ۱.۵ هست. میتونید آپدیتش کنید؟

مدیران و اساتید گرامی؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

این رو آقای دارش (daresh) در انجمن اصلی پرستا انجام داده و کارهای خوب دیگه ای هم داره...

لینک به دیدگاه

سلام
این رو آقای دارش (daresh) در انجمن اصلی پرستا انجام داده و کارهای خوب دیگه ای هم داره...

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifshiptopay_1.6.zip

سلام. ممنون

بعد از نصب اسم ماژول چی هست. پیداش نمیکنم

مطمئنید ورژن ۱.۶ جواب میده؟

لینک به دیدگاه

سلام

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifshiptopay_1.6.zip

سپاس دوست عزیز

خیلی عالیه. اوکی شد

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif shiptopay_1.6.zip

با درود

با نسخه جدید 1.6.1.17 ناسازگاره و وقتی فعال میشه هیچ درگاه پرداختی رو نمیاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...