رفتن به مطلب

افزایش حجم آپلود فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به شما دوستان گرامی و ادمین پرستا

من قبل از مطرح کردن سوالم فروم رو سرچ کردم اما به جواب کاملی نرسیدم.

سوال اینه که من الان یه فایل 50 مگابایتی دارم و میخوام آپلود کنم روی سایت ولی در قسمت تنظیمات و حداکثر حجم آپلود رو 20 مگابایت اعلام کرده.

حالا چجوری میشه این میزان حجم آپلود رو تغییر داد. این سوال خیلی از دوستان هستش.

آیا باید تو کدها جایی رو تغییر بدم؟ مطمعنا می دونین که هیچ سروی فایل php.ini خودش رو نمیزاره کاربر بره دستکاری کنه. پس این راه حل درستش نیست.

ممنونم اگر پاسخ داده بشه

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر این محدودیت از هاست شما باشه کاریش نمیشه کرد جز درخواست از سرویس دهنده هاست.

به هر حال در انجمن جستجو کنید و بحث های مشابه و راه حل های داده شده رو انجام بدید.

لینک به دیدگاه

فایل config.inc.php که دوستمون فرمودند مربوط به فایل های پیوست فکر کنم باشه نه محصولات.

نیازی به فایل php.ini سرور هم نیست. خودتون یه فایل php.ini درست کنید و توی پوشه admin سایتتون آپلود کنید.

فایل رو برات ضمیمه کردم. توی خط 730 و 876 حداکثر حجم هر پست و هر فایل رو زیاد کردم. یادتون باشه که اندازه حجم پست رو بیشتر از حجم فایل ضمیمه بذارید. بعد از توی قسمت تنظیمات می تونید عدد بیشتری رو برای حداکثر حجم مجاز قرار بدید.

پسورد فایل ضمیمه 123 هست

یا علی

php.zip

لینک به دیدگاه

فرمایش شما درست ولی معمولا هیچ هاستی محدودیت 20مگابایتی برای آپلود نداره. این کانفیگ پیشفرض هاستی هست که شما سفارش می دی و برای تغییراتش باید این کار رو انجام بدی.

dastnevis عزیز در صورتی که جواب گرفتی اطلاع بده لطفا

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمام شما دوستان بابت لطفی که در پاسخ دادن دارین. سرور این سایت دست خودم هستش و محدودیتی در آپلود نداره. هم روش جناب سهند رو و هم روش دوست خوبم گالینا رو انجام دادم. اما تغییری صورت نگرفت. لازم به ذکر که فایل پیوست شده

galina جان رو در پوشه Admin2 قرار دادم.

من با وردپرس کار می کنم و اونجا برای افزایش حجک آپلود فایل httacc رو ویرایش می کنیم. شاید فایل دیگه ای و قسمت دیگه ای باید باشه که در این سی ام اس که بشه اون میزان رو که بیست مگابایته رو تغییر داد. الان این بیست مگابایت کجا تنظیم شده

که همونجارو پیدا کنیم و تغییرش بدیم دوستان؟!!

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

من مشکلم از این دوستمون حادتره! تو قسمت محصول قابل دانلود حداکثر حجم فایل قابل آپلود را 2 مگابایت زده که تو قسمت تنظیمات مدیریت هم نمیشه از 2 مگابایت بیشترش کرد! تو فایل config.inc.php نگاه کردم رو 100 تنظیم بود. من یه محصول دانلودی با حجم 12 مگابایت دارم نمی دونم چکارش کنم.

خارج از پرستا شاپ من فایلهای 50 مگابایتی رو هم آپلود کردم و مشکلی نبوده، دوستان خواهش می کنم کمک کنید مشکل حل شه

لینک به دیدگاه

شما به مدیریت - ابزارها - مولدها برید و در بخش ویژه این عبارت رو بنویسید و تولید htaccess رو بزنید.

php_value upload_max_filesize 20M

البته عدد 20 رو به دلخواه تغییر بدید.

