رفتن به مطلب

ثبت نویسنده و تاریخ انتشار

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

میخواستم بدونم آیا تو پرستاشاپ امکان اینکه بفهمی کدوم کاربر محصول رو اضافه کرده و در چه تاریخی اضافه کرده وجود داره ؟؟؟

بله

از داخل پنلتون قسمت "پارامترهای پیشرفته" و بعد از اون قسمت "گزارش ها"

همه چیز رو گزارش نمیده اما اضافه کردن و تغییر محصول و ورود و  بیشتر موارد کلی رو با ذکر نام کاربر و زمان دقیقش اعلام میکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله

از داخل پنلتون قسمت "پارامترهای پیشرفته" و بعد از اون قسمت "گزارش ها"

همه چیز رو گزارش نمیده اما اضافه کردن و تغییر محصول و ورود و  بیشتر موارد کلی رو با ذکر نام کاربر و زمان دقیقش اعلام میکنه

اینو میدونیم 

میخوایم کنار محصول فقط به صورت کلی نام نویسند و تاریخ انتشار تو سایتو نشون بده 

این همه جزییات به درد نمی خوره

لینک به دیدگاه

اینو میدونیم 

میخوایم کنار محصول فقط به صورت کلی نام نویسند و تاریخ انتشار تو سایتو نشون بده 

این همه جزییات به درد نمی خوره

فکر نمی کنید این چیزی که الان دارید میگید به سوالی که اول پرسیدید هیچ ربطی نداره؟

هنوز نمیدونم برای مشتری میخواید این نمایش داده بشه یا ادمین، در هر صورت امکان فهمیدن اون چیزی که گفتید به اون صورتی که عرض کردم وجود داره . حالتی به غیر از اون رو باید ماژول باشه .

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنید این چیزی که الان دارید میگید به سوالی که اول پرسیدید هیچ ربطی نداره؟

هنوز نمیدونم برای مشتری میخواید این نمایش داده بشه یا ادمین، در هر صورت امکان فهمیدن اون چیزی که گفتید به اون صورتی که عرض کردم وجود داره . حالتی به غیر از اون رو باید ماژول باشه .

نه فکر نمی کنم.بزارین از اول توضیح بدم 

وقتی یه محصولی رو تعریف می کنین بعد از ذخیره کردن تو صفحه محصول ها نشون داده میشه 

من می خوام تو پنل مدیریت( برای خودم نه مشتری )کنار محصولات نشون داده بشه که کدوم کارمند و چه تاریخی این محصولو تعریف کرده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...