رفتن به مطلب

انتقال سایت از روی یک پوشه تست در هاست به روی ریشه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من سایتم رو توی یه پوشه تست راه اندازی کردم و در فایل robots.txt زدم که این پوشه کراول نشه 

و حالا که کار تستم تموم شده و به یه دانش اولیه از پرستا رسیدم می خوام فایل هام رو از پوشه http://licenseoriginal.com/test/به پوشه اصلی سایت یعنی http://licenseoriginal.com منتقل کنم ، موضوع رو با پشتیبانی درمیان گذاشتم و اونها گفتن فایلها رو کپی کنید و آدرس سایت رو توی دیتابیس بروزرسانی کنید ، این بروزرسانی در دیتابیس به چه صورت انجام میشه ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول از دیتا بیست یک کپی بگیر اکسپورت کن

دوم  تو هاست جدید یک دیتا بیس جدید میسازی

در سی پنل  وارد  php myadmin  میشی و دیتابیسی که ساختید رو پیدا میکنید و رو کلیک میکنید و اونجا اطلاعات دیتا بیسی که ذخیره کرده بودید رو وارد میکنی امپورت میکنی وقتی که تموم شد  روی دیتا بیس کلیک میکنی و دنبال PS_shop_url میگردی روش کلیک میکنی و آدرس سایت رو تغییر میدی بعد ذخیره ش میکنید

ctrl+f  بزن زود تر پیدا میکنید

بعد پوشه های خودت رو وارد شاخه اصلی روت میکنی

در پوشه کانفیگ  فایل ستینگ رو پیدا میکنی و  یوز نیم و پسورد  دیتا بیسی که ساختید رو  جایگزین  میکنی

لینک به دیدگاه

سلام

هنگامی که روی یک هاست ، فروشگاه رو جابجا میکنید ، نیازی به تغییر در دیتابیس نیست و فقط کافیه مسیرها رو در جدول PS_SHOP_URL اصلاح کنید.

سپس یک بار به صفحه سئو رفته و ذخیره کنید تا فایل htaccess بازسازی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

هنگامی که روی یک هاست ، فروشگاه رو جابجا میکنید ، نیازی به تغییر در دیتابیس نیست و فقط کافیه مسیرها رو در جدول PS_SHOP_URL اصلاح کنید.

سپس یک بار به صفحه سئو رفته و ذخیره کنید تا فایل htaccess بازسازی بشه

موفق باشید

اگر  بنده سایتم رو در هاستی دیگر  نصب کردم  و فقط خواستم محصولاتم رو از سایت قبلیم  به سایت جدید انتقال دهم  باید چکار کنم

لینک به دیدگاه

دقیقا همین مراحل طی میشه. کافیه در جدول ps_shop_url آدرس دامنه جدید رو با قبلی جایگزین کنید

سلام و بی نهایت ممنون از پاسخ شما ،

اما وقتی  همه پوشه ها و فایلها رو به هاست جدید میبرم  ورژن فروشگاه هم عوض میشه  من فقط میخوام محصولاتم رو انتقال بدم  نه  کل سایت رو

لینک به دیدگاه

سلام

این امکان وجود نداره.

ایمپورت از طریق csv هست که هم ریسک بالایی داره و هم با زبان فارسی مشکل داره.

میشه این امکان رو با ماژول فراهم کرد که البته هزینه بالایی خواهد داشت. در صورت تمایل تیکت بزنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلامی مجدد

من داخل دیتابیس رفتم و table داخل دیتابیس رو که اسمش PS_Shop_URL بود به ریشه اصلی تغییر دادم

"مثل عکس پیوست شده "

ولی سایتم که بالا میاد فقط صفحه اصلیش بالا میاد و عکس محصولاتم و همینطور لینک محصولاتم بهم ریخته و همش ارور 500 میده ، و یه سری از اطلاعات رو میاره وجالبه که بعضی از لینک هام هنوز روی پوشه test هستن!!

سوالی که دارم اینه که فقط اون تیبل رو و فقط اون یه ردیف رو باید تغییر می دادم ولی انگار یه جای کار می لنگه ، و لینک محصول ها و ... رو باید چه طوری تغییر بدم؟؟؟

کل سایت ریخت به هم. :(  :(  :(

کلی بیچارگی کشیدم تا بفهمم چه خبره این پرستا....

کمک....

post-8905-0-89013400-1444852320_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وارد بخش   تنظیمات / سئو    بشین و یکبار روی دکمه ذخیره کلیک کنید ، سپس کش مرور گرتون رو خالی کنید درست میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...