رفتن به مطلب

ماژول پرداخت در هنگام تحویل برای پرستا 1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در پرستا 1.5 ماژولی داشتیم با نام پرداخت در هنگام تحویل ( Cash On Delivery ) که در پرستا 1.6 حذف شده بود. ( علت را نمی دانم. )

البته این ماژول کاربرد زیادی ندارد اما در سه مورد به شما کمک زیادی می کند.

1 - زمانی که شما فروشگاهی تازه تاسیس کرده اید و برای آزمایش می خواهید سبد خرید تا دریافت کد رهگیری به اتمام برسانید.

2 - زمانیکه شما فروشگاهی دیگر دارید که به یکی از سیستم های واسط خرید پستی متصل می باشد اما فروشگاه جدید شما هنوز به این سیستم وصل نشده است. به این طریق می توانید فاکتور را در فروشگاه قبلی به صورت دستی خودتان ثبت کنید و ارسال را انجام دهید.

3 - زمانی که شما فروشگاهی دارید که فقط اجناس را به وسیله پیک موتوری ارسال می کند و هزینه را در محل دریافت می کند.

cashondelivery-master.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
در پرستا 1.5 ماژولی داشتیم با نام پرداخت در هنگام تحویل ( Cash On Delivery ) که در پرستا 1.6 حذف شده بود. ( علت را نمی دانم. )
البته این ماژول کاربرد زیادی ندارد اما در سه مورد به شما کمک زیادی می کند.
1 - زمانی که شما فروشگاهی تازه تاسیس کرده اید و برای آزمایش می خواهید سبد خرید تا دریافت کد رهگیری به اتمام برسانید.
2 - زمانیکه شما فروشگاهی دیگر دارید که به یکی از سیستم های واسط خرید پستی متصل می باشد اما فروشگاه جدید شما هنوز به این سیستم وصل نشده است. به این طریق می توانید فاکتور را در فروشگاه قبلی به صورت دستی خودتان ثبت کنید و ارسال را انجام دهید.
3 - زمانی که شما فروشگاهی دارید که فقط اجناس را به وسیله پیک موتوری ارسال می کند و هزینه را در محل دریافت می کند.

من پرستاشاپ 1.6 دارم حذف نشده تا جایی که میدونم شاید موقع نصب قالب حذف کردین .اگه لازم دارین دکمه پسندیدم رو بزنید تا در همین پست براتون بذارم .

موفق باشید .

cashondelivery.zip

لینک به دیدگاه

من پرستاشاپ 1.6 دارم حذف نشده تا جایی که میدونم شاید موقع نصب قالب حذف کردین .اگه لازم دارین دکمه پسندیدم رو بزنید تا در همین پست براتون بذارم .

موفق باشید .

ممنون از لطف شما

خودم جداگانه داشتم که فراموش کردم اضافه کنم.

من چند روز پس از نصب پرشتا متوجه شدم که این ماژول وجود ندارد اگر شما دارید پس حدستان درست است. احتمالا در نصب قالب این اتفاق افتاده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...