رفتن به مطلب

خريد مهمان

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

آيا در پرستا امكاني هست كه شخصي كه ميخواهد خريد كند مجبور نباشد از اول ثبت نام كند ؟ و خودمان آدرس ايميل و اسم را بگيريم و بعد آدرس گيرنده و تلفن و .....را بپرسد يعني به كاربر نگوييم كه بايد عضو شود

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 months later...

از سربرگ ماژولها بخش "پرداختها و درگاه ها" باید یک ماژول پرداخت رو نصب کرده باشی. توی سایتت لوگوی ماژول پی لاین رو داری. اول از نصب بودنش مطمئن شو بعد از سربرگ "پرداخت" محدودیت ارز رو روی ریال و تومان بذار، محدیدیت گروه ها رو هم روی پیش فرض وو محدودیت کشور رو هم روی ایران.

بعد ببین مشکلت حل شده یا نه.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

ماژول برای کاربر ثبت نام شده درسته

برا مهمان مشکل داره

من هم دقیقا همین مشکل رو دار همه چیز تا درسته تا کاربر مهمان روی پرداخت آنلاین کلیک میکنه به یک صفحه از فروشگاه خودم هدایت میشه که عنوانش هست  تایید هویت لطفا اساتید راهنمایی کنید 

در تنظیمات پرداخت هم ،ارز روی ریال و پرداخت مهمان هم تیک دارد از ماژول پارس پال استفاده میکنم پشتیبانی پارسپال هم گفته مربوط به تنظیمات فروشگاهتونه

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...