رفتن به مطلب

نصب پرستا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تازه عضو شدم و میخوام یک فروشگاه با پرستا بسازم.فقط در همین حد میدونم میشه باهاش فروشگاه ساخت.

متاسفنانه از فایل pdf اموزشی چیزی متوجه نشدم خودشم یک پیشفرض گذاشته.مثلا تصور کرده من فایل پرستا رو روی هاست اپ کردم.من کاملا مبتدی هستم و حقیقتا چون مفهوم کار رو نفهمیدم متوجه نشدم راجع به چی صحبت میشه.اگه لطف کنید خلاصه وار از ابتدا یک توضیحی بدین ممنون میشم شاید خیلی ها از دیدن این حجم اطلاعات منصرف بشن.از هیچی خبر ندارم.راجع به cpanel هم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد.لطفا یک توضیحاتی بدین که داستان چیه اصن؟!یک سوال دیگه هم پیش اومد واسم.موقع ثبت نام توی همین سایت به مشکل برخورد کردم.3 بار ثبت نام کردمو ایمیلو تایید کردم تا دفه اخر منو شناخت.یک سری جاها کلا این سایت انگار واقعا باگ داشت.از اونجا که این سایت هم با پرستا طراحی شده و قطعا بهترین برنامه نویسا روش کار کردن دلیل این باگ ها رو هم اگه کسی میدونست بگه لطفا.واقعا سپاسگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای مدیریت یک سایت اینترنتی بایستی موارد ابتدایی در حوزه فنی، محتوایی و گرافیکی را فرا بگیرید، آشنایی با مفهوم وب، امنیت، هاست، سرور، برنامه نویسی سمت کاربر، سمت سرور، فرازبان HTML ، زبانهای برنامه نویسی، و اسکریپت نویسی، سیستم مدیرت محتوا ( CMS) ، گرافیک تحت وب و ... که اگر در آنها متخصص نشوید ولیکن بایستی آنها را بشناسید. اگر در این زمینه مشتاق هستید و پشتکار خوبی دارید با کمک گوگل در هر زمینه می توانید مقالات بسیار زیادی را پیدا و مطالعه کنید. در مورد سیستم پرستاشاپ مفاهیمی چون سیستم پنل هاست، دیتابیس (بانک اطلاعاتی MYSQL) ، وب سرویس ها، را در حد کاربری و استفاده از این برنامه ها بایستی بدانید. و در پله بعدی با جستجو در همین انجمن به مقالات و نظرات بسیار آموزشی مفیدی دست پیدا کنید. والبته به محض آماده شدن راهنمای پرستاشاپ توسط مدیران محترم این سایت می توانید از آن استفاده کنید.

در مورد این انجمن هم در حال حاضر بر روی سیستم مدیرت محتوای IPB می باشد. و قسمت بازارچه بر روی سیستم پرستاشاپ پیاده سازی شده است. در مورد باگی که مطرح کردید یک عکس کپچر کنید و یا حداقل نوع Error را درج کنید تا مشخص شود مشکل شما چه چیزی بوده است؟

لینک به دیدگاه

اگر بودجه خاصی برای فروشگاه اینترنتی تدارک دیدید می تونید از یک نویسنده کمک بگیرید که بهتون توی این موارد ابتدایی کمک کنه

در غیر اینصورت باید بین 3 تا 6 ماه زمان بگذارید تا با پرستا آشنا و به این موارد مسلط بشید، حالا خودتون حساب کنین ببینین وقت بگذارید یا سرمایه؟

لینک به دیدگاه

عکس ندارم ولی بعد تایید میل هرسری خواستم وارد بشم گفت همچین یوزری وجود نداره.این چیزایی که شما گفتی یه عمره!!کلا نا امید شدم!

