رفتن به مطلب

گیر کردن سایت! و عدم نمایش دکمه ی ذخیره در محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من دیگه اون علامت رفرش بالای تصویرش استاپ نمی کنه!! همش داره می چرخه

وقتی هم میخوام محصول تعریف کنم دکمه ذخیره غیر فعاله و روی علامت چرخیدن گیر کرده!

عکس ها رو ببنید...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام

این مورد بالایی چطور برطرف میشه

واقعا خیلی سرعت ثبت سیستم را کند کرده

بعضی وقت ها این چرخش بیشتر از 10 دقیقه طول میکشد

لینک به دیدگاه

سلام

این مورد بالایی چطور برطرف میشه

واقعا خیلی سرعت ثبت سیستم را کند کرده

بعضی وقت ها این چرخش بیشتر از 10 دقیقه طول میکشد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
سلام
خدمت همه دوستان
من هم این خطای فعال نشدن کلیدهای ذخیره و ماندن  و ذخیره رو در صفحه محصول داشتم. (نسخه 1.6.1.2) از فونت های گوگل گرفته تا پاک کردن کش اسمارتی  و در نهایت اجبار به نصب مجدد پرستاشاپ همه رو اجرا کردم نشد که نشد.
رفتم سراغ هاست و سرور و .... خلاصه بگویم به علتی که من هم نمی دونم چرا :
1-- با ارتقاء ورژن PHP از 5.3 (native) به 5.5 و سپس برگردوندن به 5.3 (native)
2-- با برداشتن تیک ماژولهای memcache و memcached و دوباره زدن تیک ماژولها
3--  رفرش در cpanel فراموش نشود.
4-- پاک کردن کش از مدیریت - پارامترهای پیشرفته - کارائی و رفرش مرورگر فراموش نشود
مشکل حل شد.
ضمنا در بیشتر موارد باروز این مشکل هاست با کنترل پنل cpanel بوده است
پیشنهاد من:

برای جلوگیری از خسارات مجدد هر شب از دیتابیس و هر 5 روز یکبار از کل فولدرهای هاست بک آپ می گیرم و در دراپ باکس ذخیره می کنم  تا در صورت بروز اشکال با کمترین خسارت احتمالی موارد بند 1 و 2 را انجام و اگر اطلاعات آسیب دیده باشد ریستور و اگر سالم باشد که ادامه کارکرد سایت بطور طبیعی خواهد شد.

در برخی سایتها در هنگام بک آپ گیری سرور این اشکال رخ می دهد. بیشتر این موارد هم با cpanel در فروم سایت prestashop ذکر شده است.

لینک به دیدگاه

سلام مرسی از جواب کاملتون ولی من یه راه حل ساده تر دارم.

بعد از خوندن کلی فروم نتیجه این شد پرستا کلا وقتی ایجکسش کامل نشه دکمه سیو فعال نمیشه ! یه فایر باگ روی فایر فاکس نصب کنین بعد توی قسمت کنسول اون ایجکسی که کامل انجام نمیشه رو ببینید!!!

برای من مربوط به یک ماژول بود که می خواست به یک سایت دیگه ای وصل بشه ولی چون ایران تحریم بود ،  نمی تونست ریکوئستش رو کامل کنه واسه همین همینطوری می چرخید...

من این خط ارتباط با اون سرور رو پاک کردم و درست شد. همین.

سلام
خدمت همه دوستان
من هم این خطای فعال نشدن کلیدهای ذخیره و ماندن  و ذخیره رو در صفحه محصول داشتم. (نسخه 1.6.1.2) از فونت های گوگل گرفته تا پاک کردن کش اسمارتی  و در نهایت اجبار به نصب مجدد پرستاشاپ همه رو اجرا کردم نشد که نشد.
رفتم سراغ هاست و سرور و .... خلاصه بگویم به علتی که من هم نمی دونم چرا :
1-- با ارتقاء ورژن PHP از 5.3 (native) به 5.5 و سپس برگردوندن به 5.3 (native)
2-- با برداشتن تیک ماژولهای memcache و memcached و دوباره زدن تیک ماژولها
3--  رفرش در cpanel فراموش نشود.
4-- پاک کردن کش از مدیریت - پارامترهای پیشرفته - کارائی و رفرش مرورگر فراموش نشود
مشکل حل شد.
ضمنا در بیشتر موارد باروز این مشکل هاست با کنترل پنل cpanel بوده است
پیشنهاد من:

برای جلوگیری از خسارات مجدد هر شب از دیتابیس و هر 5 روز یکبار از کل فولدرهای هاست بک آپ می گیرم و در دراپ باکس ذخیره می کنم  تا در صورت بروز اشکال با کمترین خسارت احتمالی موارد بند 1 و 2 را انجام و اگر اطلاعات آسیب دیده باشد ریستور و اگر سالم باشد که ادامه کارکرد سایت بطور طبیعی خواهد شد.

در برخی سایتها در هنگام بک آپ گیری سرور این اشکال رخ می دهد. بیشتر این موارد هم با cpanel در فروم سایت prestashop ذکر شده است.

لینک به دیدگاه

مرسی از راهمائی شما

من هیچ ماژول اضافه ای خارج از پیکر بندی اولیه و دیفالت و بعد نصب قالب پارمیس نداشتم اما در حین معرفی 8 یا 9 محصول به این اشکال برخورد و این احتمال ریکوئست به سایت یا مقصد دیگر در بک گراند رو دادم برای همین سیستم رو ریستارت و کش و ... پاک و سپس چیز پی ان سیسکو رو نصب و  بعد مرورگر های محتلف رو اجرا ولی مشکل به قوت خود باقی بود تا با روشی که عرض کردم نتیجه گرفتم.

امیدوارم دوستان به این نوع مشکلات بر نخوردند و با سهولت و بصورت روان و سریع به اهداف و کارهاشون با موفقیت دست پیدا کنند. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...