رفتن به مطلب

اصلاح قالب

amirjani

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

یه مشکلی برام پیش اومده که نمیدونم مربوط به قالب هست یا ماژولها و در صورتی که سوالم رو جای نامناسب میپرسم پیشاپیش از دوستان پوزش میخوام

امروز برای تغییر رنگ بخشی از یکی از ماژولها تغییراتی در کد مربوطه ایجاد کردم

تغییرات فقط در حد تغییر کدهای رنگ بود اما بعد از ذخیره کار متوجه شدم یک سطر خالی تو تمام صفحات سایت اضافه شده

تو تصویری که آپلود کردم سطر خاکستری رنگ مشخصه که به بالای صفحه اضافه شده

چطوری باید این سطر رو حذف کنم و در حقیقت اون کادر مشکی رنگ رو بالا بکشم؟

http://www.ebargesabz.ir/Untitled.jpg

سپاس از راهنماییتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه ظاهرا بعد از اولین تغییر از فایل اصلی بکاپ گرفتم و بعد از جایگزینی باز هم شاهد همین وضع بودم ):

فایلی که تغییر دادم مربوط به رنگهای ماژول ورود پاپ آپ سایت پرستااستور بود و الانم هرچی نگاه میکنم متوجه تغییر خاصی نمیشه

راه سختی هم وجود داره؟

ممنون از همراهیتون

لینک به دیدگاه

سلام.
بنظرم اون بخش قبلا هم وجود داشته، ولی چون همرنگ قسمت پایینش بوده به نظر یک قسمت واحد میومده.
حالا شما مجددا کد رنگ اون سطر رو با قسمت پایینش یکی کنید.

لینک به دیدگاه

پوزش از دوستان

فراموش کردم اعلام رفع مشکل کنم

همونطور که SWAG عزیز فرمودن قبلا بخاطر همرنگ بودم با کادر پایینی متوجه این مشکل نشده بودم

دلیل وجود این کادر هم قرارگرفتن کد آمارگیر histats در هدر بود که با جابجایی کد مشکل بطور کامل برطرف شد

سپاس از همراهی دوستان

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام 

من میخوام ظاهر سایتمونو عوض کنم یا اینطوری بگم که میخوام ظاهر سایتمونو ویرایش کنم مثلا عکسارو عوض کنم عکسای اسلاید سایت رو عوض کنم اما پیدا نمیکنم که کجا ویرایش کنم ماژول ویرایش قب هم صب کردم اما نمیدونم کجا میره اگه میشه خواهشا در رابطه با این موضوع راهنمایی کنید و اینکه در رابطه با ماژولی که نصب میشه لطفا راهنمایی کنید که کجا قرار می گیره چطوری استفاده کنم ازش ممنون

لینک به دیدگاه

بخش های مختلف سایت به صورت ماژول هستند

میتونید به بخش ماژول ها - ماژول ها مراجعه کنید سپس در بخش جستجوی اون نام ماژول مورد نظر خودتون رو بنویسید تا براتون بیاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...