با همین یوزر مشکل داشتید؟ شاید تو وارد شدن کاراکترها را بدرستی وارد نکردید،

در مورد اون مطالب نا امید نشید دوست گرامی من گفتم نکات رو به صورت آشنایی و نه تخصصی،

دوستمون moghimi لپ مطلب سیستم پرستا را گفتند: بین "هزینه" و "زمان + انرژی" یکی را بایستی انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من تازه عضو شدم و میخوام یک فروشگاه با پرستا بسازم.فقط در همین حد میدونم میشه باهاش فروشگاه ساخت.

متاسفنانه از فایل pdf اموزشی چیزی متوجه نشدم خودشم یک پیشفرض گذاشته.مثلا تصور کرده من فایل پرستا رو روی هاست اپ کردم.من کاملا مبتدی هستم و حقیقتا چون مفهوم کار رو نفهمیدم متوجه نشدم راجع به چی صحبت میشه.اگه لطف کنید خلاصه وار از ابتدا یک توضیحی بدین ممنون میشم شاید خیلی ها از دیدن این حجم اطلاعات منصرف بشن.از هیچی خبر ندارم.راجع به cpanel هم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد.لطفا یک توضیحاتی بدین که داستان چیه اصن؟!یک سوال دیگه هم پیش اومد واسم.موقع ثبت نام توی همین سایت به مشکل برخورد کردم.3 بار ثبت نام کردمو ایمیلو تایید کردم تا دفه اخر منو شناخت.یک سری جاها کلا این سایت انگار واقعا باگ داشت.از اونجا که این سایت هم با پرستا طراحی شده و قطعا بهترین برنامه نویسا روش کار کردن دلیل این باگ ها رو هم اگه کسی میدونست بگه لطفا.واقعا سپاسگذارم

دوست من  شما میتوانید از طریق بازارچه درخواست راه اندازی فروشگاه و هزینه پیش بینی شده را انجام دهید  تیم پرستا شاپ  فروشگاه را در بهترین حالت به شما در حد اقل زمان  تحویل مینماید باقی کار نیز  مثل وارد کردن محصولات در سایت بسیار ساده میباشد که میتوانید در همین انجمن یاد بگیرید  البته فکر میکنم تیم پرستا پشتیبان سایت شما را هم تا مدت خاصی انجام میدهد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز کل مراحل رو از صفر میشه بنویسین تا هدف دار تحقیق کنمو انجامش بدم؟

از شروع نصب تا اماده شدن سایت تیتر وار.تازه خدمتم تموم شده قبل خدمت برنامه نویسی ویندوز با C# میکردم فک نکنم به قول شما دوستان 2- 3 ماه بیشتر زمان ببره.هرچند مشکل هزینه نیس ولی دوس دارم با مشکلات خودم بجنگم

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین مرجع همین انجمنیه که داخلش هستید

عجله نکنید و با سیستم کار کنید ، کم کم همه چی دستتون میاد.

هر سوالی براتون پیش اومد در همین انجمن جستجو کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یک مشکل پیش اومد واسم.این قالب پیش فرضه.این سه عکس مشخص شده و اون سطر مربوط به شاخه ها رو چطور تغییر بدم؟

رفتم قسمت شاخه ها شاخه جدید و زیر مجموعه برای شاخه جدید اضافه کردم ولی اضافه نشد.فقط اولین شاخه رو که تغییر اسم دادم اعمال شدم.اون سه تا شاخه دیگه نه توی لیست شاخه ها هست نه میشه حذفشون کرد نه میشه شاخه جدید اضافه کرد

http://uupload.ir/files/3x20_2.png

راجع به cvs هم یک توضیحاتی بدین ممنون میشم از سرچ چیزی دستگیرم نشد

لینک به دیدگاه

قبل از ارسال پست جستجو کنید

تغییر منوی بالا از پیکربندی ماژول منوی افقی یا همون blocktopmenu

تغییر اون عکس سمت راست (اسلایدشو) از پیکربندی ماژول اسلایدر یا همون homeslider

تغییر دو عکس سمت چپ از طریق ماژول پیکربندی قالب یا همون themeconfigurator

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...