رفتن به مطلب

کمک و راهنمایی برای سئو سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من میخوام سایتم صفحه اولش با کلماتی که دوست دارم و برام مهمه داخل گوگل بیاد صفحه اول باید چی کار کنم .

مثلا : خرید فیروزه نیشابور

در مورد سئو پرستاشاپ متاسفانه تجربه ای ندارم و نمیدونم باید چه عملی انجام بشه.

لطفا تمام کارهایی که لازم هست انجام بدم تا با یک یا چند کلمه خاص سایت بیاد صفحه اول بفرمایید

البته میدونم کار سختی هست و زمان نیاز داره ولی مطلبی در انجمن ندیدم

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

من میخوام سایتم صفحه اولش با کلماتی که دوست دارم و برام مهمه داخل گوگل بیاد صفحه اول باید چی کار کنم .

مثلا : خرید فیروزه نیشابور

در مورد سئو پرستاشاپ متاسفانه تجربه ای ندارم و نمیدونم باید چه عملی انجام بشه.

لطفا تمام کارهایی که لازم هست انجام بدم تا با یک یا چند کلمه خاص سایت بیاد صفحه اول بفرمایید

البته میدونم کار سختی هست و زمان نیاز داره ولی مطلبی در انجمن ندیدم

ممنون

اول از همه بگم که سعی کنید روی کلماتی که خودتون دوست دارید فوکوس نکنید ، روی کلماتی که کاربران بیشتر سرچ میکنن و رقابت کمتری توی هست کار کنید

سئو یه مفهوم و یه سری فعالیت کلی هست ، اینجوری نیست که بگیم سئوی پرستا اینجوریه سئو وردپرس اونجوری

البته یه سری تفاوت ها توی مثلا سئوی فروشگاهی با سایر وب سایتها ، یا نحوه انجام یه سری کارا توی cms های مختلف هست اما در کل همش یه چیزه

اول از همه مقالات خود وب سایت پرستاشاپ اصلی رو که در مورد سئو ارائه میده و بروز هست رو پیشنهاد میکنم

بعدش میتونید از مقالات فارسی که در مورد سئو نوشته میشه استفاده کنید

موتور های جستجو به مجموع یه سری المان ها اهمیت میدن که میشه گفت اولویت هم داره که شما باید همه اینهارو باهم نسبت به اولیوتشون روشون کار کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...