این در صورتی هست که سرور شما اجازه تغییر این مورد از طریق htaccess رو بده.

در ضمن تا جایی که میدونم پرستاشاپ محدودیت آپلود نداره.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از رهنمائی Danoosh عزیز

مشکلم کامل حل نشد اما الان حداکثر شده 8M که این خیلی بهتر از حداکثر 2M

آیا راهی هست که چند فایل با حجم کمتر رو به عنوان یک محصول قابل دانلود قرار بدهیم؟

( ظاهرآ تو بخش محصولات تنها یک فایل رو میشه آپلود کرد)

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 1 year later...

دوست عزیز نتیجه این است که همه سرورها مشکل دارند و هیچ مشکلی از جانب پرستا وجود ندارد . الحمداله

دوست خوبم خب انتظار دارید مشکلی که مربوط به هاست هست رو بگیم مشکل از جای دیگه ست؟

لینک به دیدگاه

دو تا متغیر توی php.ini وجود داره که جلوی آپلود فایل رو میگیره

1.upload_max_filesize

2.post_max_size

مقدار دوم در اکثر هاست ها به طور پیش فرض روی 8 مگابایت هست (در نسخه نصب شده در ومپ سرور هم همین مقدار هست)

شما برای افزایش میتونید وی پی اس تهیه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

برای حل این مشکل ، از داخل هاستتون(cpanel) وارد " Select PHP Version " بشین و بعد "  Switch To PHP Settings " بعدش هم مقدار post_max_size     و    upload_max_filesize  رو تغییر بدین و ذخیره کنین در آخر هم وارد تنظیمات پرستاشاب بشین و حد اکثر حجم رو افزایش بدین. 

:)  :)  :)  :) 

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

برای حل این مشکل ، از داخل هاستتون(cpanel) وارد " Select PHP Version " بشین و بعد "  Switch To PHP Settings " بعدش هم مقدار post_max_size     و    upload_max_filesize  رو تغییر بدین و ذخیره کنین در آخر هم وارد تنظیمات پرستاشاب بشین و حد اکثر حجم رو افزایش بدین. 

:)  :)  :)  :) 

دمت گرم برادر

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

منم همین مشکل رو داشتم و با اینکه هاست 50 مگ تنظیم کرده بود ولی 8 مگ میشد آپلود کنم

راه حل اینه که تو محیط ادمین توی منو مدیریت --> تنظیمات حد اکثر حجم فایل ضمیمه رو تغییر بدین

پیشفرضش 8 هست 

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

منم همین مشکل رو داشتم و با اینکه هاست 50 مگ تنظیم کرده بود ولی 8 مگ میشد آپلود کنم

راه حل اینه که تو محیط ادمین توی منو مدیریت --> تنظیمات حد اکثر حجم فایل ضمیمه رو تغییر بدین

پیشفرضش 8 هست 

ابتدا باید به مدیریت هاست خود بگید تا حجم را افزایش بده

سپس منوی تنظیمات / تصاویر / حداکثر حجم فایل‌ تصاویر محصول شخصی سازی شده  : یک عدد 0 به اخر عدد موجود اضافه کنید

مثال :

8388608   را به 83886080  تغییر دهید

با اینکار حجم 8 مگ را به 80 مگ تغییر دادین

لینک به دیدگاه

من یه مشکل جدید دارم

اونم اینه که وقتی عکس از قسمت شخصی سازی توسط کاربر ارسال میشه ، عکس از لحاظ سایز و حجم و ریزولیشن و مود رنگ تغییر نکنه 

مثلا من عکس 9*6 سانت را با ریزولیشن 300 dpi ارسال میکنم ولی بعد که به قسمت مدیریت میرم حجم کم شده سایز تغییر کرده ریزولیشن هم شده 72

این یه مشکل بزرگه به نظر من

دانوش جان ممنون میشم راهنمایی کنید

و سوال 2 اینکه اصل فایل هایی که اپلود میشه توی کدوم فولدر میره ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...