رفتن به مطلب

همکاری با فروشندگان پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به همه ی مدیران فروشگاه های پرستاشاپ

با توجه به اینکه همه اینجا فروشنده هستن و فکر میکنم توانایی پوشش همه ی محصولات رو نداریم میخواستم پیشنهاد همکاری بدم تا محصولات بیشتری رو بتونیم تامین کنیم

بنده خودم توی بخش لوازم خانگی و صوتی تصویری فعالیت دارم و میتونم تامین کننده کالای شما توی این بخش باشم.

شما هم شاخه فعالیتتون رو اینجا بگید تا بیشتر همکاری کنیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر بسیار خوبیه و میتونه باعث همکاری بیشتر فروشگاهها با هم بشه.

برنامه هایی برای راه اندازی چنین بخشی داریم ولی متاسفانه تا به حال فرصت انجامش رو پیدا نکردیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

نیاز به درج آدرس سایت نیست چون بعضی کاربران که تازه وارد حیطه فروشگاه داری شدن به جای همکاری ، ایده برداری می کنن و...

اگر از کارهای تابلوهای تزیینی و دکوراسیون طلای نانو خواستین می تونین روی ما حساب کنین مثل:

http://s6.picofile.com/file/8214851318/%DA%AF%D9%84_%D9%85%DB%8C%D8%AE%DA%A9_%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88.jpg

مهدی جان از مشهد چند نفر رو به صورت پیمانی یا قراردادی یا ... انتخاب کنین و چند فعالیت رو به صورت جداگانه مشخص کنین و به این کارمندان محول کنین مثلا مدیر روابط عمومی یا تبلیغات ( یادمه یه زمانی خبرهای اخذ نمایندگی قالب های لئو یا گرفتن دفتر پرستاشاپ فارسی یا تغییر آدرس رو در انجمن شاپ کیپر خودتون اعلام می کردین) این انجمن جای کار خیلی وسیعی داره که اگر خوب ساماندهی و مدیریت بشه از هر لحاظ دارای نفع هست، فقط مدیریت می خواد ، کارهای اجرایی رو محول کنید و اینکه مطالب انجمن رو مقداری به روز کنید، کاربرانی مثل من و سایر دوستان دنبال مطالعه تاپیک های جدیدتری هستن که باعث پیشرفت کار خودشون هم بشه، در کنارش چهار تا تاپیک هم پاسخ می دن

البته این پیشنهاد من هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

پیرو صحبت های

دوستمون moghimi

با خودم در مورد آینده فکرهایی میکنم

و اینکه به مدد سیستمهای مدیریت محتوا (CMS) و عمومیت آن

"هر ایرانی یک وبسایت شخصی یا تجاری خواهد داشت" دیگر فقط شعار تبلیغاتی نیست و کم کم شاهد گسترش آن هستیم.

اگر مراحل فراگیری مباحث آی تی در بین جامعه را به طور کلی در دسته بندی هایی در 15 سال اخیر قرار دهیم. می توانیم یک تجدید خاطره کنیم با کلید واژه های زیر که البته اینها بخشی از موارد می باشند و قطعا موارد زیادی را ممکن است شما به یاد داشته باشید:

- خرید کامپیوترهای گرانقیمت با سیستم عامل داس، ویندوز 95 ، 98 و...

- استفاده از اینترنت با تکنولوژی Dialup از قشر فرهیخته و دانشجویان،

- دوره استفاده از یاهومسنجر و تشویق جوانان بخاطر ارتباطات مجازی،

- رونق کافی نتها و گیم نت ها البته گیم نت ها از خیلی قبل تر ها در کلوپ ها با کنسولهای قدیمی چون آتاری، میکرو، سگا، پلی استیشن 1 و ... مطرح بودند و تاریخی بیش از 20 سال داشته اند.

- ظهور CMSها و انجمن سازها،

- سایت های دانلود،

- متوجه شدن مسئولین از عواقب اینترنت و سیستم ف/ی/ل/ت/رینگ

- مقاومت در برابر ورود تکنولوژیها به خصوص مباحث آی تی و اینترنت

- شکست مقاومت با ورود تکنولوژیها با نقش و بازیگری گجتها بخصوص تلفن همراه و حمایت اپراتورهای متمول

- و ......

البته من عقیده دارم در این حوزه نباید کورکورانه دنبال تبعیت محض از بیگانگان باشیم و با تکیه بر فرهنگ و عرف جامعه خود از تکنولوژی  استفاده کنیم. چرا که شرایط و تاریخ و فرهنگ هر کشوری در جهان مستقل است و بهتر است تکنولوژی در خدمت فرهنگ باشد نه برعکس آن...

کسب و کار اینترنتی به عنوان یکی از زیر مجموعه های مباحث آی تی در کشور ما در حال حاضر با گذر از مراحل قبل کم کم وارد مرحله جدیدی از دگردیسی خود می شود، و کم کم در گذر زمان جای خود را در رقابت با تجارت سنتی باز می کند،

با افزایش وب مسترها رقابت بین استارت آپ ها وارد مرحله کاملاً جدیدی می شود. و البته با بررسی و مطالعه کشورهای پیشرفته که مدتها قبل تر از این مراحل با سرعت بیشتری نسبت به ما گذر کرده اند. می توان تا حدودی آینده این حوزه را در ایران حدس زد و برندگان واقعی این حوزه همانهایی هستند که تجربه قبلی را دوباره تجربه نمی کنند و با الگوبرداری از این کشورها به شکل صحیح و توام با تغییر آن در جهت متناسب کردن با فرهنگ بومی از ظرفیت های موجود در آن استفاده می کنند. (نمونه فعلی دیجی کالا با تاثی از آمازون)

همه این موارد را به عنوان مقدمه ای گفتم که اگر دوستان در این انجمن قصد انجام همکاری و توسعه تنوع اجناس در فروشگاه های خود را دارند، ابتدا بایستی کسب و کار خود را بر مبنای اهداف خود به سرمنزل مقصود برسانند سپس به فکر توسعه آن باشند. نه اینکه بخواهند با کمک دیگران و به خیال تنوع اجناس به فکر سودآوری بیشتر باشند.

در حال حاضر کسب و کارهای آنلاینی همچون دیجی کالا، 5040، بامیلو - سایتهای نیازمندی مثل دیوار،شیپور، ایسام، با الگوی ای بی سایتهای خبری دارای رنکینگ بالا- سایتهای علمی و تخصصی و ... درسهای زیادی را برای کارآفرینان جوان در ایران می توانند داشته باشند.

این تاپیک برای من خیلی جالب است و دوست دارم همه عزیزان در آن ایده و نظر بدهند.

لینک به دیدگاه

سلام

بهنام جان ممنون از توجهت ، همانطور که گفتم برنامه هایی داریم ولی نیاز به بررسی دقیق و فراهم شدن شرایط داره. فعلا در شرایط گسترش فعالیتهای پرستاشاپ هستیم و نیرو و توان کافی برای اضافه کرد بخش جدیدی به فعالیت هامون رو نداریم ولی قطعا این مورد مد نظرمون هست و اگه بتونیم حتما اجرائیش میکنیم.

بخش بلاگ پرستاشاپ هم راه اندازی شده و به زودی مطالب جدید در این بخش اضافه خواهند شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...