رفتن به مطلب

نقشه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

1- این نقشه سایت رو چجوری بسازم با خود پرستا میشه نقشه سایت خوب ساخت ؟ بعد آیا با سایتهای دیگه ای که نقشه سایت میسازن فرق داره یا یکی هستن و فرقی ندارن ؟ 

2-  اگه نقشه سایت پرستا خوب نیست پس یه سایت خوب معرفی کنید 

3-  اگه نقشه سایتی خود  پرستا میسازه خوبه پس چجوی نقشه سایت بسازم برا سایتم ؟

4- یعنی چه گزینه هایی تیک داشته باشن خوبه و چه گزینه هایی تیک نداشته باشن خوبه ؟ تیک همه رو بذارم؟

لطفا به صورت گزینه ای  ج بدید .ممنون 

http://s6.picofile.com/file/8217209034/Capture.JPG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نقشه سایت پرستا خوبه و مزیتش نسبت به سایر سایت ها اینه که میتونید براش cron job تعریف کنید تا خودش به طور مثال هر روز فایل نقشه رو به روز کنه

بخش هایی که میخواهید در موتورهای جستجو نمایش داده بشن رو انتخاب کنید و نقشه سایت رو تولید کنید

لینک به دیدگاه

نقشه سایت پرستا خوبه و مزیتش نسبت به سایر سایت ها اینه که میتونید براش cron job تعریف کنید تا خودش به طور مثال هر روز فایل نقشه رو به روز کنه

بخش هایی که میخواهید در موتورهای جستجو نمایش داده بشن رو انتخاب کنید و نقشه سایت رو تولید کنید

1 - ممنون به نظرتون تیک چه گزینه هایی باشه خوبه ؟   که برای گوگل هم خوب باشه 

2- و تیک چه گزینه هایی رو بردارم خوبه ؟    

مثلا این گزینه های تخفیف ، هویت ، تایید سفارش ، رسید سفارش ، کاهش قیمت ،مغازها ، آدرس ها ، پیگیری مهمان ، پیگیری سفارش، خطای 404 ، جستجو ،تامین کننده ، تایید هویت، تولید کننده ، فراموشی رمز  به نظرتون تیک بزارم یا نذارم ؟ به نظر من که اینا زیاد مهم نیستن درسته ؟

3-  و 

اگر می خواهید از وجود تصویر فایل ها بر روی سرور خدمات دهنده مطمئن شوید، علامت تیک داخل جعبه را فعال نمایید این یعنی چی ؟ تیک این گزینه رو بزارم یا نزارم ؟ 

لینک به دیدگاه

1 - ممنون به نظرتون تیک چه گزینه هایی باشه خوبه ؟   که برای گوگل هم خوب باشه 

2- و تیک چه گزینه هایی رو بردارم خوبه ؟    

مثلا این گزینه های تخفیف ، هویت ، تایید سفارش ، رسید سفارش ، کاهش قیمت ،مغازها ، آدرس ها ، پیگیری مهمان ، پیگیری سفارش، خطای 404 ، جستجو ،تامین کننده ، تایید هویت، تولید کننده ، فراموشی رمز  به نظرتون تیک بزارم یا نذارم ؟ به نظر من که اینا زیاد مهم نیستن درسته ؟

3-  و 

اگر می خواهید از وجود تصویر فایل ها بر روی سرور خدمات دهنده مطمئن شوید، علامت تیک داخل جعبه را فعال نمایید این یعنی چی ؟ تیک این گزینه رو بزارم یا نزارم ؟ 

در مورد 2 سوال اولتون ، ببنید منطقی ترین راه و درست ترین راه اینه که شما صفحه هایی که محتوای مربوط به کسب و کارتون ندارن رو از دید موتور های جستجو مخفی کنید، اکثر این صفحات رو خود پرستا میشناسه و داخل فایل روبوت دسترسی بهشون رو نمیده به گوگل

معمولا شما باید دقیقا تیک همین موارد رو بزنید ، که توی نقشه سایت نباشن ، وگرنه تازه تداخل هم اینجاد میشه ، شما تو نقشه گفتید گوگل بخونه اونجارو اما گوگل به در بسته ی فایل روبوت میخوره ،

در کل اصلا نگران نباشید بیشتر صفحاتی که حس میکنید محتوای به درد بخوری برای وب سایتتون ندارن رو توی نقشه نزارید ، فکر نکنید که حالا مثلا صفحه قوانین حقوقی رو گوگل بخونه توی وب سایتتون چقدر براتون خوبه ، نه اینطور نیست

در مورد سوال سوم اشتباه ترجمه هستش، خودم هم نمیدونم :D باید انگلیسیش رو بخونیم ببینیم دقیقا چجوری و چیو میخواد چک کنه

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

1- این نقشه سایت رو چجوری بسازم با خود پرستا میشه نقشه سایت خوب ساخت ؟ بعد آیا با سایتهای دیگه ای که نقشه سایت میسازن فرق داره یا یکی هستن و فرقی ندارن ؟ 

2-  اگه نقشه سایت پرستا خوب نیست پس یه سایت خوب معرفی کنید 

3-  اگه نقشه سایتی خود  پرستا میسازه خوبه پس چجوی نقشه سایت بسازم برا سایتم

شما این سوال رو روز قبل اینجا:

ساخت نقشه سایت

مطرح کردید ، همون موقع خود من هم بهتون جواب دادم  ، تشکر هم کردید، دیگه چه دلیلی داشته اومدید یه پست دیگه ساختید ، خب سوال داشتید همونجا به همون پست اضافه میکردید. یا اگر جواب من مشکلتون رو حل نکرد میگفتید هنوز مشکل دارید

لینک به دیدگاه

معمولا شما باید دقیقا تیک همین موارد رو بزنید ، که توی نقشه سایت نباشن ، وگرنه تازه تداخل هم اینجاد میشه ، شما تو نقشه گفتید گوگل بخونه اونجارو اما گوگل به در بسته ی فایل روبوت میخوره ،

یعنی چی ؟ چی تداخل میشه ؟

نظرتون چیه تیک همه گزینه ها رو بزارم و نقشه رو بسازم ؟ اگه این کارو بکنم گوگل خوشش میاد یا بدش میاد ،

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

با سلام و خسته نباشید
بنده وقتی تیک "اگر می خواهید از وجود تصویر فایل ها بر روی سرور خدمات دهنده مطمئن شوید، علامت تیک داخل جعبه را فعال نمایید" میزنم هنگام تولید نقشه سایت با ارور
500internal server error
Internal Server ErrorThe server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request
و یا
service unavailable
روبرو میشم
این گزینه برای ثبت تصاویر در نقشه سایت برای گوگل هست اگر اشتباه نکنم حالا اگر حجم تصاویر روی سرور زیاد باشه به نظرتون چطور این مشکل رو برطرف کنم ؟
مقدار max_execution_time در PHP سرور 1000 هست و در مورد مقدار timeout در apache نمیدونم. فکر میکنید اگر سرور مقدار timeout رو برام افزایش بده مشکلم برطرف میشه ؟

همچنین برای ایجاد Cron job بنده در بخش command در cron job DirectAdmin لینک http://www.site.com/modules/gsitemap/gsitemap-cron.php?token=0000000088&id_shop=1در صفحه ماژول نقشه گوگلی سایت هست رو کپی کردم و زمان انجام رو مثلا 5 دقیقه بعد قرار دادم اما انجام نداد. اگر اشتباهی هست در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

post-3885-0-11177000-1532789125_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 

برای تولید نقشه سایت نیازی نیست تمامی موارد انتخاب بشن و فقط بعضی از اون ها لازمه. تیک اون مورد رو نزنید و مجدد تست کنید 

لینک به دیدگاه

سلام 

برای تولید نقشه سایت نیازی نیست تمامی موارد انتخاب بشن و فقط بعضی از اون ها لازمه. تیک اون مورد رو نزنید و مجدد تست کنید 

با سلام و ممنون از پاسخ شما ، در واقع اگر تیک تصاویر رو بردارم به سرعت نقشه ایجاد میشه اما خوب در مورد تصاویر گوگل فکر میکنم مهم باشه ، البته اگر واقعا در این مورد باشه یا اینکه فقط تصاویر رو روی سرور میخواد چک کنه؟

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

سرعت ساخت نقشه سایت ملاک نیست. تصاویر هم باشه بهتره

مثلا صفحاتی مثل محصولات جدید رو میتونید تیک نزنید چون باشه بهتره

لینک به دیدگاه

سرعت ساخت نقشه سایت ملاک نیست. تصاویر هم باشه بهتره

مثلا صفحاتی مثل محصولات جدید رو میتونید تیک نزنید چون باشه بهتره

سلام ، مشکل اینجا هست که وقتی گزینه "اگر می خواهید از وجود تصویر فایل ها بر روی سرور خدمات دهنده مطمئن شوید، علامت تیک داخل جعبه را فعال نمایید" فعال میکنم انجام نمیشه و بعد از مدتی ارور 500 internal server error میگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...